Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Osiedle Chabrowe I

SPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Spółka Akcyjna

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 112 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Chabrowe I

Osiedle Chabrowe II

Inwestycja Osiedle Chabrowe II znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Żniwna (4,9 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Osiedle Chabrowe II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 55 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 65 do 82 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Żniwna (4,9 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 5 200 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 24
 • Powierzchnia: 65 - 82 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Pogodno (329 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Pogodno znajduje się w Pogodnie, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Pogodno jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 lokale mieszkalne o powierzchniach od 42 do 106 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 5 453 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 81
 • Powierzchnia: 42 - 106 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3

Osiedle Pogodne (574 m dalej)

Inwestycja Osiedle Pogodne znajduje się w Pogodnie, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8 (4,3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Pogodne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 125 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Osiedle Pogodne znajdują się 4 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8 (4,3 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 4 100 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 7
 • Powierzchnia: 38 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4

Osiedle Za Sterem etap VII (1,2 km dalej)

Inwestycja Osiedle Za Sterem etap VII znajduje się na Gumieńcach, ul. Polskich Marynarzy 84 (4,6 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Za Sterem etap VII jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 107 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 50 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Polskich Marynarzy 84 (4,6 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 4 500 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 33
 • Powierzchnia: 50 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4

Wyróżnienie w kategorii najlepsza lokalizacja w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Chabrowe Osiedle to siedem kameralnych budynków położonych w otoczeniu zieleni i jednorodzinnej zabudowy. Na jego terenie znajduje się między innymi jeziorko, prywatny plac zabaw oraz szereg alejek oświetlonych stylowymi lampami. To wszystko nadaje niezwykły charakter Chabrowemu Osiedlu, czyniąc go idealnym miejscem do zamieszkania.

STANDARD – BUDYNKI
Chabrowe Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców. Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe podkreślają elegancki charakter tej inwestycji. Do mieszkań położonych na parterze przylegają ogródki, a do lokali położonych na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie. Dodatkowo na terenie osiedla znajdują się parkingi naziemne.

STANDARD – MIESZKANIA
„Chabrowe osiedle” to 126 funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażowo mieszkań. W bieżącej ofercie znajduje się duży wybór 2, 3 oraz 4 pokojowych lokali. Każdy z nich jest wyposażony w balkon lub loggie, a do mieszkań położonych na parterze przylegają urokliwe ogródki.

Główne atuty Chabrowego Osiedla to:
• Kameralna, niska zabudowa
• Jasne i funkcjonalne mieszkania
• Loggie oraz balkony wyłożone wysokiej jakości gresem
• Atrakcyjny plac zabaw
• Bliskość terenów zielonych
• Dobra komunikacja z centrum Szczecina
• Prywatny staw

Inwestycja Osiedle Chabrowe I znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Żniwna (4,8 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Inwestycja Osiedle Chabrowe I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Osiedle Chabrowe I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Chabrowe I

Dzielnica Krzekowo to jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania w Szczecinie. To połączenie walorów związanych z bliskością natury z wygodną infrastrukturą zapewniającą sprawną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Chabrowe Osiedle zostało zaprojektowane przez renomowane studio architektoniczne Mellon, dzięki czemu wyróżnia się estetyką oraz funkcjonalnością, a także wkomponowuje się w otaczający krajobraz. Położone jest przy ul Żniwnej, z dala od uciążliwego ruchu, za to w bezpośrednim sąsiedztwie niskiej zabudowy oraz terenów zielonych. W pobliżu znajdują się również sklepy spożywcze, szkoły oraz kluby sportowe.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Chabrowe I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bracka 11.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Chabrowe I znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Nasza Bajka"Małgorzata Błaszkiewicz w odległości 550 m, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie w odległości 650 m, Językowe Przedszkole Niepubliczne "KIDS" w odległości 750 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Przychodnia Medycyny Rodzinnej, w odległości 400 m Remedium. Apteka. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 900 m Salus. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizza Team w odległości 200 m, Perugia w odległości 400 m, Urząd Pocztowy Szczecin 29 w odległości 450 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Open Mind Fitness Idea w odległości 700 m, Jeździecki Klub Tornado w odległości 800 m, Studiogym w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 9 stycznia 2015 14:23

Data aktualizacji: 08 lutego 2018 11:43

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z SGI Spółka Akcyjna

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi SGI Spółka Akcyjna Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Chabrowe I

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie