Osiedle Nowe Złotno etap V

Mieszkania na sprzedaż ul. Cedry, oferowane bezpośrednio przez

PROFIT Development

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Cedry 6

Ceny od: 7 600 zł/m2
Osiedle Nowe Złotno etap V

5 zdjęć

Osiedle Nowe Złotno etap V
Osiedle Nowe Złotno etap V
Osiedle Nowe Złotno etap V
Osiedle Nowe Złotno etap V

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

92/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

4 - 8

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 7 600 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Łódź Żabieniec - 1350 m

Przystanek Tramwajowy - 1260 m

Przystanek Autobusowy - 390 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 24 placówki edukacyjne, 8 kawiarni i restauracji, 35 sklepów, 26 obiektów sportowych, 33 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 211 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : Miejsca parkingowe w hali garażowej w cenie od 29 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

92 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 600 do 9 400 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Modernistyczna architektura, przemyślane rozkłady, cisza i wygodna komunikacja z centrum to atuty, które zdecydowały o sukcesie Osiedla Nowe Złotno. W nowym etapie projektu korzystamy z tych doświadczeń, oferując 211 jasnych i funkcjonalnych mieszkań. W kaskadowej zabudowie liczącej od 4 do 8 kondygnacji, po raz kolejny czekać będą na przyszłych mieszkańców wygodne lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach – od 35 do 92 m kw.

Projektowane mieszkania wyposażone będą w balkony, natomiast do mieszkań na parterze przewidziano zielone tarasy. Z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami windą.

Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno etap V znajduje się na Złotnie, ul. Cedry 6 (5.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 211 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 92 metrów kwadratowych , w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Nowe Złotno powstaje w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry. Położenie to zapewnia dogodne połączenie z centrum Łodzi, zarówno za pomocą samochodu jak i komunikacji miejskiej. Ogromną zaletą jest fakt, że Nowe Złotno powstaje w pobliżu istniejących już Osiedla Reymonta i Osiedla Żeromskiego, co zapewnia przyszłym mieszkańcom budynku dostęp do pełnej istniejącej infrastruktury miejskiej.

W pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. Nie bez znaczenia też jest bliskość urokliwego Parku Generała Andersa, powszechna dostępność okolicznych terenów zielonych (pola, las) oraz dobra komunikacja z Parkiem Na Zdrowiu, Ogrodem Botanicznym oraz miejskim ZOO. To wszystko w połączeniu z doskonałą infrastrukturą edukacyjną pobliskiego Teofilowa sprawia, że lokalizacja Osiedla Nowe Złotno jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1350 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Żabieniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Navicula – Klinika Zaburzeń Rozwoju w odległości 180 m, szkoła w odległości 180 m, Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 190 m, Miko-Med w odległości 190 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 200 m znajduje się Lidl, w odległości 270 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 640 m znajduje się boisko / kort, w odległości 650 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 14.01.2021
Data aktualizacji: 16.11.2023
PROFIT Development logo

PROFIT Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Traktorowa 24, 91-129 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: