Osiedle Nowe Złotno Etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 273 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Nowe Złotno Etap IV (32 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap IV znajduje się na Złotnie, ul. Traktorowa (5,4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera PROFIT Development. Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 171 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Traktorowa (5,4 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowe Złotno Etap IV
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 27
 • Powierzchnia: 37 - 78 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
PROFIT Development
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Cedry (344 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Cedry znajduje się na Złotnie, ul. Cedry 2A (5,3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.. Inwestycja Apartamenty Cedry jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 65 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Cedry 2A (5,3 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Cedry
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 12
 • Powierzchnia: 65 - 88 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Rąbieńska Etap II i III (670 m dalej)

Inwestycja Osiedle Rąbieńska Etap II i III znajduje się na Złotnie, ul. Rąbieńska 60 (5,9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Pro-Inwest Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Rąbieńska Etap II i III jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 90 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 60 (5,9 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 4 630 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Rąbieńska Etap II i III
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 44
 • Powierzchnia: 28 - 75 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Pro-Inwest Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowe Złotno jest największym projektem deweloperskim realizowanym przez Grupę PROFIT Development. Tym razem proponujemy naszym Klientom lokale w trzecim etapie osiedla, w ramach którego powstanie 171 mieszkań. Budowa rozpocznie się latem 2016 roku, a zakończy jesienią 2017 roku. Przy projektowaniu skupiliśmy się przede wszystkim na skonstruowaniu mieszkań, które będą jak najbardziej funkcjonalne, jak najlepiej doświetlone i wyposażone w jak największe balkony. Dzięki takiej koncepcji możemy zaoferować zróżnicowane wielkościowo lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe zapewniające mieszkańcom wysoki poziom komfortu. Cechą charakterystyczną osiedla jest kaskadowa zabudowa prowadzona w linii wschód-zachód. Nowe Złotno wyróżnia się modernistyczną architekturą. Odeszliśmy od „blokowych” form budynków, proponując niespotykaną dotychczas w Łodzi formę architektoniczną.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap III znajduje się na Złotnie, ul. Traktorowa (5,4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 171 nowych mieszkań . Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 78 do 79 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 171 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap III

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Traktorowa - Traktorowa 18 (1214).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno Etap III znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SŁONECZKO Beata Stefańska w odległości 400 m, Publiczne Gimnazjum NR 17 w odległości 700 m, Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Muzyków Polskich "PRO ARTE" w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Amimed SC. Spółka lekarzy specjalistów, w odległości 700 m Apteka Rosa. Czynna24 h, w odległości 700 m Zdrowie s.c. Przychodnia. Gęsicki T., Woźniakowska-Gęsicka T..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pod Papugami w odległości 200 m, Jadłodajnia u Gawła w odległości 450 m, Pizzeria Bartek w odległości 450 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hetman. Uczniowski klub sportowy w odległości 200 m, Coma 7. Klub tańca sportowego w odległości 800 m, MOSiR Wodny Raj w Łodzi w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 07 kwietnia 2016 15:37

Data aktualizacji: 07 września 2018 11:18

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!