Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 258 m² - numer 1

Rezerwacja

Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16Inwestycja: Kamienica przy ul. T. KościuszkiDeweloper: Sanbet Development

POWIERZCHNIA258 m²
POKOJE1
PIĘTROparter
TERMIN ODDANIAGotowe
Kamienica przy ul. T. Kościuszki

1 zdjęcie

Kamienica przy ul. T. Kościuszki

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
1
Cena:
Liczba kondygnacji:
2 poziomy
Pokoje:
1 pokój
Metraż:
258 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
parter
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta

Inne lokale użytkowe w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 258 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Kamienica przy ul. T. Kościuszki na Starym Mieście przy ul. T. Kościuszki 16 (0.9 km od centrum Wrocławia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie 5lokali użytkowych, zaś 2 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych. Inwestycja Kamienica przy ul. T. Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu 1 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sanbet Development nie przewidział miejsc postojowych.

Spółka Sanbet Development w 2010 roku odnowiła i przekształciła zabytkową kamienicę przy ulicy T. Kościuszki 16 we Wrocławiu w nowoczesny i prestiżowy kompleks pomieszczeń biurowo-usługowych. Budynek utrzymany jest w stylu secesyjnym (przełom XIX-XX wieku) i jest jednym z piękniejszych w okolicy, głównie dzięki zachowanej mnogości architektonicznych detali. Unikalna, dekoracyjna fasada z granitu, zdobione kolumny, elegancka klatka schodowa to tylko niektóre spośród wysokiej klasy elementów wykończenia, świadczących o ponadczasowej elegancji obiektu. Inwestor zadbał o utrwalenie wszystkich historycznych walorów obiektu, stąd piękno kamienicy i duch miasta wokół – to idealne miejsce dla każdej ambitnej firmy.

Kamienica przy ulicy T. Kościuszki 16 to reprezentacyjny i ekskluzywny budynek, zlokalizowany w samym centrum Wrocławia, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Jest jedną z piękniejszych i prestiżowych ulic miasta, wzdłuż której swoje siedziby lokują banki, kancelarie notarialne, biura maklerskie oraz inne prestiżowe obiekty handlowe. Położona jest zaledwie 15 minut pieszo od Rynku, 10 minut pieszo do dworca PKP i PKS w bliskim sąsiedztwie eleganckiego Centrum handlowo-usługowego Renoma i sąsiadujących z nim sklepów, restauracji i lokali usługowych. Lokalizacja Kamienicy zapewnia dogodną komunikację i pozwala na łatwy dojazd do głównych szklaków komunikacyjnych miasta. Budynek podzielony został na część usługową, biurową, a na najwyższej kondygnacji powstały dwa ekskluzywne apartamenty.

Do wykończenia kamienicy zostały użyte materiały najwyższej klasy, takie jak kamień naturalny, drewno, szkło. Większość zabytkowych detali została odnowiona, bądź zrekonstruowana. W celu stworzenia budynku klasy A zastosowano wszystkie najnowsze techniczne rozwiązania:

- Systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, czujniki dymu,

- zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne, stałe łącze do Internetu, wewnętrzna sieć komputerowa, centrala telefoniczna oraz pełne okablowanie,

- nowoczesny system ochrony obiektu, 24-godzinna ochrona gwarantują bezpieczeństwo zarówno najemcom jak i ich klientom, system kontroli dostępu,

- reprezentacyjny hol wejściowy z oryginalnymi elementami sztukateryjnymi.

LOKAL JEST NA WYNAJEM!

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Renoma.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki znajduje się się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 33 w odległości 110 m, Przedszkole nr 30 w odległości 180 m, Policealne Studium KADRA w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 290 m, Endo-Med w odległości 350 m, Kopexmed w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 150 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2016
Data aktualizacji: 23.11.2020
Sanbet Development logo

Sanbet Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Tulipanowa 2 55-040 Ślęza
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: