Nowe Miasto Młyn Różanka

16 zdjęć

Nowe Miasto Młyn Różanka
Nowe Miasto Młyn Różanka
Nowe Miasto Młyn Różanka
Nowe Miasto Młyn Różanka

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka dostępnych jest 6 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 17 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Zakup obowiązkowy.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 57 do 130 m².

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się w zakresie od 722 502 do 2 352 227 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 840 do 12 577 zł.

Opis płatności:

20/20/60%.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Pełna zieleni Różanka to jedno z najciekawszych i rozwijających się osiedli Wrocławia. To właśnie tam, niedaleko Odry, przy ulicy Obornickiej i Młynarskiej, powstaje Nowe Miasto Różanka – niezwykłe osiedle o ciekawej i zróżnicowanej architekturze, w którym stworzysz swój domowy azyl.

Wpisany w 2015 roku do rejestru zabytków Młyn Różanka to kolejny etap wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Różanka, w którym znajdziesz nie tylko swoją przestrzeń, ale również stworzysz piękną historię. W zabytkowym budynku dawnej „Kaszarni” zaprojektowano 112 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Dodatkowym atutem będzie 17 lokali usługowych zlokalizowanych na niższych kondygnacjach budynku oraz w klimatycznej wieży z tarasami. W ofercie znajdą się zarówno lokale o małej, niewiele ponad 45-metrowej powierzchni oraz okazałe 267-metrowe. Dzięki temu całość zyska nieco bardziej komercyjny oraz miejski charakter, który pozwoli na załatwienie spraw w swoim najbliższym sąsiedztwie.

Aby sprostać potrzebom przyszłych lokatorów, zaprojektowaliśmy 79 komórek lokatorskich, które pomieszczą wszelkie przedmioty niecodziennego użytku. Z myślą o zmotoryzowanych powstanie naziemny parking ze 143 miejscami postojowymi oraz stacja ładowania aut elektrycznych.

Inwestycja Nowe Miasto Młyn Różanka znajduje się na Różance, ul. Obornicka (3.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Nowe Miasto Młyn Różanka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka w sprzedaży jest 6 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 57 do 130 metrów kwadratowych, w cenie od 9 840 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bezpieczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 540 m, Szkoła Podstawowa nr 101 w odległości 550 m, "Horyzont" Niepubliczna Poradnia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Aldi, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Młyn Różanka w odległości 110 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.08.2021
Data aktualizacji: 02.05.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: