Milart Sp. z o.o. Sp. K. logo

Milart Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław, ul. Włodkowica 10/4
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Milart Sp. z o.o. Sp. K. – firma deweloperska, działająca na terenie wrocławskim i dolnośląskim.

Firma deweloperska Milart Sp. z o.o. Sp. K. powstała w 2000 roku, z przekształcenia spółki cywilnej Milart S.c. , założonej w 1992 roku.

Założycielami firmy są absolwenci Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Wrocławskiej.

Milart Sp. z o.o. Sp. K. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym.

Zajmujemy się budową i sprzedażą nowych domów jednorodzinnych, domów z zabudowie szeregowej, budynków wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych gwarantuje wysoką jakość oddawanych, nowych mieszkań i nieruchomości, budowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rzetelność i fachowość obsługi.

Posiadamy w sprzedaży 55 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • Nowogródzka II
  3 kw. 2023
  „Nowogródzka II” to zespół 3 budynków, w których powstaje 152 jedno, dwu, trzy i czteropokojowych, dobrze doświetlonych i rozplanowanych mieszkań. Mieszkania o powierzchniach od 30 do 92 m2. Wszystkie lokale mieszkalne, niezależnie od kondygnacji, w standardzie wyposażone są w rolety zewnętrzne. Do mieszkań położonych na parterze przynależą ogródki przeznaczone do wyłącznego korzystania przez

  Nowogródzka II

  ul. Kurlandzka 30 , Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław(7.8 km od centrum)
  Milart Sp. z o.o. Sp. K.
 • Szczodre
  gotowe
  Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy kolejny etap sprzedaży na naszym urokliwym, zielonym osiedlu. Drugi etap sprzedaży rozpoczynamy od czterech budynków dwulokalowych o powierzchniach całkowitych od 151 m² do 155 m². Każdy dom posiada 5 pokoi, garaż prywatny ogród oraz zadaszony taras. O Inwestycji Szczodre to miejsce otwierające nowe perspektywy. Nowoczesne domy dwulokalowe, oddalone o

  Szczodre

  od 6 127 zł/m2
  ul. Chmielowa i Kasztanowa , Szczodre, wrocławski(1.6 km od Wrocławia)
  Milart Sp. z o.o. Sp. K.

Nowe lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 16 inwestycji

Kontakt

Milart Sp. z o.o. Sp. K. logo
Milart Sp. z o.o. Sp. K.
Wrocław, ul. Włodkowica 10/4
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: