Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Urbino

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Równoległa, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Równoległa 16

Osiedle UrbinoOsiedle Urbino

7 zdjęć

Osiedle Urbino
Osiedle Urbino
Osiedle Urbino
Osiedle Urbino
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

38 - 102/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

7

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD - 613 m

Przystanek Tramwajowy - 1349 m

Przystanek Autobusowy - 248 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 11 placówek edukacyjnych, 12 kawiarni i restauracji, 18 sklepów, 7 obiektów sportowych, 25 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 320 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 55 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 102 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Ta inwestycja zajęła 1 miejsce w naszym rankingu nieruchomości

Edycja 2023

5,00

Na tle warszawskich inwestycji "Osiedle Urbino" pokazuje, w jaki sposób wykorzystać jako wyróżnik nakłady na zieleń na terenie inwestycji oraz wnętrza. Wyższe niż zazwyczaj mieszkania dopełniają efektu.

Opis inwestycji

DOLCE VITA, CZYLI SŁODKIE ŻYCIE

Włoska kultura kojarzy się ze smakowaniem życia, komfortem, pięknem i dbałością o detal. Klimat ten przywołuje Osiedle Urbino, nasza nowa inwestycja, której nazwa nawiązuje do współczesnej myśli urbanistycznej. Wyróżnia ją nowoczesna architektura, intrygujący design, wszechobecna zieleń i wygodne części wspólne.

Nieprzypadkowo na lokalizację naszego osiedla została wybrana dzielnica Włochy, jako jeden z najbardziej zielonych terenów Warszawy.

Osiedle Urbino to propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy cenią sobie połączenie bliskości centrum z przyjaznym, zielonym otoczeniem.

FUNKCJONALNE MIESZKANIA

W pierwszym etapie Osiedla Urbino zaprojektowaliśmy jeden 6-piętrowy budynek. Znajdą się tam 124 mieszkania – od 1- po 4-pokojowe o powierzchni od 28 m2 do 97 m2, z przewagą najbardziej poszukiwanych lokali 2-pokojowych (o metrażach 35 - 50 m2). Wszystkie mieszkania posiadać będą balkon, loggię lub taras, a mieszkańcy parteru będą mogli spędzać czas w przestronnych, przydomowych ogródkach, z których największe będą miały powierzchnię aż 90 m2.

ARCHITEKTURA Z CHARAKTEREM

Osiedle Urbino to nowoczesne rozwiązania architektoniczne, nawiązujące detalem do ponadczasowego, włoskiego designu. Jasną kolorystykę elewacji wzbogacą elementy drewniane i zielone pnącza, a fasadę od ulicy Równoległej dodatkowo ozdobi artystyczny mural i ryfle na elewacji. Osiedle będzie cechować bogata, atrakcyjnie zaaranżowana zieleń, plac zabaw dla dzieci i miejsca relaksu dla dorosłych. Zadbaliśmy o nowoczesny i jednocześnie funkcjonalny design każdego elementu małej architektury.

Z MYŚLĄ O WYGODZIE

• Na osiedlu znajdzie się szereg elementów poprawiających komfort życia mieszkańców, w tym:

• zielony wewnętrzny dziedziniec razem z placem zabaw, wyposażony w siedziska i stolik do gry w szachy

• zewnętrzne stojaki na rowery wraz ze stacją napraw oraz parking dla hulajnóg

• paczkomat

• ochrona budynku oraz dostęp na dziedziniec tylko dla mieszkańców

Z TROSKĄ O ŚRODOWISKO

Osiedle będzie cechować bogata, atrakcyjnie zaaranżowana zieleń. Na wewnętrznym dziedzińcu zaplanowaliśmy nasadzenia rodzimych drzew i krzewów, zwiększające bioróżnorodność. Natomiast na elewacji pojawią się pnącza sięgające wysokości 3 piętra, które poprawią komfort termiczny. Na całej inwestycji zastosowane będzie energooszczędne oświetlenie LED.

Planowany termin oddania do użytkowania:

etap 1.2 - 3Q2024

etap 2.1 - 4Q2024

Inwestycja Osiedle Urbino znajduje się na Rakowie, ul. Równoległa 16 (5.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 320 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Urbino w sprzedaży jest 55 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 102 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

WSZĘDZIE BLISKO

• Osiedle Urbino powstaje w dzielnicy Włochy, przy ulicy Równoległej. Główne atuty tej lokalizacji to:

• szybki dojazd do centrum miasta Alejami Jerozolimskimi i ul. Grójecką,

• łatwy dostęp do Południowej Obwodnicy Warszawy, umożliwiającej wygodny wyjazd z miasta,

• 5 minut autem do CH Atrium Reduta i Blue City, a 10 min do CH Janki i sklepu IKEA,

• bliskość kluczowych węzłów komunikacyjnych, jak (Dworzec Zachodni i Lotnisko Chopina), pozwalających na wygodną podróż.

ATUTY OTOCZENIA

Osiedle Urbino położone jest w kameralnej części dzielnicy Włochy. Otoczenie charakteryzuje rozwinięta infrastruktura miejska. Niedaleko znajdują się sklepy, supermarkety (Castorama, E.Leclerc, Biedronka, Lidl) i znane centra handlowe (Reduta, Blue City). W okolicy mieszczą się liczne placówki edukacyjne, tj. szkoły, przedszkola. Amatorów aktywnego wypoczynku i spacerów wśród zieleni ucieszy bliskość Parku Szczęśliwickiego. Łatwy dojazd do centrum, Dworca Zachodniego i lotniska Chopina zapewnią główne arterie oraz transport publiczny, w tym Szybka Kolej Miejska.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Urbino?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Urbino mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 613 metrów od inwestycji Osiedle Urbino znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Urbino znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Urbino znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Nasz Żłobek w odległości 565 m, przedszkole w odległości 580 m, przedszkole w odległości 585 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Urbino jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Dental Plus w odległości 636 m, LUX MED w odległości 875 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Urbino składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 403 m znajduje się Żabka, w odległości 439 m znajduje się Grzybki, w odległości 453 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Urbino w odległości 595 m znajduje się NET, w odległości 608 m znajduje się boisko / kort, w odległości 615 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.08.2021
Data aktualizacji: 27.05.2024
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Równoległa 16, Warszawa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023