Kępa Mieszczańska

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Mieszczańska, oferowane bezpośrednio przez

Milart Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Mieszczańska

Ceny od: 14 514 zł/m2
Kępa Mieszczańska

12 zdjęć

Kępa Mieszczańska
Kępa Mieszczańska
Kępa Mieszczańska
Kępa Mieszczańska

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

135 - 142/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

8

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Szczepin - 715 m

Przystanek Tramwajowy - 348 m

Przystanek Autobusowy - 282 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

14 placówek medycznych, 76 placówek edukacyjnych, 68 kawiarni i restauracji, 56 sklepów, 37 obiektów sportowych, 44 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 135 do 142 m²

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się w zakresie od 1 958 084 do 2 054 892 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi 14 514 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

O Inwestycji

Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, ośmiopiętrowych budynków. Dla wygody mieszkańców zostały one wyposażone w dwie klatki schodowe, windy oraz dwupoziomowe garaże podziemne z 557 miejscami postojowymi. Dodatkowo na poziomie parteru w budynku B znajdują się komórki lokatorskie.

W obu budynkach zaprojektowano 453 ustawne, dobrze doświetlone mieszkania. Inwestycja posiada własną, pełną infrastrukturę - w budynku A parter przeznaczony został na lokale usługowe. Przestronne chodniki, ścieżki, drogi oraz cieszące oko tereny zielone - wszystko na wyciągnięcie ręki.

Budynek A i B - budowa zakończona.

Metraże dostępnych mieszkań w obu budynkach: 35 m² - 90 m².

Atrakcyjna inwestycja w sercu Wrocławia

WYSOKI STANDARD I NOWOCZESNOŚĆ to wyróżniki Kępy Mieszczańskiej. Architekci zadbali o każdy szczegół inwestycji, łączącej w sobie dobry design i nieszablonowe pomysły. Przestronne mieszkania są pełne efektownych rozwiązań. Duże okna nadają wnętrzom niebanalny styl i klasę oraz wypełniają je światłem. Całość inwestycji wykracza poza standardy architektoniczne. Utrzymane w spójnej tonacji kolorystycznej wnętrza cechują klasyczny minimalizm i dbałość o detale. To mieszkania dla osób ceniących funkcjonalność i elegancję – spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W końcu przestrzeń, którą się otaczamy, ma istotny wpływ na jakość naszego życia.

Inwestycja Kępa Mieszczańska znajduje się na Nadodrzu, ul. Mieszczańska (1.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Milart Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Kępa Mieszczańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kępa Mieszczańska w sprzedaży 3 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 135 do 142 metrów kwadratowych, w cenie od 14 514 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Milart Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Kępy Mieszczańskiej wpisuje się w nowoczesny model życia w mieście. Kilkuminutowy spacer wystarczy, by dotrzeć do wrocławskiego rynku i innych atrakcji turystycznych w centrum. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się bliskością licznych restauracji, teatrów czy muzeów.

Z drugiej strony Odra skutecznie odcina inwestycję od hałasu i zgiełku miasta, co zapewni mieszkańcom Kępy Mieszczańskiej komfort i relaks. Jednym zdaniem – to idealne spełnienie potrzeb ducha i ciała.

TERENY ZIELONE położone na Kępie Mieszczańskiej to ponad 4 hektary parków i bulwarów spacerowych. Najwięcej terenów zielonych leży w centralnej i północnej części wyspy. Na wybrzeżach powstają atrakcyjne miejsca sprzyjające zarówno wypoczynkowi, jak i rekreacji mieszkańców.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kępa Mieszczańska?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kępa Mieszczańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 715 metrów od inwestycji Kępa Mieszczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kępa Mieszczańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Mieszczańska znajduje się 76 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr III w odległości 166 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 193 m, szkoła w odległości 198 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kępa Mieszczańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicus Clinic w odległości 280 m, Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne w odległości 489 m, HomeDoctor w odległości 521 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kępa Mieszczańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 56 m znajduje się Żabka, w odległości 273 m znajduje się Familijna, w odległości 295 m znajduje się blumis.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Mieszczańska w odległości 206 m znajduje się boisko / kort, w odległości 209 m znajduje się boisko / kort, w odległości 216 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.05.2020
Data aktualizacji: 13.02.2024
Milart Sp. z o.o. Sp. K. logo

Milart Sp. z o.o. Sp. K.

Kinga Mojsiewicz

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Włodkowica 10/4 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: