Malta Point

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nexity Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Malta Point dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1-pokojowe
1
31,84 m²
-
2-pokojowe
2
50,24 m²
-
3-pokojowe
3
65,76 m²
-
4-pokojowe
4
76,27 m²
-

Opis Inwestycji

Powyżej przykładowe mieszkania.TYLKO TERAZ CENY od 6 700 zł / mkw.2 POKOJE JUŻ za 287 000 złDostępne powierzchnie od 31 do 104 mkw, szeroki wybór mieszkańMalta Point – pierwsza poznańska inwestycja Nexity, to miejsce tworzone z myślą o ludziach aktywnych, ceniących sobie kontakt z naturą i jednocześnie dostęp do miejsc rozrywki i kultury. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, wszystkie najważniejsze miejsca dzielnicy dostępne są niemal na wyciągnięcie ręki. Zróżnicowana struktura mieszkań, wysoki standard, idealna lokalizacja to wyróżniki inwestycji.W pierwszym etapie powstanie przyjazne i ciche osiedle z 98 mieszkaniami, rozmieszczonymi w 5-cio piętrowym budynku. Zróżnicowane metraże oraz przemyślane i funkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia (mieszkania 1, 2, 3 lub 4 pokojowe) sprawią, że każdy znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. Przestronne balkony i duże okna pozwolą się cieszyć przestrzenią przyszłym właścicielom. Lokatorzy będą mieć do dyspozycji również miejsca postojowe w podziemnym parkingu oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Malta Point znajduje się na Ratajach, ul. Berneńska (2.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Nexity Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Malta Point jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Malta Point pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 32 do 76 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 32 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 76 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nexity Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 32 do 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Malta Point

Malta Point jest usytuowana w dzielnicy Łacina przy ul. Brneńskiej, gdzie nieopodal znajdują się rekreacyjne tereny nadrzeczne, a nieopodal cały kompleks atrakcji nad Jeziorem Maltańskim, m.in. termy, kolejka, czy zoo. W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się dużo punktów usługowych, gastronomicznych oraz rekreacyjnych. Inwestycję od Galerii Posnania dzieli minutowy spacer. Taka lokalizacja to idealna baza do mieszkania ze wszystkimi udogodnieniami w okolicy.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 300 metrów od inwestycji Malta Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Polanka (1:POKA02).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Malta Point znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 19 w odległości 450m, Przedszkole nr 9 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się RATAJE. APTEKA, w odległości 700 m znajduje się CENTRO MEDICO. NZOZ. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA I SPECJALISTYCZNA, w odległości 700 m znajduje się RODZINNA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się WITRYNA, w odległości 800 m znajduje się Dom Kultury Złotej Jesieni (filia Jagiellonki), w odległości 1050 m znajduje się KOŚCIÓŁ CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO KAPŁANA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się SPORT MARKETING. KIJEWSKA O., w odległości 550 m znajduje się Klub Sportowy Hades, w odległości 600 m znajduje się Klub Maratończyka "Malta" Poznań.

Data publikacji: 26.09.2019

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie