Słoneczne Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiertnicza, oferowane bezpośrednio przez Tętnowski Development

Katowice, Zespół Dzielnic Wschodnich, ul. Wiertnicza
Słoneczne Apartamenty

15 zdjęć

Słoneczne Apartamenty
Słoneczne Apartamenty
Słoneczne Apartamenty
Słoneczne Apartamenty

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Apartamenty dostępnych jest 28 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Słoneczne Apartamenty logo

Słoneczne Apartamenty zlokalizowane są w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic przy ul. Wiertniczej. Na zbiegu Bogucic i Dąbrówki Małej nowo powstający budynek oddalony jest zaledwie ok. 2,5km od Katowickiej Strefy Kultury ora 3,5km od ścisłego centrum miasta, a zarazem 700m od głównej arterii Katowic z szybkim wyjazdem w kierunku Krakowa, Wrocławia, Żywca czy Sosnowca i Warszawy.

Projekt budynku powstał z myślą o naszych Klientach i ich zróżnicowanych potrzebach. Właśnie dlatego zostały w nim zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 33m2 – kawalerki oraz małe, kompaktowe mieszkania 2 i 3-pokojowe, poprzez przestronne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o większych powierzchniach od 50m2 do 85m2, po apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach, z tarasami (w tym taras o powierzchni nawet 74m2), z których rozciągać się będzie piękny widok na pobliski park oraz panoramę Katowic. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, loggię, ogródek lub taras – idealne miejsce na wypoczynek w letnie popołudnia i wieczory. Duża ilość przeszkleń zapewnić ma jak największą ilość dziennego światła w pomieszczeniach. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę, a do dyspozycji mieszkańców będzie w nim wózkownia/rowerownia, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe na dwóch poziomach hali garażowej i miejsca naziemne.

Inwestycja Słoneczne Apartamenty znajduje się w Zespole Dzielnic Wschodnich, ul. Wiertnicza (2.4 km od centrum Katowic), jest realizowana przez Tętnowski Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Apartamenty w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 50 do 85 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 53 do 58 m2 w cenie od 376 018 zł (11 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 77 m2 w cenie od 384 710 zł (10 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 85 m2 w cenie od 591 653 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Tętnowski Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, taras, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 50 do 85 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 376 018 do 641 196 zł.
Opis płatności:
harmonogram płatności składający się z rat zgodnych z postępami na budowie. wpłaty dokonywane na rachunek powierniczy..
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Słoneczne Apartamenty zlokalizowane są w północno-wschodniej części Katowic, z szybkim i łatwym dostępem do centrum miasta i autostrady A4. Bliskość przedszkoli, szkół, sklepów, placówek medycznych, przystanków autobusowych zapewnią komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom, sąsiedztwo basenu, terenów zielonych, ścieżek rowerowych i parku bezpośrednio po drugiej stronie ul. Wiertniczej będzie sprzyjać aktywnemu spędzaniu czasu.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczne Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Słoneczne Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrówka Mała Wiertnicza n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczne Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Apartamenty znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Katowicach w odległości 110 m, Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego im. Zofii Szlenkierówny w Katowicach w odległości 110 m, Szkoła Policealna Województwa Śląskiego dla Dorosłych w Katowicach w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Apartamenty w odległości 300 m znajduje się Skate Park, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.09.2020
Data aktualizacji: 11.05.2022
Słoneczne Apartamenty logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wiertnicza (pawilon naprzeciwko terenu budowy), Katowice

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: