ATAL SKY+

12 zdjęć

ATAL SKY+

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

42,26 m²

Piętro

Piętro

6 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Loggia

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

270 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

D.1.6.03

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne (165): wielkość 1,89 - 8,16m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

*Wykończenie Standard 1000zł/m2 *Wykończenie Standard Plus 1100zł/m2 *Wykończenie VIP 1200zł/m2

Stolarka okienna

• z profili PVC lub aluminiowych • współczynnik Umax ≤ 1,1 (W/m2*K) • na parterze rolety zewnętrzne

Posadzka

• podłoża cementowe pod posadzki z zaprawy cementowej zatarte na ostro, zbrojone siatką systemową lub zbrojeniem rozproszonym lub wylewki anhydrytowe + izolacja podposadzkowa

Ściany

• monolityczne żelbetowe • bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach • pustaki ceramiczne Porotherm lub podobne o zbliżonych parametrach • tynki gipsowe lub okładziny z płyt g-k (z wyjątkiem pomieszczeń WC i łazienki – ściany w stanie surowym)

Sufity

• monolityczne żelbetowe • tynki gipsowe lub okładziny z płyt g-k (z wyjątkiem pomieszczeń WC i łazienki – sufity w stanie surowym)

Parapety wewnętrzne

• konglomerat marmurowy

Ogrzewanie

• z sieci ciepłowniczej miejskiej • grzejniki płytowe stalowe z głowicami termostat. • w łazience grzejnik drabinkowy (bez montażu grzejnika)

Wentylacja

• mechaniczna wywiewna w oparciu o system ciśnieniowy (nawiew powietrza poprzez nawiewniki okienne lub ścienne)

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 120 m

Przystanek Autobusowy - 150 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek edukacyjnych, 4 place zabaw, 1 kawiarnia lub restauracja, 2 obiekty sportowe

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej ATAL SKY+ w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, al. Korfantego Wojciecha (1.2 km od centrum Katowic).

Inwestycja jest realizowana przez ATAL S.A.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 316 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 263 oferty o powierzchni od 41 do 123 m².

W budynkach jest 15 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja ATAL SKY+ jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D.1.6.03 znajduje się na 6 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

5 parków w okolicy

Pow. dodatkowe

Loggia

ATAL SKY+ to realizowana dwuetapowo inwestycja, zlokalizowana w centrum Katowic przy Al. W. Korfantego. Docelowo projekt składać się będzie z 6 budynków typu multi-use. Zaaranżowane zostaną w nich przestrzenie mieszkalne, mikroapartamenty, hotel i lokale usługowe, a na terenie osiedla liczne strefy rekreacyjne i plac zabaw dla najmłodszych.

W pierwszej kolejności powstaną budynki mieszkalne D, E i F, w których znajdzie się 316 przytulnych i nowoczesnych apartamentów o powierzchni 33-122 mkw. W drugim etapie wzniosą się dwa 15-kondygnacyjne obiekty B i C z 2-kondygnacyjnymi skrzydłami o przeznaczeniu mieszkalnym oraz hotelowym, a także wielorodzinny budynek A, będący 36-kondygnacyjną dominantą inwestycji. Elewacje budynków utrzymane zostaną w podobnej estetyce, choć każdy będzie posiadał swoje charakterystyczne elementy wyróżniające.

Mieszkania we wszystkich budynkach do 15 kondygnacji będą posiadały loggie, a te powyżej 15 kondygnacji powiększone zostaną o dodatkową przestrzeń użytkową. Na parterze budynków C i F zaaranżowane będą ogródki lokatorskie. Inwestorzy mogą zdecydować się na nowoczesne mikroapartamenty, jak i przestronne mieszkania.

O bezpieczeństwo mieszkańców zadba ochrona oraz całodobowy monitoring. Na kondygnacjach podziemnych rozlokowane zostaną miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz boksy na rowery. Na dachach budynków zaprojektowano system „zielonych dachów” odprowadzających wodę opadową, co sprawi, że SKY+ będzie ekologicznym miejscem do życia w centrum Katowic. Zatroszczono się również o infrastrukturę osiedla, by ta odpowiadała potrzebom osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.

SKY+ będzie jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do życia w Katowicach. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacje rowerowe, place zabaw i tereny zielone. Mieszkańcy będą mogli spędzać aktywnie czas nieopodal swojego osiedla, np. w Parku Boguckim czy korzystać z licznych lokali usługowych, sklepów, restauracji i kawiarni.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji ATAL SKY+, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 125 podobnych nowych mieszkań.

ATAL S.A. logo

W sprzedaży 2996 nieruchomości w 28 inwestycjach

9 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 138 inwestycjach

Data publikacji: 13.07.2022
Data aktualizacji: 02.12.2022

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Zespole Dzielnic Śródmiejskich

Oferty w Zespole Dzielnic Śródmiejskich

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: