SREBRZYŃSKA PARK I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Peira

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 333 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Zdrowie(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Orzechowa 3 (3.8 km od centrum Łodzi)
  Apartamenty Zdrowie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 87 - 172 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Apartamenty Zdrowie
 • SREBRZYŃSKA PARK III(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Srebrzyńska (3.8 km od centrum Łodzi)
  SREBRZYŃSKA PARK III
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 61 - 144 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Peira
 • Cyganka 29A(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Cyganka 29A (4.7 km od centrum Łodzi)
  Cyganka 29A
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 44 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Maxbud Development

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

SREBRZYŃSKA PARK I

SREBRZYŃSKA PARK to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi.Niebanalna architektura i wysoki standard w otoczeniu zieleni sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Zamieszkaj przy zielonych płucach Łodzi.LUBISZ PRZESTRZEŃ? To miejsce dla Ciebie.Ponadprzeciętnie wysokie mieszkania (2,80 – 3,09 m).Witrynowe, przesuwne okna, dzięki którym apartamenty są jasne, a wrażenie przestrzeni jeszcze większe.Dla chwil relaksu, przy choćby porannej kawie, zaprojektowaliśmy dla Ciebie indywidualne tarasy i ogrody.ZALEŻY CI NA KOMFORCIE?4 klatki, a w nich 73 mieszkania, zapewniają poczucie prywatności.106 miejsc postojowych w garażu podziemnym.Duże windy, które zapewniają wygodne przewiezienie rowerów, wózków, czy większych zakupów z garażu pod drzwi mieszkania.ZALEŻY CI NA BEZPIECZEŃSTWIE?Apartamenty na parterze są zaopatrzone w rolety.Inwestycja jest ogrodzona i monitorowana.Dla bezpieczeństwa najmłodszych wjazd go garażu podziemnego jest zaraz przy bramie wjazdowej, dzięki czemu unikamy ruchu samochodowego w pozostałej części osiedla.STAWIASZ NA UNIKATOWOŚĆ? Jesteśmy przygotowani.Niepowtarzalna bryła budynku i detale tworzą jedyny w swoim rodzaju projekt.Eleganckie klatki schodowe, sprawią, że od wejścia czujesz się wyjątkowo.WAŻNA JEST DLA CIEBIE OKOLICA?Przede wszystkim park. To idealne miejsce na spacery, rower, czy miejsce zabaw dla dzieci.Komunikacja miejska – do przystanków jest naprawdę blisko.Co możesz znaleźć w okolicy – szkołę, przedszkole, pocztę, aptekę, sklepy spożywcze.JAK ZOSTAĆ MIESZKAŃCEM SREBRZYŃSKA PARK?Zapraszamy do biura – Srebrzyńska 40, pomożemy wybrać najlepsze mieszkanie.KIEDY MOŻESZ SIĘ WPROWADZIĆ?Inwestycja została zakończona w lutym 2018 roku. Gotowe mieszkania czekają na właścicieli.

Inwestycja SREBRZYŃSKA PARK I znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Srebrzyńska 40 (3.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Peira.

Inwestycja SREBRZYŃSKA PARK I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji SREBRZYŃSKA PARK I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 68 do 77 metrów kwadratowych w cenie od 5 430 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Peira przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc)

W inwestycji znajdują się 73 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 307 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- ściany żelbetowe i murowane, stropy żelbetowe, wypełnienie( ściany wewnętrzne) bloczkami silikatowymi - ocieplenie styropianem o grubości 20 cm, ocieplenie dachu - stropodach niewentylowany 30 cm, trzy warstwy papy
Dach
- ocieplenie dachu - stropodach niewentylowany, styropian 20 cm, pokrycie 2x papa
Elewacja
- imitacja drewna w tynku - tynk mineralny pomalowany na kolor - tynk silikonowy, barwiony w masie
Stolarka okienna
- PCV i aluminium, okna trzyszybowe, dwukomorowe oraz okna dwuszybowe, jednokomorowe
Drzwi zewnętrzne
- antywłamaniowe Porta Granit 90x200 cm
Balkony
- posadzki wykończone gresem - szklane balustrady, konstrukcja stalowa, wypełniona szkłem
Posadzka
- wylewka betonowa
Ściany
- ocieplenie ścian - styropian 20 cm oraz miejscowo wełna
Instalacje
- klimatyzacja - instalacja wodno - kanalizacyjna - instalacja elektryczna: gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikiem różnicowo-prądowym na wysokości 30 cm, włącznik światła, zasilanie trójfazowe w kuchni, gniazda 230 V zewnętrzne tarasowe - instalacja komunikacyjna
Ogrzewanie
- grzejniki płytowe, kompaktowe, z zaworami termostatycznymi - grzejniki kanałowe z zaworami termostatycznymi - grzejniki drabinkowe z zaworami termostatycznymi
Wentylacja
- mechaniczna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (73).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji SREBRZYŃSKA PARK I

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 50 metrów od inwestycji SREBRZYŃSKA PARK I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Srebrzyńska - Solec (1603).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji SREBRZYŃSKA PARK I znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 12 w odległości 700m, Przedszkole Niepubliczne "Papierowy Wiatraczek" w odległości 1150m, Publiczne Gimnazjum nr 19 w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Poradnia Zdrowego Życia, w odległości 1000 m znajduje się JMC. Medycyna i stomatologia, w odległości 1650 m znajduje się Miejski Ośrodek Profilaktyczno - Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Zagrożonej Narkomanią.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Pacuś. Teatr lalek, w odległości 1000 m znajduje się par. Najświętszego Zbawiciela, w odległości 1300 m znajduje się par. św. Jana Chrzciciela.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1200 m znajduje się Tramwajarz. Klub sportowy przy MPK, w odległości 1300 m znajduje się Kolejarz. Łódzki klub piłkarski, w odległości 1400 m znajduje się Zawada. Centrum tenisowe.

Data publikacji: 07.04.2016

Data aktualizacji: 10.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie