Wiadomości mieszkaniowe

Regionalne

15 lipca 2019

Oddaj swój głos!

Gratulacje! Wygrałeś mieszkanie! Na Zdrowie!

Już niedługo Srebrzyńska Park III, apartamentowiec graniczący z łódzkim Parkiem Zdrowie, zapełni się mieszkańcami. Czym wyróżnia się ta inwestycja? Sprawdź!

Gratulacje! Wygrałeś mieszkanie! Na Zdrowie!

Niestandardowa forma nabycia mieszkania

Zacznijmy jednak od pieniędzy, bo temat ten zawsze wywołuje żywe emocje. Jak wygląda w Polsce proces zakupu mieszkania? Schemat jest zawsze taki sam. 

Rozpoczynamy od przestudiowania ofert w internecie. Następnie kierujemy swoje kroki do  wybranego przez nas dewelopera. Starannie oglądamy lokale lub ich wizualizacje. Dowiadujemy się o cenie za metr kwadratowy. Finalnie, jeśli uznamy, że dokonaliśmy właściwego wyboru, przystępujemy do podpisania umowy rezerwacyjnej.  

Tymczasem istnieją mieszkania, których w ten sposób kupić… nie można. Jednym z obiektów, w przypadku którego powyższy model dokonywania transakcji nie znajduje zastosowania, jest nowy apartamentowiec Srebrzyńska Park III w Łodzi i lokale z ogródkami oraz te umiejscowione na najwyższych kondygnacjach.

Właśnie tam wybrane mieszkania  oferowane będą klientom w nowatorskiej formule. Deweloper ustali cenę proponowaną, a następnie,  zbierał będzie propozycje od osób zainteresowanych ich zakupem. Kto zadeklaruje najkorzystniejszą ofertę (np. najwyższą cenę lub chęć nabycia największej liczby lokali),  ten stanie się szczęśliwym posiadaczem jednego z najbardziej prestiżowych adresów w Łodzi.

Rzecz jasna  inne atrakcyjne nieruchomości  znajdujące się w apartamentowcu można będzie nabyć  w tradycyjnej formule, podpisując klasyczną umowę rezerwacji.

Takie podejście dewelopera jest czymś zupełnie naturalnym, jeśli weźmie się pod uwagę:

Niezwykłe położenie apartamentowca

Apartamentowiec Srebrzyńska Park III będzie graniczył bezpośrednio z łódzkim Parkiem Zdrowie. Co to będzie oznaczać dla mieszkańców?

Mówiąc wprost: życie w oazie zieleni. Możliwość przebywania w miejscu, w którym pomimo miejskiej zabudowy, znaleźć można wszystko to, co jest najbardziej pożądanym składnikiem wielkomiejskiego krajobrazu: czyste powietrze, świeżą zieleń oraz tak uwielbiany przez wszystkich – spokój. 

Srebrzyńska Park III to miejsce, w którym przyroda gra pierwszoplanową rolę. Wystarczy podejść do okien, by zobaczyć drzewa parkowe, które dostarczają ogromnych ilości tlenu. A wychodząc na taras, można zachwycać się śpiewem ptaków i rozkoszować widokiem, który daje wytchnienie zmysłom. 

Srebrzyńska Park III to również niezbity dowód na to, jak dynamicznie zmienia się Łódź. Apartamentowiec powstał bowiem w miejscu, w którym w przeszłości znajdowała się tętniąca życiem fabryka. Niestety, po jej likwidacji, budynek niszczał, a teren wokół stracił swoje pierwotne walory. Dzięki staraniom dewelopera, ten fragment miasta zyskał należną świetność i dziś pełni zaszczytną, reprezentacyjną funkcję.

Dzięki usytuowaniu apartamentowca w pobliżu Parku, mieszkańcy będą mogli bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw tej lokalizacji. Poranny jogging, zabawa z dziećmi na największym placu zabaw, przejażdżki rowerowe, spacery z psem, podziwianie zachodów Słońca, delektowanie się w skwarne dni chłodem emanującym ze zbiorników wodnych… to zaledwie cząstka tego, co czeka na tych z Państwa, którzy zdecydują się na zakup jednego z mieszkań w Srebrzyńska Park III.

Sama lokalizacja budynku w sąsiedztwie Parku to nie wszystko. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z atrakcji pobliskich obiektów rekreacyjnych: ogrodu zoologicznego, ogrodu botanicznego, aquaparku oraz hali sportowo-widowiskową Atlas Arena. 

Warto w tym kontekście wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Otóż inwestycja oddalona jest zaledwie o 3,9 km od centrum miasta. W efekcie mieszkańcy będą mogli liczyć na bezproblemową, dogodną komunikację z pozostałymi dzielnicami Łodzi. 

Niezwykła wielkość mieszkań

Srebrzyńska Park III to apartamentowiec zaprojektowany z myślą o tych, którzy szukają mieszkań klasy premium, rzadko spotykanych na rodzimym rynku. Z myślą o tych, którzy od mieszkań oczekują czegoś więcej niż tylko wysokiej klasy standardu wykończenia. Właśnie dlatego Srebrzyńska Park III oferuje głównie apartamenty o powierzchni od 90 do 140 metrów kwadratowych, z wieloma sypialniami i garderobami. Dzięki temu nabywcy mogą cieszyć się imponującą przestrzenią do dowolnej aranżacji.  

Sam rozmiar i rozmach przestrzenny mieszkań – to dopiero początek. Dzisiejszy mieszkaniec kilkusettysięcznej metropolii to szalenie wymagający klient. Dlatego twórcy apartamentowca postanowili wyposażyć swój obiekt:

  • w przestronne tarasy,
  • indywidualne ogródki na parterze,
  • miejsca pod klimatyzację
  • czy takie detale jak iluminacja nocna budynku.

Ponadto w lokalach znajdziemy taki rozwiązania jak witrynowe, przesuwne okna, szklane balustrady oraz elementy domu inteligentnego. Bogate wyposażenie mieszkań, doskonałe materiały wykończeniowe oraz przemyślana koncepcja architektury ogrodowej są w tym kontekście zupełnie naturalne, ponieważ w grę wchodzi:

Spokojna przyszłość

Tworząc Srebrzyńską Park III, deweloper pomyślał o przyszłości mieszkańców tego łódzkiego obiektu.

Starannie rozplanował nasadzenia drzew i krzewów, by rośliny te przez wiele kolejnych lat zapewniały niepowtarzalną aurę, którą doceniać będą wszyscy przyszli mieszkańcy tego niezwykłego miejsca. 

Pomyślał o dorosłych, którzy będą chcieli odetchnąć po dniu ciężkiej pracy, spotykając się ze znajomymi w części rekreacyjnej.

Pomyślał o wszystkich, którzy w swoim miejscu zamieszkania będą chcieli się zawsze czuć pewnie i bezpiecznie. Inwestycja została perfekcyjnie przygotowana pod względem logistycznym. Przykładem mogą być specjalnie zaprojektowane ciągi pieszo-jezdne oraz bezpośredni wjazd do garażu podziemnego przy bramie wjazdowej.  

Deweloper, przygotowując się do realizacji tego przedsięwzięcia, włożył w nie całe swoje dotychczasowe doświadczenie oraz wiedzę, zdobytą w trakcie prac nad swoimi poprzednimi inwestycjami na terenie Łodzi.

Kim jest twórca tego niezwykłego miejsca?

Twórcą, pomysłodawcą i wykonawcą inwestycji jest firma Peira - deweloper oferujący świeże rozwiązania i nowoczesną architekturę, którego projekty mieszkań za każdym razem zachwycają swoim pięknem i funkcjonalnością 

 

Masz ochotę zamieszkać w tak niezwykłym miejscu?

Gratulacje i ruszaj na Zdrowie!

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy