Osiedle na Zdrowiu II

Oferta archiwalna

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Biegunowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 329 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle na Zdrowiu II

5 zdjęć

Osiedle na Zdrowiu II
Osiedle na Zdrowiu II
Osiedle na Zdrowiu II
Osiedle na Zdrowiu II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 139 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

Osiedle na Zdrowiu to inwestycja realizowana przez warszawską grupę deweloperską WAN, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Za realizację tego projektu będzie odpowiedzialna spółka celowa WAN 83 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 80 lok. 10, 00-175 Warszawa.

Opis Inwestycji

Inwestycja będzie realizowana w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich, w trakcie których powstaną łącznie 463 mieszkania o powierzchni użytkowej w przedziale od 31 m2 do 73 m2.

W ramach inwestycji Osiedle na Zdrowiu II zostanie wybudowanych 139 lokali mieszkalnych w 9 trzykondygnacyjnych budynkach oraz 2 budynki jednorodzinne z dwoma dwukondygnacyjnymi lokalami mieszkalnymi w każdym budynku. Na przyszłych mieszkańców czekają również naziemne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie osiedla.

Rozpoczęcie realizacji inwestycji Osiedle na Zdrowiu II rozpoczęło się w lipcu 2018 roku, zaś zakończenie II fazy ma nastąpić w III kw. 2020 roku.

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu II znajduje się na Złotnie, ul. Biegunowa (4.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez WAN S.A.

Inwestycja Osiedle na Zdrowiu II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 139 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Zdrowiu II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAN S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle na Zdrowiu II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Zdrowiu II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle na Zdrowiu II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biegunowa - Krańcowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle na Zdrowiu II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Zdrowiu II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole niepubliczne Muzyczno-Językowo-Sportowe EKO-JUNIOR w odległości 540 m.

Data publikacji: 13.09.2018
Data aktualizacji: 15.12.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Złotnie

Oferty na Złotnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: