Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 62 m² - numer M 01

Oferta archiwalna

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Starołęcka 36/40

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Hermes lub inne propozycje na Starołęce-Minikowie-Marlewie

Osiedle Hermes

5 zdjęć

Osiedle Hermes

Najbliższe inwestycje

 • Widok Warta
  gotowe
  Widok Warta to wyjątkowy projekt mieszkaniowy realizowany przy linii brzegowej Warty i sercu dzielnicy Starołęka w Poznaniu. W ramach pierwszego etapu powstaną dwa budynki mieszkalne. Inspirowany modernizmem projekt charakteryzuje się prostą formą bryły. Elewację w kolorze bieli i czerni ożywi kolor cytrynowy, pojawiający się przy strefach wejściowych. Liczne przeszklenia złamane zostaną strukturą żaluzji, co nada wizualnie elegancji fasadzie inwestycji.W inwestycji zaplanowano mieszkania o powierzchni od ok. 31 m² do ok. 81 m². Wszystkie lokale zostały zaprojektowane o przemyślanych rozkładach wnętrz. Będą wygodne, ustawne z dużą możliwością aranżacyjną. Przeszklenia i duże okna zapewnią doskonałe nasłonecznienie.Wartością dodaną są przestronne balkony i ogródki na parterze. Mieszkańcy, którzy wybiorą swoje wymarzone lokum od strony bulwarów, będą mogli codziennie cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Wartę i rozległy Las Dębiński.Strefy wejściowe do inwestycji posiadać będą łagodne podjazdy, ułatwiające swobodne poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym. Udogodnieniem będzie montaż cichobieżnych wind w obu budynkach. Przewidziano również miejsca postojowe w halach garażowych i na parkingu naziemnym oraz komórki lokatorskie.Osiedle Widok Warta powstaje przy ul. Starołęckiej 34, wypełnionej zielenią okolicy i bezpośrednim otoczeniu wschodniego brzegu Warty w dzielnicy Starołęka. Usytuowanie inwestycji poza głównym ciągiem komunikacyjnym tworzy kameralną atmosferę prywatności.

  Widok Warta

  ul. Starołęcka 34 , Starołęka-Minikowo-Marlewo, Nowe Miasto, Poznań(3.9 km od centrum)
  Widok Warta
 • Osiedle Przy Unii
  4 kw. 2022
  Osiedle na miarę potrzeb„Przy Unii” to wieloetapowa inwestycja, jedna z pierwszych na tym terenie, stworzona z myślą o osobach, które chcą uciec od codziennego zgiełku, a jednocześnie cenią życie w mieście. Pierwszy budynek, w kształcie litery U, wyróżnia elewacja z elementami cegiełki w jasnych odcieniach, które będą doskonale komponować się z otaczającą zielenią. Projektanci zadbali, by architektura budynku była ponadczasowa.Wejścia do klatek znajdą się od strony zamkniętego dziedzińca, na którym przewidziano zielony plac rekreacyjny. W każdej klatce będzie winda. W budynku znajdzie się wózkownia. Na poziomie -1 znajdzie się hala garażowa z miejscami standardowymi i na platformach zależnych oraz schowki rowerowe. Praktyczne stojaki na rowery staną także na dziedzińcu.Wygodne mieszkaniaW 10-piętrowym budynku znajdą się 223 mieszkania o metrażach od 34 do 73 mkw., w tym funkcjonalne dwójki, wygodne trójki i rodzinne czwórki. Wszystkie mieszkania wyróżniają się funkcjonalnymi rozkładami i umożliwiają wiele wariantów aranżacji. Niewątpliwą zaletą inwestycji są bardzo duże balkony, tarasy i loggie, a przy mieszkaniach parterowych ogródki. Mieszkańcy ostatnich pięter będą cieszyć się widokiem na Wartę. W parterze zaplanowano dwa niewielkie lokale usługowe.

  Osiedle Przy Unii

  ul. Unii Lubelskiej , Starołęka-Minikowo-Marlewo, Nowe Miasto, Poznań(4.1 km od centrum)
  Spravia
 • Atal Warta Towers
  gotowe
  ATAL Warta Towers to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa nieopodal brzegu Warty w Poznaniu. Atrakcyjne położenie w dzielnicy Nowe Miasto sprawi, że będzie to wymarzony adres dla osób ceniących miejski styl życia w klimatycznym otoczeniu zieleni i wody. Znakomite połączenia z miastem, liczne sklepy, lokale usługowe, atrakcje i rozwijająca się okolica, pełnymi garściami czerpiąca z zalet przepływającej tędy rzeki, zapewnią przyszłym mieszkańcom niezbędne na co dzień wygody i relaks w wolnym czasie.ATAL Warta TowersKraniec Rataj przy rondzie Starołęka staje się jedną z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznaniu. U progu dawnej dzielnicy przemysłowej czuć dziś, jak energia miasta harmonijnie przeplata się z ciszą i spokojem otulonego przyrodą zakątka w pobliżu rzeki.W tym fenomenalnym miejscu, przy ul. Rataje 166, powstanie inwestycja mieszkaniowa ATAL Warta Towers. Na 17 piętrach budynku o nietuzinkowej, eleganckiej bryle przewidziano 15 lokali handlowo-usługowych oraz 352 mieszkania o metrażu od 26 do 108 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Przestronne, ustawne, zaprojektowane z troską o ergonomię, piękną aranżację i dużą ilość światła dziennego (na co wpłynie optymalne zorientowanie budynku), mieszkania zapewnią wysoki komfort życia i poczucie codziennej harmonii. Do lokali mieszkalnych będą przynależeć tarasy, zachęcające do stworzenia przytulnej, zielonej strefy wypoczynkowej. Budynek ATAL Warta Towers zostanie wyposażony także w windy, dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Na parterze mieszkańcy znajdą sklepy oraz lokale usługowe, a na kondygnacji podziemnej – 305 miejsc postojowych, pomieszczenie oraz stojaki na rowery. W budynku zaplanowano również 184 komórki lokatorskie.

  Atal Warta Towers

  ul. Rataje 166 , Rataje, Nowe Miasto, Poznań(3 km od centrum)
  ATAL S.A.

Oddanie

Termin oddania

1 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

62 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

263 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

M 01

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne: garaże w bryle budynku (ilość: 35 - 45000 zł/miejsce), miejsca zewnętrzne (ilość: 15 - 21000 zł/miejsce). Zakup miejsca postojowego jest obowiązkowy.

Komórki lokatorskie

dostępne (42): Od 2 do 5 m2, cena 5900 zł/m2, komórka przynależna do każdego mieszkania

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, usługi concierge, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 570 m

Przystanek Tramwajowy - 30 m

Przystanek Autobusowy - 30 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 obiekt sportowy, 1 placówka edukacyjna

Inwestycja stanowiąca pierwszy etap Osiedla Hermes powstanie przy ulicy Starołęckiej 36/40 i tym samym znajdzie się w drugiej linii zabudowy, przy zadrzewionej, nadrzecznej polanie nad brzegiem Warty. Od zgiełku ulicy osłoniona będzie budynkiem przy Starołęckiej 38, który zbudowany zostanie w drugim etapie. Nasza inwestycja od strony północnej sąsiaduje z eleganckim osiedlem Warta Widok, a od strony południowej z niskimi budynkami warszawskiego instytutu, za którym znajdują się nowoczesne apartamenty Warta Residence. Z okien większości mieszkań Osiedla Hermes rozpościerać się będzie widok na rzekę, rozległy, południowy klin zieleni i panoramę Poznania. Położenie osiedla w sąsiedztwie którego, we współpracy z miastem Poznań i osiedlem Warta Widok, projektowany jest również nadwarciański park, zagwarantuje niemal nieograniczony kontakt z naturą. Lokalizacja Osiedla Hermes zapewnia dogodny dostęp do: • uczelni poznańskich takich jak Politechnika Poznańska, Uniwersytet Ekonomiczny lub Uniwersytet im. Adama Mickiewicza • terenów spacerowych i rekreacyjnych: Wartostrady, Parku Rekreacji Starołęka Mała, południowego klina zieleni przez kładkę Mostu Dębińskiego • przydatnych na co dzień obiektów handlowych i usługowych, m.in. supermarketów, apteki, przychodni • ważnych tras komunikacyjnych oraz przystanków tramwajowych i autobusowych, stacji kolejowej Poznań Starołęka

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Hermes na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Starołęcka 36/40 (3.9 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Osiedle Hermes.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 42 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 27 ofert o powierzchni od 34 do 84 m².

W budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Osiedle Hermes jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M 01 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 263 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Hermes przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

„Historia płynąca z nurtem Warty”

Osiedle Hermes to kameralny kompleks położony w zielonym zaciszu Warty, z bezpośrednim dojściem do rzeki. Doskonała lokalizacja łączy w sobie spokój i harmonię otaczającej przyrody oraz optymalną bliskość centrum miasta. 42 przestronne i ustawne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe z ogródkami lub balkonami zostały zaprojektowane dla tych, którzy cenią sobie nie tylko miejski styl życia, ale także otoczenie natury oraz spokój i przytulność.

Osiedle Hermes to miejsce stworzone po to, by jego mieszkańcy mogli cieszyć się energią miasta, korzystać z nieocenionych atutów nabrzeża Warty i czuć się bezpiecznie.

Pierwszy etap Osiedla Hermes stanowi wysoki na 7 kondygnacji budynek, o charakterystycznym kształcie foremnego sześcianu, wykończony elewacyjną płytką klinkierową w ciemnym, antracytowym kolorze oraz uzupełniony o nawiązujące do jego kubatury balkony z balustradami ze szkła i ocynkowanej stali.

W budynku znajdą się łącznie 42 przestronne i funkcjonalne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe – w większości z możliwością wydzielenia zamkniętej kuchni z oknem, miejsca podziemne w hali garażowej oraz parking naziemny, komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania, a dla wygody przyszłych mieszkańców także obszerne pomieszczenie dla rowerów i wózków.

Powstające nad brzegiem rzeki Osiedle Hermes zawdzięcza swoją unikatową architekturę doświadczonemu absolwentowi Politechniki Poznańskiej, założycielowi pracowni projektowej Habitat, architektowi - Panu Piotrowi Napierale i współpracującemu z nim zespołowi inżynierów. Projekt stanowi swojego rodzaju manifest zmieniającego się oblicza dzielnicy i jest skierowany do odbiorców szukających indywidualności, a jednocześnie ceniących sobie komfort.

• Przestronne i funkcjonalne mieszkania

• balkony lub ogródki komórka lokatorska dla każdego mieszkania

• rowerownia i wózkarnia

• możliwość wydzielenia kuchni

• druga linia zabudowy

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Hermes, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 14 podobnych nowych mieszkań.

Osiedle Hermes logo

W sprzedaży 27 nieruchomości w 1 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Data publikacji: 02.11.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Inwestycje w pobliżu na Starołęce-Minikowie-Marlewie

Oferty na Starołęce-Minikowie-Marlewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: