Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Radius Projekt

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 272 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Raków(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Borsucza (5.3 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Raków
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 33 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Radius Projekt
 • Apartamenty Włodarzewska 70(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 70 (5.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 70
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 27 - 138 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dom Development S.A.
 • Moja Ochota(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Równoległa (5.7 km od centrum Warszawy)
  Moja Ochota
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 62 - 82 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Victoria Dom S.A.

Opis Inwestycji

Przy ulicy Instalatorów, na obszarze ponad 8 hektarów, powstaje nowa przestrzeń mieszkalna wraz z infrastrukturą handlową i użytkową.Osiedle „Nowy Raków” to kolejna inwestycja mieszkaniowa Grupy Radius Projekt, znajdująca się w szybko zmieniającej swój charakter warszawskiej dzielnicy Włochy, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego i Alei Krakowskiej.Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w kwietniu 2013 roku, inwestycja zakłada budowę około 2000 mieszkań, sieci ulic wewnętrznych wraz z małą architekturą. Planowany czas trwania inwestycji to 6 lat.

Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 znajduje się na Rakowie, ul. Instalatorów (5.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Radius Projekt.

Inwestycja Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 75 metrów kwadratowych w cenie od 7 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Radius Projekt przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Instalatorów-KIS.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Raków budynek 17 i 18 znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Motylek II w odległości 400m, Przedszkole Wróbelek Elemelek w odległości 450m, Warsaw Study Centre (Ochota) w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Monika Górska - "Ctr-Center", w odległości 350 m znajduje się Iwanowska B., lek. med. internista, w odległości 400 m znajduje się HOLYMED Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Lekarskiej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1150 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan, w odległości 1450 m znajduje się Cinema City Janki, w odległości 1500 m znajduje się Lucid Elite Club.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 700 m znajduje się Global Fitness, w odległości 800 m znajduje się Park Szczęśliwicki, w odległości 900 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 17.04.2018

Data aktualizacji: 05.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie