Gratulacje! Wygrałeś mieszkanie! Na Zdrowie!

Peira

Data publikacji: 15.07.2019, Data aktualizacji: 20.03.2020

Gratulacje! Wygrałeś mieszkanie! Na Zdrowie!
Już niedługo Srebrzyńska Park III, apartamentowiec graniczący z łódzkim Parkiem Zdrowie, zapełni się mieszkańcami. Czym wyróżnia się ta inwestycja? Sprawdź!

Niestandardowa forma nabycia mieszkania

Zacznijmy jednak od pieniędzy, bo temat ten zawsze wywołuje żywe emocje. Jak wygląda w Polsce proces zakupu mieszkania? Schemat jest zawsze taki sam. 

Rozpoczynamy od przestudiowania ofert w internecie. Następnie kierujemy swoje kroki do  wybranego przez nas dewelopera. Starannie oglądamy lokale lub ich wizualizacje. Dowiadujemy się o cenie za metr kwadratowy. Finalnie, jeśli uznamy, że dokonaliśmy właściwego wyboru, przystępujemy do podpisania umowy rezerwacyjnej.  

Tymczasem istnieją mieszkania, których w ten sposób kupić… nie można. Jednym z obiektów, w przypadku którego powyższy model dokonywania transakcji nie znajduje zastosowania, jest nowy apartamentowiec Srebrzyńska Park III w Łodzi i lokale z ogródkami oraz te umiejscowione na najwyższych kondygnacjach.

Właśnie tam wybrane mieszkania  oferowane będą klientom w nowatorskiej formule. Deweloper ustali cenę proponowaną, a następnie,  zbierał będzie propozycje od osób zainteresowanych ich zakupem. Kto zadeklaruje najkorzystniejszą ofertę (np. najwyższą cenę lub chęć nabycia największej liczby lokali),  ten stanie się szczęśliwym posiadaczem jednego z najbardziej prestiżowych adresów w Łodzi.

Rzecz jasna  inne atrakcyjne nieruchomości  znajdujące się w apartamentowcu można będzie nabyć  w tradycyjnej formule, podpisując klasyczną umowę rezerwacji.

Takie podejście dewelopera jest czymś zupełnie naturalnym, jeśli weźmie się pod uwagę:

Niezwykłe położenie apartamentowca

Apartamentowiec Srebrzyńska Park III będzie graniczył bezpośrednio z łódzkim Parkiem Zdrowie. Co to będzie oznaczać dla mieszkańców?

Mówiąc wprost: życie w oazie zieleni. Możliwość przebywania w miejscu, w którym pomimo miejskiej zabudowy, znaleźć można wszystko to, co jest najbardziej pożądanym składnikiem wielkomiejskiego krajobrazu: czyste powietrze, świeżą zieleń oraz tak uwielbiany przez wszystkich – spokój. 

Srebrzyńska Park III to miejsce, w którym przyroda gra pierwszoplanową rolę. Wystarczy podejść do okien, by zobaczyć drzewa parkowe, które dostarczają ogromnych ilości tlenu. A wychodząc na taras, można zachwycać się śpiewem ptaków i rozkoszować widokiem, który daje wytchnienie zmysłom. 

Srebrzyńska Park III to również niezbity dowód na to, jak dynamicznie zmienia się Łódź. Apartamentowiec powstał bowiem w miejscu, w którym w przeszłości znajdowała się tętniąca życiem fabryka. Niestety, po jej likwidacji, budynek niszczał, a teren wokół stracił swoje pierwotne walory. Dzięki staraniom dewelopera, ten fragment miasta zyskał należną świetność i dziś pełni zaszczytną, reprezentacyjną funkcję.

Dzięki usytuowaniu apartamentowca w pobliżu Parku, mieszkańcy będą mogli bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw tej lokalizacji. Poranny jogging, zabawa z dziećmi na największym placu zabaw, przejażdżki rowerowe, spacery z psem, podziwianie zachodów Słońca, delektowanie się w skwarne dni chłodem emanującym ze zbiorników wodnych… to zaledwie cząstka tego, co czeka na tych z Państwa, którzy zdecydują się na zakup jednego z mieszkań w Srebrzyńska Park III.

Sama lokalizacja budynku w sąsiedztwie Parku to nie wszystko. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z atrakcji pobliskich obiektów rekreacyjnych: ogrodu zoologicznego, ogrodu botanicznego, aquaparku oraz hali sportowo-widowiskową Atlas Arena. 

Warto w tym kontekście wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Otóż inwestycja oddalona jest zaledwie o 3,9 km od centrum miasta. W efekcie mieszkańcy będą mogli liczyć na bezproblemową, dogodną komunikację z pozostałymi dzielnicami Łodzi. 

Niezwykła wielkość mieszkań

Srebrzyńska Park III to apartamentowiec zaprojektowany z myślą o tych, którzy szukają mieszkań klasy premium, rzadko spotykanych na rodzimym rynku. Z myślą o tych, którzy od mieszkań oczekują czegoś więcej niż tylko wysokiej klasy standardu wykończenia. Właśnie dlatego Srebrzyńska Park III oferuje głównie apartamenty o powierzchni od 90 do 140 metrów kwadratowych, z wieloma sypialniami i garderobami. Dzięki temu nabywcy mogą cieszyć się imponującą przestrzenią do dowolnej aranżacji.  

Sam rozmiar i rozmach przestrzenny mieszkań – to dopiero początek. Dzisiejszy mieszkaniec kilkusettysięcznej metropolii to szalenie wymagający klient. Dlatego twórcy apartamentowca postanowili wyposażyć swój obiekt:

 • w przestronne tarasy,
 • indywidualne ogródki na parterze,
 • miejsca pod klimatyzację
 • czy takie detale jak iluminacja nocna budynku.

Ponadto w lokalach znajdziemy taki rozwiązania jak witrynowe, przesuwne okna, szklane balustrady oraz elementy domu inteligentnego. Bogate wyposażenie mieszkań, doskonałe materiały wykończeniowe oraz przemyślana koncepcja architektury ogrodowej są w tym kontekście zupełnie naturalne, ponieważ w grę wchodzi:

Spokojna przyszłość

Tworząc Srebrzyńską Park III, deweloper pomyślał o przyszłości mieszkańców tego łódzkiego obiektu.

Starannie rozplanował nasadzenia drzew i krzewów, by rośliny te przez wiele kolejnych lat zapewniały niepowtarzalną aurę, którą doceniać będą wszyscy przyszli mieszkańcy tego niezwykłego miejsca. 

Pomyślał o dorosłych, którzy będą chcieli odetchnąć po dniu ciężkiej pracy, spotykając się ze znajomymi w części rekreacyjnej.

Pomyślał o wszystkich, którzy w swoim miejscu zamieszkania będą chcieli się zawsze czuć pewnie i bezpiecznie. Inwestycja została perfekcyjnie przygotowana pod względem logistycznym. Przykładem mogą być specjalnie zaprojektowane ciągi pieszo-jezdne oraz bezpośredni wjazd do garażu podziemnego przy bramie wjazdowej.  

Deweloper, przygotowując się do realizacji tego przedsięwzięcia, włożył w nie całe swoje dotychczasowe doświadczenie oraz wiedzę, zdobytą w trakcie prac nad swoimi poprzednimi inwestycjami na terenie Łodzi.

Kim jest twórca tego niezwykłego miejsca?

Twórcą, pomysłodawcą i wykonawcą inwestycji jest firma Peira - deweloper oferujący świeże rozwiązania i nowoczesną architekturę, którego projekty mieszkań za każdym razem zachwycają swoim pięknem i funkcjonalnością 

 

Masz ochotę zamieszkać w tak niezwykłym miejscu?

Gratulacje i ruszaj na Zdrowie!

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: