Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Wrocław, Śródmieście, Ołbin

1 oferta w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Browary Wrocławskie
  3 kw. 2024
  Browary Wrocławskie to multifunkcyjny kompleks urbanistyczny powstający na terenie starego Browaru Piast przy ul. Jedności Narodowej. Projekt nawiązuje do idei mix-used – będąc otwarta również przestrzenią dla mieszkańców Wrocławia. Znajdą się tutaj lofty, apartamenty, mieszkania, lokale handlowe, kulturalne i biurowe, sklepy, restauracje, przestrzenie co-workingowe oraz miejsca rekreacji. Na terenie kompleksu jest dostępny dla mieszkańców klub fitness w unikatowym w skali kraju zrewitalizowanym budynku Starej Stajni z zachowaną pochylnią i żłobami. Dodatkowo mieszkańcy Browarów mają zapewnioną przestrzeń na popołudniowe spotkania w chillout room, oraz kajakownię. Dla najmłodszych zapewniono rozmaite place zabaw . Mieszkańcy skorzystają z sąsiedztwa rzeki, zielonych bulwarów oraz sieci ścieżek rowerowych. Miejscem spotkań staną się 3 place – artystyczny, browarny oraz targowy. Kompleks wypełni docelowo ok 1000 mieszkań i 32 lokale usługowe.

  Browary Wrocławskie

  od 14 637 zł/m2
  ul. Jedności Narodowej , Ołbin, Śródmieście, Wrocław(2.6 km od centrum)
  Archicom S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Browary Wrocławskie
  Oferta archiwalna
  W samym sercu Śródmieścia, nad Odrą powstaje miejsce, w którym możesz poczuć prawdziwie miejski klimat, korzystając jednocześnie z bogatej oferty rekreacyjnej. Nadbrzeże Odry, place i przestrzenie spotkań tworzą komfortowe miejsce zamieszkania, pracy i wypoczynku. To prawdziwy ekstrakt Wrocławia, jego esencja, którą delektować się będziesz jako mieszkaniec Browarów Wrocławskich.1. Budynek BP4 (Wozownia) – Lokal U8Lokal dedykowany dla małych działalności usługowych tj. stomatolog, fryzjer, salon kosmetyczny, solarium. Lokal położony przy głównych osiach komunikacyjnych inwestycji z widokiem na szerokie trakty piesze i plac artystyczny z chmielnikiem. Parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 05.20212. Budynek BL3 (Stara Stajnia) – Lokal U1Lokal dedykowany małym inwestorom lub drobnym działalnościom: usługi medyczne, fryzjer, salon kosmetyczny, medycyna estetyczna. Lokal położony jest przy głównych osiach komunikacyjnych inwestycji. Zagwarantowany widok na plac artystyczny z chmielnikiem. Zaletą jest również parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 04.20213. Budynek BL3 (Stara Stajnia) – Lokal U2Lokal dedykowany małym inwestorom lub drobnym działalnościom: usługi medyczne, fryzjer, salon kosmetyczny, medycyna estetyczna. Lokal położony jest przy głównych osiach komunikacyjnych inwestycji. Zagwarantowany widok na plac artystyczny z chmielnikiem. Zaletą jest również parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 04.20214. Budynek BL3 (Stara Stajnia) - Lokal U7Lokal dedykowany dla małych kancelarii prawnych, usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz Start Up’ów z branży IT. Bogate zaplecze usługowe na inwestycji. Kreatywna przestrzeń sprzyjająca prowadzeniu własnej działalności. Lokal położony w centrum kompleksu z widokiem na plac artystyczny.Oddanie do użytkowania: 04.20215. Budynek BL3 (Stara Stajnia) – Lokal U8Lokal dedykowany dla małych kancelarii prawnych, usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz Start Up’ów z branży IT. Bogate zaplecze usługowe na inwestycji. Kreatywna przestrzeń sprzyjająca prowadzeniu własnej działalności. Lokal położony w centrum kompleksu z widokiem na plac artystyczny.Oddanie do użytkowania: 04.20216. Budynek BL1 (Butelkownia) – Lokal U9Lokal zlokalizowany przy głównej osi komunikacyjnej inwestycji. Widok na szerokie trakty piesze i tętniący życiem plac artystyczny z chmielnikiem. Lokal dedykowany pod małe działalności usługowe np. fryzjer, salon kosmetyczny, stomatolog, salon medycyny estetycznej. Parking dedykowany Klientom usługowym.Oddanie do użytkowania: 04.2021

  Browary Wrocławskie

  od 10 578 zł/m2
  ul. Jedności Narodowej 202 , Ołbin, Śródmieście, Wrocław(2.6 km od centrum)
  Archicom S.A.
 • Jedności Narodowej
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą lokali usługowych zlokalizowanych w dzielnicy Śródmieście. Inwestycja jest zlokalizowana przy głównej ulicy prowadzącej ze wschodu Wrocławia (kierunek Warszawa) do Wrocławskiego Rynku. Bezpośrednio przy ulicy znajduje się duży ciąg komunikacyjny gdzie poruszają się piesi. W odległości 30 metrów od inwestycji zlokalizowany jest węzeł przesiadkowy, który prowadzi swoje drogi do Politechniki Wrocławskiej w kierunku Placu Grunwaldzkiego. W bliskiej okolicy, wschodniej części śródmieścia mieszka ponad 75 tys. mieszkańców co stanowi bardzo dużą grupę potencjalnych klientów, dzięki czemu wybierając powyższą ofertę można z powodzeniem rozwijać planową inwestycję biznesową. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane jest centrum kulturowe Grafit wraz Biblioteką Miejską oraz stacja benzynowa Orlen. Osiedle Jedności lokalizacjaLokale usługowe usytuowane są bezpośrednio od strony ulicy Jedności Narodowej z dużą witryną widoczną ze skrzyżowania z ulicą Nowowiejską oraz jadąc od Mostu Warszawskiego od ulicy Rychtalskiej. Do lokali doprowadzone są wszystkie niezbędne media i ogrzewanie z kotłowni miejskiej. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym.

  Jedności Narodowej

  od 8 500 zł/m2
  ul. Jedności Narodowej , Śródmieście, Wrocław(2.2 km od centrum)
  INTER-ES Deweloper
 • Żeromskiego 53
  Oferta archiwalna
  6-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy „ŻEROMSKIEGO 53” został oddany do użytku w IV kwartale 2018 roku. W inwestycji znajduje się 56 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.Na ostatnim piętrze lokale mieszkalne zostały wyposażone w duże tarasy. Na poziomach -1 oraz 0 zlokalizowane są miejsca postojowe. Dbając o Państwa komfort wyposażymy budynek w niskoszumową windę, izolowane szachty techniczne, okna o zwiększonej izolacji akustycznej oraz podgrzewany wyjazd z garażu podziemnego. Budynek będzie ogrodzony od strony wewnętrznego dziedzińca oraz monitorowany 24h.

  Żeromskiego 53

  Żeromskiego 53 , Ołbin, Śródmieście, Wrocław(2 km od centrum)
  GC DEWELOPER Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO Sp. K.
 • Starter II
  Oferta archiwalna

  Starter II

  Pl. Grunwaldzki , Plac Grunwaldzki, Śródmieście, Wrocław(2.3 km od centrum)
  Dolnośląskie Inwestycje S.A
 • Tumskie Ogrody
  Oferta archiwalna
  Zespół zabudowy mieszkaniowo-usługowej "Tumskie Ogrody", zlokalizowany u zbiegu ul. Sienkiewicza i al. Matejki, obejmuje mieszkania o powierzchni od 26 do 99 m2, z których każde posiadać będzie duży balkon lub taras. Parter budynku, od strony al. Matejki, zajmą lokale usługowe. Na wewnętrznym patio na dzieci czekać będzie w pełni zagospodarowany plac zabaw, a dorośli odpoczną wśród zieleni i oświetlonych alejek.Szeroka gama ergonomicznie zaprojektowanych mieszkań umożliwi przyszłym nabywcom wybór lokalu dopasowanego do potrzeb i oczekiwań. Położenie kompleksu zagwarantuje wygodny dostęp do infrastruktury: obiektów kultury, instytucji administracji, szkolnictwa, handlu i rozrywki, a rozwinięta w tym rejonie sieć komunikacji miejskiej ułatwi połączenie z każdą częścią miasta. Wyjątkowość tego miejsca podkreśli również bliskość Ostrowa Tumskiego oraz Starego Miasta.Przy projektowaniu mieszkań inwestor przyjął założenie pełnego wykorzystania naturalnego nasłonecznienia. Temu celowi służyć będą duże przeszklenia ścian, podkreślające jasne i przestronne wnętrza. Motywy roślinne, które pojawią się na elementach szklanej fasady, będą nawiązaniem do bezpośredniego sąsiedztwa Ogrodu Botanicznego.Planowane zakończenie inwestycji – IV kwartał 2013 roku.Autorem projektu jest ceniona na wrocławskim rynku Pracownia Projektowa Dziewoński Łukaszewicz Architekci sc, laureat wielu nagród w dziedzinie architektury.

  Tumskie Ogrody

  al. Matejki , Ołbin, Śródmieście, Wrocław(1.3 km od centrum)
  art.Locum S.A.
 • Botanica Residence
  Oferta archiwalna
  Miejsce, w którym żyjemy wpływa nie tylko na nasze codzienne samopoczucie, ale również kształtuje naszą osobowość. Wrocław uznawany jest za jedno z najpiękniejszych polskich miast, nazywany perłą Dolnego Śląska. Uderza jego niesamowicie pozytywna aura oraz wielki potencjał. Z powodzeniem można realizować tu swoje cele zawodowe, a także odnaleźć miejsca niezwykle urokliwe – idealne do odpoczynku. Botanica Residence to budynek biurowo-apartamentowy położony w samym sercu Wrocławia, w którym wszystko – od wyboru miejsca po kolorystykę elewacji – jest dokładnie przemyślane. To kwintesencja elegancji i prestiżu. Ideą przewodnią inwestycji jest połączenie uroku natury z pięknem nowoczesności. Botanica Residence świetnie komponuje się z otoczeniem – forma architektoniczna współgra z istniejącą zabudową, a roślinne aplikacje na południowej ścianie budynku nawiązują do sąsiadującego Ogrodu Botanicznego. Rangę obiektu podkreśla znakomita lokalizacja i wyjątkowa architektura Starego Miasta. W Botanica Residence z pewnością każdy znajdzie to, czego potrzebuje. W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty oraz lokale biurowe i usługowe. LOKALIZACJA Lokalizacja to niewątpliwie jeden z największych walorów inwestycji. Botanica Residence to idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w dużym mieście, a jednocześnie w zielonej okolicy. Botanica Residence powstaje na rogu ulic Sienkiewicza i Matejki, czyli w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego, w samym sercu miasta. Bliskość centrum, a co za tym idzie – ogromna ilości sklepów i punktów usługowych (niedaleko znajduje się m.in. Pasaż Grunwaldzki i Galeria Dominikańska), to niezwykła wygoda oraz oszczędność czasu w kwestii zakupów. Szeroko rozbudowana sieć komunikacyjna pozwoli Ci szybko i łatwo przedostać się nawet w najdalsze zakamarki Wrocławia. Bliskie położenie terenów rekreacyjnych sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Z tarasów Botanica Residence rozciąga się przepiękny widok na zabytkową dzielnicę Ostrów Tumski – perłę Wrocławia. Bogata historia i wyjątkowa architektura tego miejsca tworzą niesamowity, nastrojowy klimat. Zaciszne alejki kryją liczne kościoły i zabytki sztuki sakralnej, w tym Katedrę św. Jana Chrzciciela. Magiczne uliczki Ostrowa Tumskiego to idealna trasa na romantyczny spacer, prowadząca przez Most Tumski, zwany Mostem Zakochanych, aż na Wyspę Słodową. STANDARD Luksus i wygoda mieszkańców oraz użytkowników Botanica Residence to priorytet inwestycji. Prócz najwyższego standardu, w budynku uwzględniono także szereg dodatkowych udogodnień. Będą one z pewnością ułatwiać i uprzyjemniać każdy dzień spędzony w kompleksie. Nasi architekci zaprojektowali portiernię na parterze od strony ul. Matejki oraz elegancką recepcję w części biurowej od strony ul. Sienkiewicza. Uwzględnili ponadto nowoczesną klimatyzację, a także panoramiczne windy (odrębne dla mieszkańców i użytkowników biur). W projekcie zaplanowano również wewnętrzny, zaciszny i zamknięty dziedziniec. Będzie tam można z powodzeniem odpocząć na jednej z wielu, usytuowanych wśród bujnej zieleni ławek. Znajdujący się na dziedzińcu pełen atrakcji plac zabaw, sprawi, że także dzieci będą przychodziły tu z przyjemnością. Poniżej umiejscowiono garaż podziemny z pojedynczymi i podwójnymi miejscami postojowymi. Wielką zaletą Botanica Residence jest również główna fasada budynku. Została ona zaprojektowana od strony południowej (od strony ul. Sienkiewicza), dzięki czemu wszyscy mieszkańcy i użytkownicy kompleksu będą mogli przez cały dzień rozkoszować się promieniami słońca. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów, szklana elewacja pełni funkcję izolacji termicznej i akustycznej. MIESZKANIA I APARTAMENTY Botanica Residence w swych ścianach mieści mieszkania oraz apartamenty o zróżnicowanej powierzchni, dzięki czemu każdy, kto poszukuje swego domu, może odnaleźć go właśnie tutaj – w prestiżowym obiekcie, usytuowanym w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Na szeroką gamę lokali mieszkalnych składają się powierzchnie o wielkości od 28 do ponad 150 m². Wśród nich znajduje się 14 wysokiej klasy penthouse'ów, które spełnią oczekiwania wszystkich, którzy w najwyższym stopniu cenią luksus oraz dobrze przemyślaną przestrzeń. Studio mieszkalne w Botanica Residence to doskonała propozycja skierowana do osób, które poszukują swego pierwszego lokum, jak również do tych, którzy myślą o inwestycji w nieruchomość leżącą w obrębie jednej z najszybciej rozwijających się polskich metropolii. Każdy z tego typu lokali posiada balkon z widokiem na rekreacyjny wewnętrzny dziedziniec. Swobodne zagospodarowanie przestrzeni kawalerki umożliwia jej atrakcyjna wysokość, sięgająca 3,8 m. Tak zaprojektowane wnętrze pozwala na aranżację antresoli, która z powodzeniem spełni rolę sypialni bądź biblioteczki. W najwyższych kondygnacjach obiektu zostały zaprojektowane ekskluzywne apartamenty o zróżnicowanej powierzchni. Charakteryzują się one nowoczesnym układem, który zapewni maksymalną wygodę oraz komfort użytkowania przyszłym mieszkańcom. Wszystkie apartamenty cechują się najwyższym standardem, na którego poziom wpływają m.in. indywidualne układy klimatyzacyjne czy panoramiczne okna. Co więcej, każdy z nich posiada przestronny taras od strony południowej, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Ogród Botaniczny i Ostrów Tumski. Penthouse’y zostały dodatkowo wyposażone w wewnętrzne rolety oraz izolowane termicznie i akustycznie okna od strony południowej, a także osobną windę z kontrolą dostępu. BIURA I LOKALE USŁUGOWE Dzięki doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia oraz niepowtarzalnej architekturze, Botanica Residence jest idealnym miejscem dla siedzib firm oraz lokali usługowych. Pierwsza, druga oraz trzecia kondygnacja obiektu Botanica Residence mieści około 2,5 tys. m² powierzchni biurowej. Tej dowolnej aranżacji sprzyja wysokość pięter, która osiąga około 4 metry. To funkcjonalne rozwiązanie konstrukcyjne stwarza idealne warunki do podziału powierzchni na tradycyjne jednostki biurowe bądź wydzielenia kilku przestrzeni w układzie “open space”. Powierzchnię usługową kompleksu Botanica Residence tworzy sześć lokali z wejściem z poziomu chodnika. Doskonale nadają się one również pod aranżację części reprezentacyjnej biur, usytuowanych w wyższych kondygnacjach. Lokalizacja obiektu przy jednej z głównych arterii miasta sprawi, iż do ulokowanych w jego obrębie firm oraz lokali usługowych z łatwością dotrą klienci, jak również potencjalni partnerzy biznesowi. W centralnej części budynku od strony ul. Sienkiewicza zaprojektowany został reprezentacyjny hall wejściowy, obejmujący punkt recepcyjny oraz dwie, obsługujące część biurową oraz garażową, windy. BUDOWA JUŻ ROZPOCZĘTA!!! Planowane zakończenie budowy: IV kw. 2013 roku. Projekt został zrealizowany przez pracownię projektową Dziewoński&Łukaszewicz Architekci.

  Botanica Residence

  Ul. Sienkiewicza/ Matejki , Ołbin, Śródmieście, Wrocław(1.3 km od centrum)
  DOM.developer

Informacje o Ołbinie

Na Ołbinie dostępnych jest 235 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Ołbinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 142 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (55 mieszkań).
 • 2-pokojowe (81 mieszkań).
 • 3-pokojowe (44 mieszkania).
 • 4-pokojowe (54 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Ołbinie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Ołbinie kosztuje 375 900 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Ołbinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: