Osiedle Urbino

Mieszkania na sprzedaż ul. Równoległa 9a, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Równoległa 9a
Osiedle Urbino

5 zdjęć

Osiedle Urbino
Osiedle Urbino
Osiedle Urbino
Osiedle Urbino

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Urbino dostępnych jest 5 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Opis Inwestycji

DOLCE VITA, CZYLI SŁODKIE ŻYCIE

Włoska kultura kojarzy się ze smakowaniem życia, komfortem, pięknem i dbałością o detal. Klimat ten przywołuje Osiedle Urbino, nasza nowa inwestycja, której nazwa nawiązuje do współczesnej myśli urbanistycznej. Wyróżnia ją nowoczesna architektura, intrygujący design, wszechobecna zieleń i wygodne części wspólne.

Nieprzypadkowo na lokalizację naszego osiedla została wybrana dzielnica Włochy, jako jeden z najbardziej zielonych terenów Warszawy.

Osiedle Urbino to propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy cenią sobie połączenie bliskości centrum z przyjaznym, zielonym otoczeniem.

FUNKCJONALNE MIESZKANIA

W pierwszym etapie Osiedla Urbino zaprojektowaliśmy jeden 6-piętrowy budynek. Znajdą się tam 124 mieszkania – od 1- po 4-pokojowe o powierzchni od 28 m2 do 97 m2, z przewagą najbardziej poszukiwanych lokali 2-pokojowych (o metrażach 35 - 50 m2). Wszystkie mieszkania posiadać będą balkon, loggię lub taras, a mieszkańcy parteru będą mogli spędzać czas w przestronnych, przydomowych ogródkach, z których największe będą miały powierzchnię aż 90 m2.

ARCHITEKTURA Z CHARAKTEREM

Osiedle Urbino to nowoczesne rozwiązania architektoniczne, nawiązujące detalem do ponadczasowego, włoskiego designu. Jasną kolorystykę elewacji wzbogacą elementy drewniane i zielone pnącza, a fasadę od ulicy Równoległej dodatkowo ozdobi artystyczny mural i ryfle na elewacji. Osiedle będzie cechować bogata, atrakcyjnie zaaranżowana zieleń, plac zabaw dla dzieci i miejsca relaksu dla dorosłych. Zadbaliśmy o nowoczesny i jednocześnie funkcjonalny design każdego elementu małej architektury.

Z MYŚLĄ O WYGODZIE

• Na osiedlu znajdzie się szereg elementów poprawiających komfort życia mieszkańców, w tym:

• zielony wewnętrzny dziedziniec razem z placem zabaw, wyposażony w siedziska i stolik do gry w szachy

• zewnętrzne stojaki na rowery wraz ze stacją napraw oraz parking dla hulajnóg

• paczkomat

• ochrona budynku oraz dostęp na dziedziniec tylko dla mieszkańców

Z TROSKĄ O ŚRODOWISKO

Osiedle będzie cechować bogata, atrakcyjnie zaaranżowana zieleń. Na wewnętrznym dziedzińcu zaplanowaliśmy nasadzenia rodzimych drzew i krzewów, zwiększające bioróżnorodność. Natomiast na elewacji pojawią się pnącza sięgające wysokości 3 piętra, które poprawią komfort termiczny. Na całej inwestycji zastosowane będzie energooszczędne oświetlenie LED.

Inwestycja Osiedle Urbino znajduje się na Rakowie, ul. Równoległa 9a (5.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Urbino w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 71 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 71 do 72 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 71 do 72 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

WSZĘDZIE BLISKO • Osiedle Urbino powstaje w dzielnicy Włochy, przy ulicy Równoległej. Główne atuty tej lokalizacji to: • szybki dojazd do centrum miasta Alejami Jerozolimskimi i ul. Grójecką, • łatwy dostęp do Południowej Obwodnicy Warszawy, umożliwiającej wygodny wyjazd z miasta, • 5 minut autem do CH Atrium Reduta i Blue City, a 10 min do CH Janki i sklepu IKEA, • bliskość kluczowych węzłów komunikacyjnych, jak (Dworzec Zachodni i Lotnisko Chopina), pozwalających na wygodną podróż. ATUTY OTOCZENIA Osiedle Urbino położone jest w kameralnej części dzielnicy Włochy. Otoczenie charakteryzuje rozwinięta infrastruktura miejska. Niedaleko znajdują się sklepy, supermarkety (Castorama, E.Leclerc, Biedronka, Lidl) i znane centra handlowe (Reduta, Blue City). W okolicy mieszczą się liczne placówki edukacyjne, tj. szkoły, przedszkola. Amatorów aktywnego wypoczynku i spacerów wśród zieleni ucieszy bliskość Parku Szczęśliwickiego. Łatwy dojazd do centrum, Dworca Zachodniego i lotniska Chopina zapewnią główne arterie oraz transport publiczny, w tym Szybka Kolej Miejska.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Urbino?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Urbino mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Urbino znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instalatorów 03.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Urbino składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 25.08.2021
Data aktualizacji: 17.05.2022
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Równoległa 9A, Warszawa

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: