Słoneczne Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiertnicza, oferowane bezpośrednio przez

Tętnowski Development

Katowice, Zespół Dzielnic Wschodnich, ul. Wiertnicza

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słoneczne Apartamenty

15 zdjęć

Słoneczne Apartamenty
Słoneczne Apartamenty
Słoneczne Apartamenty
Słoneczne Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Słoneczne Apartamenty logo

Słoneczne Apartamenty zlokalizowane są w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic przy ul. Wiertniczej. Na zbiegu Bogucic i Dąbrówki Małej nowo powstający budynek oddalony jest zaledwie ok. 2,5km od Katowickiej Strefy Kultury ora 3,5km od ścisłego centrum miasta, a zarazem 700m od głównej arterii Katowic z szybkim wyjazdem w kierunku Krakowa, Wrocławia, Żywca czy Sosnowca i Warszawy.

Projekt budynku powstał z myślą o naszych Klientach i ich zróżnicowanych potrzebach. Właśnie dlatego zostały w nim zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 33m2 – kawalerki oraz małe, kompaktowe mieszkania 2 i 3-pokojowe, poprzez przestronne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o większych powierzchniach od 50m2 do 85m2, po apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach, z tarasami (w tym taras o powierzchni nawet 74m2), z których rozciągać się będzie piękny widok na pobliski park oraz panoramę Katowic. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, loggię, ogródek lub taras – idealne miejsce na wypoczynek w letnie popołudnia i wieczory. Duża ilość przeszkleń zapewnić ma jak największą ilość dziennego światła w pomieszczeniach. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę, a do dyspozycji mieszkańców będzie w nim wózkownia/rowerownia, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe na dwóch poziomach hali garażowej i miejsca naziemne.

Inwestycja Słoneczne Apartamenty znajduje się w Zespole Dzielnic Wschodnich, ul. Wiertnicza (2.4 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Tętnowski Development.

Inwestycja Słoneczne Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tętnowski Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Słoneczne Apartamenty zlokalizowane są w północno-wschodniej części Katowic, z szybkim i łatwym dostępem do centrum miasta i autostrady A4. Bliskość przedszkoli, szkół, sklepów, placówek medycznych, przystanków autobusowych zapewnią komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom, sąsiedztwo basenu, terenów zielonych, ścieżek rowerowych i parku bezpośrednio po drugiej stronie ul. Wiertniczej będzie sprzyjać aktywnemu spędzaniu czasu.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczne Apartamenty?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1700 metrów od inwestycji Słoneczne Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Zawodzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczne Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Apartamenty znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w odległości 110 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w odległości 350 m, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczne Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Royal Dental w odległości 860 m, Poli-MED w odległości 890 m, Dental Medical Clinic w odległości 890 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 190 m znajduje się abc, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Apartamenty w odległości 150 m znajduje się basen, w odległości 350 m znajduje się boisko / kort, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.09.2020
Data aktualizacji: 22.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: