Osiedle Nowe Złotno Etap IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Ceny od: 5 100 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap IV dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C/1A
1
36,9 m²
1
B/2A
3
68,49 m²
2
D/2E
3
60,28 m²
2
D/4E
3
60,28 m²
4
C/4C
3
70,62 m²
4
A/8F
3
58,73 m²
7
B/7A
3
68,54 m²
6
C/5C
3
70,62 m²
4
C/6C
3
70,62 m²
5
B/6F
4
77,79 m²
6

Opis Inwestycji

Modernistyczna architektura, przemyślane rozkłady, cisza i wygodna komunikacja z centrum to atuty, które zdecydowały o sukcesie Osiedla Nowe Złotno. W nowym etapie projektu korzystamy z tych doświadczeń, oferując 136 jasnych i funkcjonalnych mieszkań. W kaskadowej zabudowie liczącej od 4 do 8 kondygnacji, po raz kolejny czekać będą na przyszłych mieszkańców wygodne lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Wszystkie mieszkania będą posiadały, duże balkony, a z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami cichobieżną windą. Budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2018 roku i zostanie zakończona w ostatnim kwartale 2019 roku, tak, aby mieszkania były gotowe do zamieszkania z początkiem 2020 r.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap IV znajduje się na Złotnie, ul. Traktorowa (5.4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 171 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap IV pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 37 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 5 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 37 m2 w cenie od 210 330 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 71 m2 w cenie od 319 484 zł (8 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 w cenie od 412 287 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 171 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i ich mienia wszystkie mieszkania wyposażone w drzwi wejściowe o najwyższej klasie (C) odporności na włamanie, które pozwolą obniżyć koszty ubezpieczenia nieruchomości. W lokalach na parterze zamontowane zostaną ponadto rolety zewnętrzne. Duże okna zagwarantują optymalne naturalne oświetlenie mieszkań. Każde mieszkanie będzie posiadało kompletne instalacje: elektryczną wraz z gniazdami wtykowymi i przełącznikami, wodną i kanalizacyjną, C.O z grzejnikami płytowymi w pokojach i drabinkowym w łazience, domofonową, telewizyjną oraz teleinformatyczną. Teren osiedla będzie ogrodzony, a dodatkowo zainstalowany zostanie system monitoringu wraz z urządzeniami nagrywającymi. W ramach zagospodarowania terenu wykonane zostaną tereny zielone z roślinnością niską i wysoką oraz plac zabaw dla dzieci. Strefy wejściowe i klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i estetyczny wygląd. Zostaną wykonane z wysokiej klasy materiałów.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 37 do 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 210 330 do 445 509 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 100 do 7 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap IV

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Traktorowa - Traktorowa 18 (1214).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap IV znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SŁONECZKO Beata Stefańska w odległości 350m, Publiczne Gimnazjum NR 17 w odległości 700m, Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Muzyków Polskich "PRO ARTE" w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Amimed SC. Spółka lekarzy specjalistów, w odległości 700 m znajduje się Apteka Rosa. Czynna24 h, w odległości 700 m znajduje się Zdrowie s.c. Przychodnia. Gęsicki T., Woźniakowska-Gęsicka T..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się par. Niepokalanego Serca NMP, w odległości 900 m znajduje się par. św. Jana Chrzciciela, w odległości 1050 m znajduje się Bałucki Ośrodek Kultury "Lutnia".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Hetman. Uczniowski klub sportowy, w odległości 800 m znajduje się Coma 7. Klub tańca sportowego, w odległości 1050 m znajduje się Champion-Team. Klub Karate Łódź.

Data publikacji: 06.09.2018

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie