Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Katowice, Zespół Dzielnic Południowych

138 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 805 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Kostuchna Park
  gotowe
  Kostuchna Park to nowa inwestycja położona w południowej części Katowic przy ul. Jana Kściuczyka składająca się z dwóch etapów, co nadaje jej nietypowego, kameralnego charakteru.I etap inwestycji to przebudowywany 5-piętrowy budynek, w którym zostały zaprojektowane apartamenty z przestronnymi tarasami, dostępne w metrażach od 29,5 m2 do 75 m2. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury i komfort życia codziennego. Umiejscowienie inwestycji nie jest bez znaczenia, znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Murckowskiego i zaledwie 3 minuty od DK86, zapewniając bardzo dobrą komunikację z centrum Katowic i głównymi trasami wylotowymi aglomeracji śląskiej.Aby zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom w budynku została przewidziana winda, a dla wzbogacenia efektu estetycznego oraz użytkowego zostały zaprojektowane panoramiczne okna oraz przeszklona galeria, z której będą wejścia do wewnętrznych wspólnych korytarzy, co z kolei dodatkowo zagwarantuje większe poczucie bezpieczeństwa. Komfort i bezpieczeństwo są niezmiernie istotne, jednak najważniejszym elementem dopełniającym efekt końcowy są niskie koszty eksploatacji, a to za sprawą zastosowania energooszczędnych materiałów oraz ogrzewania z sieci miejskiej, co zdecydowanie obniża koszty utrzymania.W fazie wykonywania projektu budowlanego dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy znalazł idealne mieszkanie dla siebie i swoich bliskich, dlatego zostały zaprojektowane różnorodne układy funkcjonalne. W ofercie znajdują się apartamenty typu o powierzchni 29,5 - 75 m2.W standardzie wykończenia lokalu mieszkalnego są panoramiczne okna, tynki wewnętrzne na ścianach murowanych i stropach, wykonanie łączenia ścian w konstrukcji lekkiej, instalacja elektryczna z białym montażem elektrycznym, instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami płytowymi, instalacja wodnokanalizacyjna i wylewki. Teren inwestycji ogrodzony i zagospodarowany wraz z elementami małej architektury. Szczegółowy zakres i standard prac dostępny u Dewelopera.Termin zakończenia prac budowlanych I etapu inwestycji planujemy na III kwartał 2020 roku.Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu uzyskania szczegółowej oferty oraz dostępności poszczególnych apartamentów.

  Kostuchna Park

  od 6 000 zł/m2
  ul. Jana Kściuczyka , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(9.3 km od centrum)
  Kostuchna Park sp. z o.o.
 • Dobrynów
  3 kw. 2023
  Wielofunkcyjny projekt mieszkaniowy Dobrynów powstaje w znajdującej się w zachodniej części miasta katowickiej dzielnicy Brynów. Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Rzepakowej 1a, w pobliżu której znajduje się wiele atrakcyjnych terenów rekreacyjnych tj. Park Leśny, Park Kościuszki czy Muchowiec, liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne i medyczne. Dzielnica, w której powstaje inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Katowic, sąsiednimi dzielnicami i miastami ościennymi, zapewniając tym samym łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. W odległości zaledwie 700 m od osiedla znajduje się Centrum Przesiadkowe Brynów, z którego w zaledwie 15 min można dojechać na Dworzec Główny w Katowicach czy Urzędu Miasta.W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy ośmiokondygnacyjne budynki mieszkalno-usługowe, w których łącznie znajdzie się 147 mieszkań. W pierwszej fazie inwestycji klienci będą mogli wybrać wymarzone „M” spośród dwudziestu kawalerek o powierzchni od 26 mkw oraz mieszkań 2-, 3-,4- i 5-pokojowych o powierzchni od 32,63 mkw. do 114,09 mkw. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przylegają ogródki, z kolei powierzchnie mieszkalne na wyższych kondygnacjach powiększają przestronne balkony i loggie. Dla wygody mieszkańców, w ramach inwestycji powstanie jednokondygnacyjny parking podziemny, który będzie dysponował 120 miejscami postojowymi. Na terenie zewnętrznym znajdą się dodatkowe miejsca parkingowe, również dla klientów siedmiu lokali usługowych, zlokalizowanych na parterze inwestycji. Bliskość dobrze zaopatrzonych sklepów, dużej galerii handlowej i wzajemnie uzupełniających się usług, pozwoli mieszkańcom na co dzień zaspokoić najpilniejsze potrzeby w obrębie osiedla, jak również jego bezpośredniego sąsiedztwa, bez marnowania czasu na dojazdy.Centralnym punktem Dobrynowa jest przestronny, pełen różnorodnej roślinności dziedziniec, stanowiący ogólnodostępną przestrzeń rekreacyjną z ciekawymi elementami małej architektury i rozwiązaniami funkcjonalnymi, przygotowanymi z myślą o każdej kategorii wiekowej mieszkańców. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą przestrzenie wspólne podzielone na strefę dla najmłodszych, strefę dla starszych dzieci oraz strefę kina letniego z ogródkiem wspólnotowym. Inwestycja oferuje szereg udogodnień, m.in. Klub Mieszkańca, rowerownię, wózkownię, komórki lokatorskie, stację ładowania samochodów elektrycznych, zewnętrzne wiaty rowerowe, monitoring i aplikację budynkową ułatwiającą dostęp do przestrzeni wspólnych, bez konieczności używania klucza czy karty dostępu. Wybrane mieszkania posiadają instalacje przygotowane do montażu klimatyzacji. Bardziej wymagający mieszkańcy będą mieć możliwość również zainstalowania w swoich „M” systemu smart home. Osiedle ma charakter otwarty, dzięki czemu możliwa jest swobodna komunikacja z sąsiedztwem.

  Dobrynów

  ul. Rzepakowa 1a , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(5.2 km od centrum)
  TDJ Estate
 • Apartamenty Zbożowa
  gotowe
  Apartamenty Zbożowa ● Kameralne KatowiceZ przyjemnością prezentujemy nowo powstałą kameralną inwestycję w południowej dzielnicy Katowic - apartamentowiec składający się z 11 mieszkań na 5 mieszkalnych kondygnacjach, położony przy ul. Zbożowej 20H.Nowoczesna bryła, cichobieżna winda, indywidualne garaże w przyziemiu budynku zapewnią wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w indywidualne, gazowe ogrzewanie podłogowe. Nowoczesna, energooszczędna technologia zapewni niskie koszty eksploatacji.Wierzymy, że spokojna okolica oraz kameralny budynek zagwarantują ciszę i możliwość odpoczynku po długim dniu w pracy.Wygodna lokalizacja, ul. Zbożowa oddalona jest zaledwie ok. 7 km od centrum Katowic - w sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe, usługowe, przychodnie, przedszkola, szkoły czy przystanki autobusowe, a komunikację z centrum miasta ułatwia nowo powstały węzeł Piotrowice.Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania w 2 kw. 2022.Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży oraz spotkań na terenie inwestycji!

  Apartamenty Zbożowa

  od 7 000 zł/m2
  ul. Zbożowa 20H , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(6.3 km od centrum)
  Dom Inwestor Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Malownik
  Oferta archiwalna
  Osiedle MALOWNIK zrealizowane jest w Katowicach w południowej dzielnicy Podlesie, której charakter nieodłącznie kojarzony jest z zielenią, spokojem i wypoczynkiem. Lokalizacja pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Sołtysią, pozwala w sposób szybki i łatwy połączyć się z głównymi szlakami komunikacyjnymi Aglomeracji Śląskiej, zapewniając jednocześnie ciszę i spokój otoczenia.Osiedle charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia z dostępną opcją mieszkań smart home, klimatyzacji oraz rolet zewnętrznych.W pobliżu Osiedla znajduje się przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, przychodnia, szkoła podstawowa oraz przedszkole, lokale usługowe i gastronomiczne. Dużym atutem jest bliskość Kompleksu Lasów Tyskich oraz spokojne, zielone otoczenie z dużą ilością ścieżek rowerowych oraz pieszych.Osiedle ogrodzone z kontrolą dostępu oraz monitorowane z wideodomofonami.Nowoczesne apartamenty z windami i garażami podziemnymi oraz komórkami lokatorskimi.Nie czekaj, zostały ostatnie mieszkania w ofercie!

  Malownik

  ul. Sołtysia 40 , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(9.9 km od centrum)
  Apartamenty Zacisze Sp. z o.o.
 • Murapol Nowy Bażantów
  Oferta archiwalna
  Oddane już do użytku!Osiedle przy ulicy Bażantów położone jest w jednej z najpopularniejszych lokalizacji, którymi mogą pochwalić się Katowice. Nieruchomości powstające w tym rejonie zostały zaprojektowane dla osób, którym zależy na wygodzie codziennego życia. Zapewnia ją nie tylko funkcjonalna architektura, ale także cechująca się bogactwem zieleni spokojna okolica Lasu Murckowskiego.Dlaczego warto?Nowoczesny, 10-piętrowy budynek – przykład minimalistycznej i eleganckiej architektury miejskiej.Wysoki standard wykończenia mieszkań oraz przestrzeni wspólnych.Teren inwestycji zaprojektowany tak, aby mieszkańcy mogli korzystać ze spacerów alejkami wśród osiedlowej zieleni.Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi oraz postoje na zewnątrz.Co jeszcze zyskujesz?Inwestycja Murapol Nowy Bażantów to przykład tego, jak nowoczesna i atrakcyjna architektura wpisuje się w pejzaż spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nic dziwnego, że to jedno z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych, jakie oferują Katowice. Nowe mieszkania trafiły do sprzedaży po sukcesie pierwszego etapu budowy, który wyprzedał się całkowicie.Aktualnie w ofercie znajdują się już mieszkania w drugim budynku tego osiedla. Poza atrakcyjnym wyglądem samego budynku i terenami zielonymi wokół niego zaskoczyć mogą Cię również atrakcyjne ceny mieszkań. Katowice są uważane za jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce, a Nowy Bażantów to dobra inwestycja, o czym decyduje m.in. doskonały stosunek ceny do jakości oraz dogodna lokalizacja.Dostępne metrażeOsiedle Murapol Nowy Bażantów oferuje najbardziej poszukiwane metraże mieszkań. Do dyspozycji klientów oddaliśmy różnorodne lokale, które zaprojektowano tak, aby mogły spełnić wymogi zarówno singli, par, jak i rodzin. Obecnie oferujemy Państwu:mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 36 mkw. do 45 mkw. To korzystne, ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieco więcej przestrzenirodziny i osoby, które często pracują w domu, chętnie wybiorą jeszcze większe mieszkanie – 3 pokoje od 49 mkw. do 59 mkw.

  Murapol Nowy Bażantów

  ul. Radockiego , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.8 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Osiedle Fabryczna
  Oferta archiwalna
  Osiedle Fabryczna to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany niedaleko centrum Katowic przy ul. Fabrycznej w dzielnicy Ligota, na działce o powierzchni 0,76 ha.Osiedle jest bezpośrednio skomunikowane z ulicami Jankego oraz Kościuszki. W okolicy Osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, szpital oraz liczne punkty usługowo-handlowe, a także różne kluby muzyczne kina i restauracje.Osiedle Fabryczna to kompleks 4 budynków, który oferuje 108 mieszkań w budynkach 3 piętrowych o powierzchniach od: 47,52 do 70,5. Mieszkania posiadają przemyślany i funkcjonalny układ i są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Niektóre mieszkania na parterze posiadają własne ogródki przydomowe.Osiedle w całości jest zamykane oraz monitorowane, posiada własną strefę wypoczynkową i rekreacyjną dla dzieci i dorosłych. Budynki posiadają luksusowe windy oraz podziemne garaże. Wyjątkowy wygląd osiedla stanowi również ciekawa kompozycja kolorystyczna obiektów i przestrzeni.

  Osiedle Fabryczna

  od 5 200 zł/m2
  ul. Fabryczna , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(5.8 km od centrum)
  Adatex
 • Osiedle Bażantowo
  Oferta archiwalna
  BAŻANTOWO "MIASTO W MIEŚCIE"Budynek mieszkalny „D3” to kontynuacja inwestycji zlokalizowanej przy ul.Pijarskiej na osiedlu Bażantowo. Jasne elewacje z akcentami kolorystycznymi stworzą wyrazisty efekt wizualny. Czterokondygnacyjny budynek wyposażony będzie w windę a dla zmotoryzowanych zostanie urządzony parking. Na każdym piętrze zaplanowano po kilka komórek lokatorskich. Doskonała termika budynku i systemowe ogrzewanie z sieci zapewnią wysoki standard cieplny przy niskich kosztach. Budynek zostanie ogrodzony z zamkniętymi wjazdami również na część parkingową.Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 44 – 71 m2 zaprojektowano z najwyższą starannością. Dla mieszkańców parterowych mieszkań zaplanowano tarasy z małymi ogródkami. Na wyższych kondygnacjach wszystkie mieszkania będą posiadały balkony usytuowane od strony południowej.

  Osiedle Bażantowo

  od 4 999 zł/m2
  ul. Pijarska , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.9 km od centrum)
  Millenium Inwestycje Sp z o.o.
 • Murapol Śląskie Tarasy
  Oferta archiwalna
  W otoczeniu zieleni parków, doskonała komunikacja z centrum miasta, blisko sklepów i miejskich udogodnień, funkcjonalne mieszkania z balkonami i tarasami, obszerne parkingi podziemne – sprawdź osiedle Murapol Śląskie TarasyMurapol Śląskie Tarasy to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowo-zachodniej części Katowic, przy ul. Nasypowej. To najbardziej zielony, a jednocześnie bogaty w infrastrukturę rejon miasta - w sąsiedztwie ul. Kościuszki, w otoczeniu dwóch parków i z łatwym dostępem do pętli tramwajowej w Brynowie.W ramach inwestycji zaplanowano dwa kameralne i atrakcyjnie architektonicznie, czteropiętrowe budynki. Łącznie zaprojektowano w nich 185 mieszkań o najbardziej popularnych metrażach wśród mieszkańców Śląska. To kawalerki, mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Ich powierzchnie kształtują się od 25 do 55 mkw.Mieszkania na parterze posiadają tarasy, natomiast na piętrach - duże balkony. W podziemnych kondygnacjach budynków zaprojektowano obszerne garaże. Miejsca postojowe znajdują się także na zewnętrznym parkingu, z wygodnym dostępem dla mieszkańców. Poruszanie się między piętrami ułatwią cichobieżne windy. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw. Osiedle zostanie połączone z miejskim węzłem cieplnym Katowic.Inwestycja oddana do użytkowania.

  Murapol Śląskie Tarasy

  ul. Nasypowa 12 , Zespół Dzielnic Zachodnich, Katowice(4.6 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Park Bażantów - Etap 5
  Oferta archiwalna
  "Park Bażantów" to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, powstająca w południowej części Katowic, przy ulicy Bażantów w Piotrowicach. "Park Bażantów" to miejsce pełne zieleni, idealne zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku. W niedalekim sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura usługowa, taka jak: przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej i wiele innych. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz z miastami ościennymi Aglomeracji.W ramach budowy osiedla powstanie pięć pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych obiektów wielorodzinnych z podziemnymi garażami. W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla zaplanowano budowę dwóch domów wielorodzinnych, znajdujących się w południowej części planowanego osiedla oraz infrastruktury towarzyszącej, to znaczy: drogi dojazdowej, ciągów pieszo-jezdnych, strefy parkingowej wokół osiedla miejsc postojowych.Z myślą o mieszkańcach "Parku Bażantów" sukcesywnie będziemy rozwijać infrastrukturę. Na terenie powstającego osiedla będzie znajdował się dziedziniec z elementami małej architektury oraz zaaranżowaną zielenią, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

  Park Bażantów - Etap 5

  od 6 200 zł/m2
  ul. Bażantów , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.7 km od centrum)
  Opal Maksimum
 • Park Bażantów - Etap 4
  Oferta archiwalna
  "Park Bażantów" to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, powstająca w południowej części Katowic, przy ulicy Bażantów w Piotrowicach. "Park Bażantów" to miejsce pełne zieleni, idealne zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku. W niedalekim sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura usługowa, taka jak: przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej i wiele innych. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz z miastami ościennymi Aglomeracji.W ramach budowy osiedla powstanie pięć pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych obiektów wielorodzinnych z podziemnymi garażami. W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla zaplanowano budowę dwóch domów wielorodzinnych, znajdujących się w południowej części planowanego osiedla oraz infrastruktury towarzyszącej, to znaczy: drogi dojazdowej, ciągów pieszo-jezdnych, strefy parkingowej wokół osiedla miejsc postojowych.Z myślą o mieszkańcach "Parku Bażantów" sukcesywnie będziemy rozwijać infrastrukturę. Na terenie powstającego osiedla będzie znajdował się dziedziniec z elementami małej architektury oraz zaaranżowaną zielenią, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

  Park Bażantów - Etap 4

  od 5 900 zł/m2
  ul. Bażantów , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.7 km od centrum)
  Opal Maksimum
 • Park Bażantów
  Oferta archiwalna
  "Park Bażantów" to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, powstająca w południowej części Katowic, przy ulicy Bażantów w Piotrowicach. "Park Bażantów" to miejsce pełne zieleni, idealne zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku. W niedalekim sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura usługowa, taka jak: przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej i wiele innych. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz z miastami ościennymi Aglomeracji.W ramach budowy osiedla powstanie pięć pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych obiektów wielorodzinnych z podziemnymi garażami. W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla zaplanowano budowę dwóch domów wielorodzinnych, znajdujących się w południowej części planowanego osiedla oraz infrastruktury towarzyszącej, to znaczy: drogi dojazdowej, ciągów pieszo-jezdnych, strefy parkingowej wokół osiedla miejsc postojowych.Z myślą o mieszkańcach "Parku Bażantów" sukcesywnie będziemy rozwijać infrastrukturę. Na terenie powstającego osiedla będzie znajdował się dziedziniec z elementami małej architektury oraz zaaranżowaną zielenią, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

  Park Bażantów

  od 4 900 zł/m2
  ul. Bażantów , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.6 km od centrum)
  Opal Maksimum
 • Tyska 25
  Oferta archiwalna
  Bezczynszowe, przestronne, oddane do użytkowania!Dziś odbierz klucze, jutro zamieszkaj!Kupujący nie płaci prowizji oraz jest zwolniony z podatku PCC 2%!!!Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia, atrakcyjne układy mieszkań oraz możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej. Dla komfortu mieszkańców istnieje możliwość korzystania z pomieszczenia do przechowywania rowerów.Niezależnie czy poszukujesz mieszkania dla siebie czy okazji zainwestowania i czerpania dochodu z najmu Tyska 25 to doskonała propozycja dostępna od zaraz!KORZYŚCI DLA KLIENTÓW:- bardzo niskie opłaty eksploatacyjne;- podziemna hala garażowa oraz bezpłatny parking zewnętrzny dla mieszkańców i gości;- pełna własność gruntu;- w pełni opomiarowane media;- centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z nowoczesnego i ekonomicznego pieca gazowego dwufunkcyjnego- niskie koszty, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania niezależnie od pory roku.Jeszcze dziś umów prezentację inwestycji w dogodnym terminie i zarezerwuj wymarzone mieszkanie!

  Tyska 25

  od 4 500 zł/m2
  ul. Tyska 25 , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(6.6 km od centrum)
  Tyska 25
 • Bażantów
  Oferta archiwalna
  Osiedle położne jest w atrakcyjnej, południowej części Katowic przy ul. Bażantów. Składa się z 5 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, po osiem mieszkań w każdym. Komfortowe mieszkania są zaprojektowane jako dwupoziomowe i mają powierzchnię 70m2 (trzypokojowe) oraz 99m2 (czteropokojowe). Do każdego mieszkania jest osobne weście z zewnątrz oraz przyporządkowany ogródek. Brak wspólnych klatek schodowych, przyporządkowanie części terenu poszczególnym mieszkańcom powoduje, że mieszka się tanio i wygodnie. Ceny mieszkań zawierają się w granicach od 3 894 zł (mieszkania pow. 99m2) do 4 159zł/m2 (mieszkania 70m2) brutto z gruntem.Dogodne, spokojne położenie pod lasem, kameralność osiedla, oryginalność i funkcjonalność architektury, umiarkowane ceny to niewątpliwe atuty oferty.

  Bażantów

  ul. Bażantów , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.6 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Zielone Katowice
  Oferta archiwalna
  DLACZEGO ZIELONE KATOWICE?- Spokojna, zielona okolica- Sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej- Osiedle zamknięte- Modernistyczna architektura- Wysoka jakość wykorzystanych materiałów- Energooszczędne rozwiązania- Okna typu porte-fenetre- Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie- Ogrzewanie podłogowe- Garaże podziemneZielone Katowice… to osiedle jak marzenie - kameralne, zaciszne, a jednocześnie funkcjonalne. Powstała z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu relaksującej zieleni. Brzmi banalnie? Ale jak wygląda!

  Zielone Katowice

  od 4 663 zł/m2
  ul. Migdałowców , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(9 km od centrum)
  DMT PROGRESS
 • Apartamenty Bielika
  Oferta archiwalna
  Osiedle przy ul.Bielika (Sowia) to zespół 12 apartamentów w zabudowie szeregowej.Osiedle znajduje się w dzielnicy Katowic - Piotrowicach.Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jak i z okolicznymi miastami.Osiedle umiejscowione jest na wzgórzu, ze spadkiem w stronę północną i graniczy z terenami zabudowy mieszkaniowejOsiedle wyróżnia nowoczesna architektura.Kolorystyka osiedla nawiązuje do sąsiedniej zabudowy. Przeważają kolory biały i szary a całość ocieplają drewniane elementy oraz piaskowy kolor cegły klinkierowejWszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe a przed każdym budynkiem przewidziani dwa miejsca parkingowe.Powierzchnie apartamentów to 97 m2, 105 m2 i 94 m2.Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, kuchnię, wiatrołap, korytarz, łazienką, natomiast na piętrze apartamentów o 97 i 94 m 2 trzy pokoje, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze a na piętrze budynku 105 m2 cztery pokoje, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze.Budynki wybudowane będą metodą tradycyjną z pustaków komórkowych z zachowaniem wszelkich wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop w systemie terriva, schody betonowe, prefabrykowane.Dach płaski, spad 3 %.Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo.Budynki otynkowane będą białym i szarym tynkiem z elementami płytki klinkierowej i elementami drewnianymi.Wysokiej jakości stolarka okienna wykonana z PVC, trzyszybowa, drzwi wejściowe – ocieplane.Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego.Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Na parterze budynku przewidziano ogrzewanie podłogowe.Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą z kostki brukowej .

  Apartamenty Bielika

  od 4 564 zł/m2
  ul. Bielika , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(8.5 km od centrum)
  Avill
 • Nowy Brynów
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Nowy Brynów to zupełnie nowa jakość na mapie Katowic. Nowoczesne osiedle zaplanowano w południowo-zachodniej części miasta, nieopodal Katowickiego Parku Leśnego. Minimalistyczna architektura, proste bryły i stonowana kolorystyka sprawią, że inwestycja Nowy Brynów idealnie wkomponuje się w otoczenie i wtopi w istniejącą tkankę miejską, tworząc jednocześnie komfortowe i doskonale usytuowane miejsce do życia dla przyszłych mieszkańców.Brynów to pełna zieleni, spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica – fantastyczne miejsce do zamieszkania dla osób w każdym wieku. To właśnie tutaj, przy ulicy Rzepakowej 4, w pobliżu parków i nowoczesnej infrastruktury, w ramach I etapu inwestycji powstanie jeden ośmiokondygnacyjny budynek, w którym zaplanowano zarówno mniejsze, jak i bardzo przestronne lokale mieszkalne.W inwestycji zaprojektowano 350 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 32 do 115 mkw. Przestrzeń mieszkaniową powiększą przestronne balkony, tarasy oraz prywatne ogródki przylegające do mieszkań parterowych. W parterze budynku przewidziano lokale usługowe, na poziomie -1 zaplanowano garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie, a na zewnątrz budynku powstaną naziemne miejsce postojowe.Wewnątrz budynku sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią cichobieżne windy. Osiedle zostanie również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a każdy mieszkaniec w ramach inwestycji będzie miał dostęp do części rekreacyjnej z ławeczkami, ścieżką spacerową.

  Nowy Brynów

  od 6 000 zł/m2
  ul. Rzepakowa , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(4.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Ziołowa 43
  Oferta archiwalna
  Mieszkania przy Ziołowej 43 zlokalizowane są w południowej części Katowic, w dzielnicy Ochojec. Okolica jest bardzo popularnym miejscem na spacery mieszkańców, których przyciągają walory krajobrazowe, a także cisza i spokój. Jest to jedyna taka inwestycja w tej części miasta, która oferuje mieszkania od 25 m2.Wszystkie mieszkania posiadają własny balkon, z którego rozciąga się piękny widok na otaczającą nieruchomość zieleń, dodatkowym atutem są okna zaprojektowane do samej podłogi, dzięki czemu mieszkania są bardzo dobrze doświetlone. Do dyspozycji mieszkańców został oddany także duży parking samochodowy.Idealna lokalizacja sprawia, że jest ona atrakcyjna dla osób ceniących spokój i bliskość terenów zielonych, z bardzo dobrą komunikacja z centrum Katowic. Inwestycja pozwala jej mieszkańcom na zamieszkanie w gotowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów mieszkaniach.- mieszkania od 25m2,- bliskość terenów zielonych,- miejsca parkingowe,- teren ogrodzony,- grill,- bardzo dobra komunikacja,- wykończenie z wysokiej jakości materiałów,- mieszkania gotowe do zamieszkania.

  Ziołowa 43

  od 4 300 zł/m2
  ul. Ziołowa 43 , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(6.3 km od centrum)
  Ziołowa 43
 • Sobocińskiego
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Sobocińskiego stanowi nowoczesny budynek wielorodzinny znajdujący się w Katowickiej dzielnicy Piotrowice, która cieszy się doskonałą opinią i zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania.Okolica w, której realizowany jest budynek zapewnia pełną miejską infrastrukturę.Zarówno potrzeby najmłodszych jak i dorosłych w tej lokalizacji mogą być w pełni zaspokojone, bliskość terenów rekreacyjnych, szkół, przedszkoli, komunikacji publicznej, sieci handlowych, powoduje, iż mieszkańcy będą czuli się komfortowo w tej lokalizacji. Projektowany budynek wielorodzinny to budynek o siedmiu kondygnacjach w tym dwóch garażowych, z 40 lokalami mieszkalnymi.Powierzchnia lokali kształtuje się między 34m2 a 85m2. Każdy klient będzie posiadał możliwość zakupienia do swojego mieszkania miejsca garażowego oraz komórki. Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony lub tarasy. Wejście do budynku odbywa się przez reprezentacyjny hall z portiernią. Obszerna klatka schodowa wyposażona została w luksusową windę komunikacją wszystkie siedem kondygnacji. Każde z 40 mieszkań wyposażone zostało w indywidualny system centralnego ogrzewania za pomocą nowoczesnych pieców gazowych z zamkniętą komorą spalania gwarantującymi bezpieczeństwo w użytkowaniu, komfort oraz rewelacyjnie niskie koszty użytkowania. Mieszkania będą stanowić własność hipoteczna wraz z udziałem w gruncie. Partnerem finansowym jest Bank BPH S.A , który gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji.Wybrane mieszkania z tarasami (dodatkowo płatne).

  Sobocińskiego

  od 4 500 zł/m2
  ul. Sobocińskiego , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.3 km od centrum)
  BD Inwestor
 • Osiedle w zabudowie bliźniaczej i jednorodzinnej
  Oferta archiwalna
  Osiedle zlokalizowane w południowej części Katowic – w dzielnicy Kostuchna – przy ul. Łopianowej. Usytuowanie, z jednej strony - z uwagi na odległość od zgiełku miasta - zapewnia ciszę i spokój, z drugiej zaś dogodną komunikację (zarówno samochodem jak i komunikacją miejską ok.15 minut do centrum Katowic, Mikołowa, Tychów). To idealny teren rekreacyjny i znakomite miejsce dla lubiących piesze wyprawy oraz wycieczki rowerowe. W otoczeniu znajduje się również las. W pobliżu także: przedszkole, szkoła, kościół.Osiedle składa się z 9 budynków w zabudowie bliźniaczej z dwoma odrębnymi mieszkaniami każdy (dla każdego z mieszkań przewidziano jedno miejsce w garażu).Bezpieczna transakcja: zwracamy wpłacony zadatek w przypadku, gdy Bank nie udzieli Ci kredytu.LokalizacjaDojazd:- do centrum Katowic – 15 min (9 km)- do autostrady A4 - 10 min (9 km)Komunikacja Miejska-nr 688,698,695,905N,Rekreacja i wypoczynek• Centrum Sportowe „Bażantowo” – 2km• Las - 200m• Plac zabaw przy ul. Wantuły – 100mEdukacja• Miejskie Przedszkole nr 42 – 1,3 km• Miejskie Przedszkole nr 41 – 1,0 km• Szkoła podstawowa nr 29 – 1,5km• Gimnazjum nr 18 – 400 mCentra Handlowe- CH Bażantowo – 2,3 km- Biedronka - 2,2 km- Lidl – 1,3 km

  Osiedle w zabudowie bliźniaczej i jednorodzinnej

  ul. Łopianowa , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(8.3 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Miłe Zacisze
  Oferta archiwalna
  Inwestycja budowy zespołu mieszkaniowego Miłe zacisze jest jednym z nielicznych tak atrakcyjnych, projektów deweloperskich, jakie realizowane są obecnie na terenie Katowic. W ramach projektu przewiduje się wybudowanie 51 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz 38 segmentów mieszkalnych wielorodzinnych (łącznie 342 mieszkania), wraz z siecią infrastruktury technicznej.Najmocniejszą stroną projektu jest dogodna lokalizacja (bliska centrum Katowic, dzielnica Piotrowice) oraz wyjątkowość realizacji ze względu na zamierzony, wysoki standard jakościowy, efektowność wizualna tego obiektu w połączeniu z delikatnym charakterem zabudowy.

  Miłe Zacisze

  ul. Tunelowa 18 , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(8.8 km od centrum)
  Inwest PA Sp. z o.o.
 • Mała Skandynawia
  Oferta archiwalna
  Mieszkanie już od 560 zł/mscWielka Wyprzedaż Mieszkań. O szczegóły pytaj w oddziale!Osiedle Mała Skandynawia to kameralne w nastroju osiedle o wysokim standardzie, odpowiadające zróżnicowanym gustom przyszłych lokatorów. Trzy zróżnicowane pod kątem funkcjonalności części osiedla, łączą się w spójną całość. Architektura osiedla wpasowuje się w otoczenie i charakteryzuje się unikatową, wyróżniającą się jakością.•    Dla młodych rodzin – Mała Skandynawia jest świetnie przystosowana do potrzeb ludzi marzących o swoim pierwszym mieszkaniu. Na samym osiedlu znajdują się dwa miejsca przystosowane pod place zabaw. Sąsiedztwo terenów zielonych powoduje, że dzieci będą dorastać w przyjaznym i czystym środowisku. Niedaleko naszego osiedla znajdują się dobre szkoły i przedszkola, które tworzą solidną bazę edukacyjną. Szeroki dostęp do opieki medycznej daje poczucie bezpieczeństwa, szybko uzyskamy pomoc w razie nagłego wypadku.•    Dla aktywnie spędzających czas – niedaleko osiedla zostanie uruchomione największe centrum sportowe na Śląsku o powierzchni ok. 10 000m2. Trwają prace budowlane związane z budową pierwszego segmentu, w którym będzie sala gimnastyczna wraz z zapleczem, stanowiąca sportowe zaplecze szkoły i przedszkola. Otwarcie tej części obiektu przewiduje się latem 2012 roku, a całość kompleksu sportowego zgodnie z planem ma się zamknąć na koniec 2012 roku.Zaprojektowane obiekty sportowe obejmują: korty tenisowe, basen, jacuzzi, sauny, fitness, korty squash, siłownię, halę sportową, bowling, bilard, hotel oraz restaurację. Z tej oferty będą mogli korzystać mieszańcy naszego osiedla bez względu na wiek i zainteresowania, uczniowie Collegium Scholarum Piarum oraz przedszkolaki.•    Dla ceniących spokój – Mała Skandynawia oferuje mieszkania z widokiem na lasy i łąki, co sprawia, że spokój oraz świeże, rześkie powietrze jest nieodłącznym towarzyszem dnia codziennego mieszkańców. Z drugiej strony, w niewielkiej odległości od naszego osiedla znajdują się gabinety lekarskie, apteki, kościoły, kawiarnie oraz parki i tereny zielone. Osiedle jest również bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta poprzez sieć autobusów komunikacji miejskiej.Terminy oddania poszczególnych budynków:Budynek C – gotowe mieszkaniaBudynek B – gotowe mieszkaniaBudynek A – 05.2012

  Mała Skandynawia

  ul. Armii Krajowej 190 B/ 4 , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(8 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Leśna Bryza
  Oferta archiwalna
  Leśna Bryza to kameralny kompleks dwóch jednopiętrowych willi, w których znajduje się 10 wyjątkowo komfortowych mieszkań o powierzchni od 37 do 79 m2. Warto podkreślić, że każdy z apartamentów posiada duży balkon lub taras z ogródkiem i dodatkowo komórkę lokatorską. Dla wygody mieszkańców przed budynkiem znajdzie się 15 miejsc parkingowych.

  Leśna Bryza

  ul. Wilczewskiego , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.7 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Bażantów II etap
  Oferta archiwalna
  Osiedle położne jest w atrakcyjnej, południowej części Katowic przy ul. Bażantów. Jest to kontynuacja pierwszego etapu budowy. Drugi etap składa się z 3 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, po osiem mieszkań w każdym. Komfortowe mieszkania są zaprojektowane jako dwupoziomowe i mają powierzchnię 70m2 (trzypokojowe) oraz 99m2 (czteropokojowe). Do każdego mieszkania jest osobne wejście z zewnątrz oraz przyporządkowany ogródek. Brak wspólnych klatek schodowych, przyporządkowanie części terenu poszczególnym mieszkańcom powoduje, że mieszka się tanio i wygodnie. Ceny mieszkań zawierają się w granicach od 3 950 zł (mieszkania pow. 99m2) do 4 269zł/m2 (mieszkania 70m2) brutto z gruntem.Dogodne, spokojne położenie pod lasem, kameralność osiedla, oryginalność i funkcjonalność architektury, umiarkowane ceny to niewątpliwe atuty oferty.

  Bażantów II etap

  ul. Bażantów , Zespół Dzielnic Południowych, Katowice(7.6 km od centrum)
  Dombud S.A.

Informacje o Zespole Dzielnic Południowych

W Zespole Dzielnic Południowych dostępnych jest 140 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Zespole Dzielnic Południowych mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 114 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (19 mieszkań).
 • 2-pokojowe (57 mieszkań).
 • 3-pokojowe (38 mieszkań).
 • 4-pokojowe (23 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Zespole Dzielnic Południowych nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zespole Dzielnic Południowych kosztuje 249 888 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Zespole Dzielnic Południowych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: