Na Koszutce

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Słoneczna, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Wawel Service

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Słoneczna 1

Ceny od: 9 200 zł/m2
Na Koszutce

3 zdjęcia

Na Koszutce
Na Koszutce
Na Koszutce
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2024

Powierzchnie

49 - 81/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - ZOO - 1864 m

Przystanek Tramwajowy - 141 m

Przystanek Autobusowy - 119 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 30 placówek edukacyjnych, 19 kawiarni i restauracji, 42 sklepy, 15 obiektów sportowych, 22 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 49 do 81 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 200 do 11 300 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

"Na Koszutce” to inwestycja realizowana w samym sercu Katowic. Bez wątpienia wśród wszystkich projektów z portfolio Wawel Service, bijące tętno miasta słychać tu najgłośniej. Nowoczesne apartamentowce o unikatowym designie oddają niepowtarzalną energię Górnego Śląska i zapewniają komfortowy relaks. Jednocześnie, dzięki niedalekiej odległości terenów zielonych, również ci, którzy potrzebują wyciszenia, z łatwością go tu zaznają. Zainspirowany światowymi trendami design osiedla wyróżnia inwestycję na tle otaczających ją budynków i czyni każde z mieszkań wyjątkową przestrzenią. Zespół projektowy przewidział 145 apartamentów o funkcjonalnych metrażach w przedziale od 25 do 85 m².

Każde z mieszkań będzie posiadać duży balkon, a mieszkania na parterze ogródek. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców na terenie osiedla w budynku A powstaną liczne punkty usługowe. Pamiętając o tym, jak ważna jest równowaga, zapewniliśmy zieloną przestrzeń między budynkami, a zaprojektowane funkcjonalne tereny rekreacyjne będą sprzyjać zwolnieniu tempa, rodzinnemu odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości.

Atuty inwestycji:

- Duże balkony, przestronne tarasy, zielone ogródki

- Nowoczesny disagne w połączeniu ze Śląską tradycją

- Wysoki standard wykończenia części wspólnych

- Komórki lokatorskie

- Parking podziemny

- Lokale usługowe

- bliskość centrum miasta

- dostępność terenów zielonych

Inwestycja Na Koszutce znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Słoneczna 1 (1.3 km od centrum Katowic), jest realizowana przez Grupa Wawel Service.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Na Koszutce w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 49 do 81 metrów kwadratowych , w cenie od 9 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Wawel Service przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja “Na Koszutce” powstaje w samym sercu Katowic przy ulicy Słonecznej oraz Korfantego, w zielonym i spokojnym otoczeniu. Jest odbiciem tego, co daje nam miasto energii, dobrobytu oraz nowoczesności. Bezpośrednie sąsiedztwo najważniejszych punktów kulturalnych na mapie stolicy Śląska takich jak NOSPR - podnosi prestiż lokalizacji. Doskonały dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo okolicy sprawiają, że “Na Koszutce” to świetne miejsce zarówno dla rodzin, jak i młodych par oraz singli. W tej dzielnicy Katowic znajdują się plac Grunwaldzki z rzeźbami i ogrodami oraz park Alojzego Budnioka ze strefami zabaw. W niewielkiej odległości od inwestycji jest także centrum sportowe, kino, ekologiczne piekarnie, pizzerie oraz restauracje. Dla osób dbających o aktywność fizyczną oraz kontakt z naturą, istotnym atutem jest bliskość Parku Wełnowieckiego.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Koszutce?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Koszutce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1864 metrów od inwestycji Na Koszutce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZOO.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Koszutce znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Koszutce znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 14 w odległości 292 m, Miejskie Przedszkole nr 52 w odległości 309 m, Szkoła Podstawowa nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w odległości 338 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Koszutce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Alicja Dreksler-Tkacz w odległości 34 m, DUO MEDICA w odległości 299 m, Germen w odległości 498 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Koszutce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 44 m znajduje się Żabka, w odległości 228 m znajduje się Społem, w odległości 283 m znajduje się Delikatesy Kubik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Koszutce w odległości 330 m znajduje się boisko / kort, w odległości 358 m znajduje się boisko / kort, w odległości 580 m znajduje się Hala Sportowa Józefowska.

Data publikacji: 28.12.2022
Data aktualizacji: 26.01.2024
Grupa Wawel Service logo

Grupa Wawel Service

Adres biura sprzedaży:

ul. Bytkowska 119/LU1, Katowice

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: