Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pierwsza Dzielnica - etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Góreckiego, oferowane bezpośrednio przez

TDJ Estate

Katowice, Bogucice, ul. Góreckiego

Pierwsza Dzielnica - etap IIPierwsza Dzielnica - etap II

8 zdjęć

Pierwsza Dzielnica - etap II
Pierwsza Dzielnica - etap II
Pierwsza Dzielnica - etap II
Pierwsza Dzielnica - etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

29 - 96/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

17

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Katowice - 1524 m

Przystanek Tramwajowy - 803 m

Przystanek Autobusowy - 309 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

15 placówek medycznych, 42 placówki edukacyjne, 43 kawiarnie i restauracje, 48 sklepów, 23 obiekty sportowe, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 256 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

ścienne i podłogowe - w zależności od kondygnacji

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (264 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 96 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Ta inwestycja zajęła 3 miejsce w naszym rankingu nieruchomości

Edycja 2023

4,04

W przypadku inwestycji "Pierwsza Dzielnica" pewnych rzeczy po prostu nie da się przeoczyć. Imponujące bryły są spowite obudową ze szklanych balkonów. Zieleni przewidziano tak dużo, że budynki zdają się "wyłaniać wprost z bujnego lasu".

Opis inwestycji

Pierwsza Dzielnica powstaje w sercu Katowic i rozwijającej się metropolii. Rodzinny zespół mieszkaniowy, znajdujący się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, jest realizowany w rejonie ulic Góreckiego i Dobrowolskiego w Katowicach, w odległości 0.6 km od centrum.

Lokalizacja w śródmieściu pozwala czerpać pełnymi garściami z tego, co najlepsze w wielkomiejskim stylu życia. Pierwsza Dzielnica to przestrzeń możliwości, gdzie wszystko jest dostępne tuż obok. Pełna udogodnień, dzięki czemu żyje się tu wygodnie i załatwia wszystkie najważniejsze sprawy w jednym miejscu. Dłuższe dystanse też nie są wyzwaniem, a to za sprawą dobrych połączeń drogowych i rozbudowanemu transportowi publicznemu. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, placówki medyczne jak również tereny zielone sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu wolnego.

W drugim etapie inwestycji powstają dwa szesnastopiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 256 mieszkań. Klienci mogą wybierać spośród lokali o powierzchni od 29 mkw (kawalerki), po mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe oraz apartamenty o powierzchni do 145 mkw. Dwukondygnacyjny parking podziemny będzie dysponował 264 miejscami postojowymi. W parterach zaplanowano część usługową, a pomiędzy budynkami ogólnodostępną przestrzeń rekreacyjną z wielogatunkowymi roślinami, elementami małej architektury, strefą dla najmłodszych oraz pętlą do biegania. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą również przestrzenie wspólne - sala ruchowa i rozrywkowa. Inwestycja oferuje szereg udogodnień, m.in. aplikację budynkową, system smart home, rowerownie, wózkownie, komórki lokatorskie czy stacje ładowania samochodów.

Inwestycja Pierwsza Dzielnica jest zrealizowana przez TDJ Estate Sp. z o.o. od 2019 roku. Pierwszy etap projektu został , oddany do użytkowania w 3 kw. 2021 roku i składa się z trzech 12-kondygnacyjnych budynków na 265 mieszkań, 14 lokali usługowych, 3 przestrzeni wspólnych dla mieszkańców oraz ogólnodostępnej przestrzeni.

Inwestycja Pierwsza Dzielnica - etap II znajduje się w Bogucicach, ul. Góreckiego (0.8 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez TDJ Estate.

Inwestycja Pierwsza Dzielnica - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 256 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 96 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców TDJ Estate przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (264 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zamieszkaj w centrum miasta i zyskaj czas na życie. Bliżej, niż myślisz.

Najbliższe otoczenie inwestycji zapewnia zróżnicowaną infrastrukturę publiczną, oświatową, komunikacyjną, handlową i usługową. Można tu znaleźć wszystko to, co zabezpiecza potrzeby codziennego życia. Szkoły, przedszkola, placówki medyczne, targ, sklepy, punkty usługowe, świetne kawiarnie i restauracje. Dodatkowo w okolicy nie brakuje przestrzeni idealnych do zabawy z dzieckiem oraz terenów przeznaczonych do sportu i rekreacji. Towarzyszą im klimatyczne miejsca spotkań, w których miło spędzisz czas z przyjaciółmi, poczytasz w samotności książkę przy aromatycznej kawie, wybierzesz się na romantyczną randkę, wyprawisz mniejsze i większe uroczystości rodzinne. Odprowadzenie malucha do przedszkola, zakupy, wizyta u fryzjera – wszystko staje się łatwiejsze, kiedy jest blisko domu. Pierwsza Dzielnica i jej sąsiedztwo zapewniają ten komfort.

Jedyne takie miejsce w Katowicach.

Żyjąc w mieście, narzekamy na brak czasu. Praca, zakupy, szkoła, rozrywka, relaks – wszystkie te miejsca z reguły znajdują się w znacznych odległościach od siebie, co oznacza dla nas stanie w korkach czy poszukiwanie miejsca parkingowego obok zatłoczonego centrum handlowego. Pierwsza Dzielnica oferuje przyszłym mieszkańcom oszczędność czasu, ponieważ wszystkie miejsca, które odwiedzamy każdego dnia znajdują się w tzw. walking distance. Atutem inwestycji jest ogólnodostępny pasaż usługowy zlokalizowany w parterze budynków, w którym mieszkańcy osiedla i całej okolicy zrobią zakupy, pójdą do fryzjera, czy odprowadzą dziecko do przedszkola. Dodatkowo, do dyspozycji lokatorów Pierwszej Dzielnicy jest Strefa Mieszkańca, dzięki której zyskają więcej możliwości do wspólnego spędzania czasu, integracji sąsiedzkiej lub odpoczynku w zaciszu strefy relaksu – w zależności od upodobań.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1524 metrów od inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II znajduje się 5 placówek edukacyjnych . Najbliżej położone to: Przedszkole w Pierwszej Dzielnicy, Miejskie Przedszkole numer 20 w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa nr 39 im. Jana Pawła II Specjalna w odległości 330 m, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jacka w Katowicach w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II jest bliskość ośrodków medycznych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Zakonu Bonifatrów pw. Aniołów Stróżów w odległości 510 m, Szpital Św. Elżbiety w odległości 1100 m czy Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A. Mielęckiego Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A. Mielęckiego w odległości 2500 m oraz liczne publiczne i niepubliczne przychodnie i centra medyczne.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II składa się wiele punktów. Najbliższe lokale usługowe znajdują się w Pierwszej Dzielnicy. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Społem, w odległości 380 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pierwsza Dzielnica - etap II w odległości 290, 310 i 390 m znajdują się trzy boiska sportowe.

Data publikacji: 12.11.2021
Data aktualizacji: 17.05.2024
TDJ Estate logo

TDJ Estate

Adres biura sprzedaży:

ul. Góreckiego 13a/3u, 40-206 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023