Browary Wrocławskie

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom S.A.

Ceny od: 10 578 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Browary Wrocławskie dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
BP4 U8
58,9 m²
Parter
782 427 zł13 284 zł/m²
BL3 U10
83,9 m²
Parter
949 412 zł11 316 zł/m²
BL3 U1
54,4 m²
Parter
628 972 zł11 562 zł/m²
BL3 U8
99,9 m²
Parter
1 056 742 zł10 578 zł/m²
BL3 U9
40,9 m²
Parter
472 885 zł11 562 zł/m²
BL1 U8
29,3 m²
Parter
436 071 zł14 883 zł/m²
BL1 U9
75,8 m²
Parter
913 693 zł12 054 zł/m²

Opis Inwestycji

Browary Wrocławskie

W samym sercu Śródmieścia, nad Odrą powstaje miejsce, w którym możesz poczuć prawdziwie miejski klimat, korzystając jednocześnie z bogatej oferty rekreacyjnej. Nadbrzeże Odry, place i przestrzenie spotkań tworzą komfortowe miejsce zamieszkania, pracy i wypoczynku. To prawdziwy ekstrakt Wrocławia, jego esencja, którą delektować się będziesz jako mieszkaniec Browarów Wrocławskich.1. Budynek BP4 (Wozownia) – Lokal U8Lokal dedykowany dla małych działalności usługowych tj. stomatolog, fryzjer, salon kosmetyczny, solarium. Lokal położony przy głównych osiach komunikacyjnych inwestycji z widokiem na szerokie trakty piesze i plac artystyczny z chmielnikiem. Parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 05.20212. Budynek BL3 (Stara Stajnia) – Lokal U1Lokal dedykowany małym inwestorom lub drobnym działalnościom: usługi medyczne, fryzjer, salon kosmetyczny, medycyna estetyczna. Lokal położony jest przy głównych osiach komunikacyjnych inwestycji. Zagwarantowany widok na plac artystyczny z chmielnikiem. Zaletą jest również parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 04.20213. Budynek BL3 (Stara Stajnia) – Lokal U2Lokal dedykowany małym inwestorom lub drobnym działalnościom: usługi medyczne, fryzjer, salon kosmetyczny, medycyna estetyczna. Lokal położony jest przy głównych osiach komunikacyjnych inwestycji. Zagwarantowany widok na plac artystyczny z chmielnikiem. Zaletą jest również parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 04.20214. Budynek BL3 (Stara Stajnia) - Lokal U7Lokal dedykowany dla małych kancelarii prawnych, usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz Start Up’ów z branży IT. Bogate zaplecze usługowe na inwestycji. Kreatywna przestrzeń sprzyjająca prowadzeniu własnej działalności. Lokal położony w centrum kompleksu z widokiem na plac artystyczny.Oddanie do użytkowania: 04.20215. Budynek BL3 (Stara Stajnia) – Lokal U8Lokal dedykowany dla małych kancelarii prawnych, usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz Start Up’ów z branży IT. Bogate zaplecze usługowe na inwestycji. Kreatywna przestrzeń sprzyjająca prowadzeniu własnej działalności. Lokal położony w centrum kompleksu z widokiem na plac artystyczny.Oddanie do użytkowania: 04.20216. Budynek BL1 (Butelkownia) – Lokal U9Lokal zlokalizowany przy głównej osi komunikacyjnej inwestycji. Widok na szerokie trakty piesze i tętniący życiem plac artystyczny z chmielnikiem. Lokal dedykowany pod małe działalności usługowe np. fryzjer, salon kosmetyczny, stomatolog, salon medycyny estetycznej. Parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 04.2021

Inwestycja Browary Wrocławskie znajduje się na Ołbinie, ul. Jedności Narodowej 202 (2.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Inwestycja Browary Wrocławskie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 5 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Browary Wrocławskie pozostało na sprzedaż 7 lokali użytkowych o powierzchniach od 29 do 100 metrów kwadratowych w cenie od 10 578 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Archicom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 29 do 100 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 436 071 do 1 056 742 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 578 do 14 883 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Browary Wrocławskie

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Browary Wrocławskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Browary Wrocławskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mosty Warszawskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Browary Wrocławskie znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 78 w odległości 150 m, Publiczna Szkoła Gastronomiczna "HO-GA" Technikum we Wrocławiu w odległości 160 m, MK Szkolenia w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Browary Wrocławskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Laboratorium Dermatologiczne Derma-Lab w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Browary Wrocławskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 300 m znajduje się Centrum Zdrowej Diety, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Browary Wrocławskie w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.12.2018

Data aktualizacji: 22.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie