Kamienica przy ul. T. Kościuszki

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. T. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez Sanbet Development

Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16
Kamienica przy ul. T. Kościuszki

1 zdjęcie

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Spółka Sanbet Development w 2010 roku odnowiła i przekształciła zabytkową kamienicę przy ulicy T. Kościuszki 16 we Wrocławiu w nowoczesny i prestiżowy kompleks pomieszczeń biurowo-usługowych. Budynek utrzymany jest w stylu secesyjnym (przełom XIX-XX wieku) i jest jednym z piękniejszych w okolicy, głównie dzięki zachowanej mnogości architektonicznych detali. Unikalna, dekoracyjna fasada z granitu, zdobione kolumny, elegancka klatka schodowa to tylko niektóre spośród wysokiej klasy elementów wykończenia, świadczących o ponadczasowej elegancji obiektu. Inwestor zadbał o utrwalenie wszystkich historycznych walorów obiektu, stąd piękno kamienicy i duch miasta wokół – to idealne miejsce dla każdej ambitnej firmy.

Kamienica przy ulicy T. Kościuszki 16 to reprezentacyjny i ekskluzywny budynek, zlokalizowany w samym centrum Wrocławia, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Jest jedną z piękniejszych i prestiżowych ulic miasta, wzdłuż której swoje siedziby lokują banki, kancelarie notarialne, biura maklerskie oraz inne prestiżowe obiekty handlowe. Położona jest zaledwie 15 minut pieszo od Rynku, 10 minut pieszo do dworca PKP i PKS w bliskim sąsiedztwie eleganckiego Centrum handlowo-usługowego Renoma i sąsiadujących z nim sklepów, restauracji i lokali usługowych. Lokalizacja Kamienicy zapewnia dogodną komunikację i pozwala na łatwy dojazd do głównych szklaków komunikacyjnych miasta. Budynek podzielony został na część usługową, biurową, a na najwyższej kondygnacji powstały dwa ekskluzywne apartamenty.

Do wykończenia kamienicy zostały użyte materiały najwyższej klasy, takie jak kamień naturalny, drewno, szkło. Większość zabytkowych detali została odnowiona, bądź zrekonstruowana. W celu stworzenia budynku klasy A zastosowano wszystkie najnowsze techniczne rozwiązania:

- Systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, czujniki dymu,

- zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne, stałe łącze do Internetu, wewnętrzna sieć komputerowa, centrala telefoniczna oraz pełne okablowanie,

- nowoczesny system ochrony obiektu, 24-godzinna ochrona gwarantują bezpieczeństwo zarówno najemcom jak i ich klientom, system kontroli dostępu,

- reprezentacyjny hol wejściowy z oryginalnymi elementami sztukateryjnymi.

LOKAL JEST NA WYNAJEM!

Inwestycja Kamienica przy ul. T. Kościuszki znajduje się na Starym Mieście, ul. T. Kościuszki 16 (0.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Sanbet Development.

Inwestycja Kamienica przy ul. T. Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki w sprzedaży 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 238 do 258 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Sanbet Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 238 do 258 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Arkady (Capitol).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 33 w odległości 110 m, Przedszkole nr 30 w odległości 180 m, Policealne Studium KADRA w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 290 m, Enel-Med w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Podwale, w odległości 160 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica przy ul. T. Kościuszki w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2016
Data aktualizacji: 23.11.2020
Sanbet Development logo

Sanbet Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Tulipanowa 2 55-040 Ślęza

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: