Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 53,8 m² - numer 2.A.2.05

Ta oferta bierze udział w konkursie

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Sielawy

Murapol Zielony ŻurawiniecMurapol Zielony Żurawiniec

8 zdjęć

Murapol Zielony Żurawiniec
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Promocje

 • Dni Otwarte

  Jeszcze większy wybór mieszkań z ogródkami na Dniu Otwartym w Poznaniu!

  Poznaj jeszcze więcej lokali z przestronnymi ogródkami objętych kwietniową promocją na Mieszkaniowym Dniu Otwartym w Poznaniu. Przyjdź 20 kwietnia do wybranych biur sprzedaży i porozmawiaj z doradcami o aktualnej ofercie promocyjnej.

 • Promocja

  25 mieszkań z bonusami w Poznaniu. Oszczędź nawet 151 tys. zł!

  Zamieszkaj lub zainwestuj w mieszkanie objęte kwietniową promocją w inwestycjach Murapol Osiedle Verde i Murapol Zielony Żurawiniec. Odbierz m.in. 2 miejsca postojowe i smart home w cenie promocyjnej. Wybierz mieszkanie z bonusami!

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Termin oddania

1 kw. 2025

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

53,8 m²

Piętro

2 piętro

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

255 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

2.A.2.05

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Udogodnienia

plac zabaw, winda, inteligentny dom

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się staw, rezerwat przyrody

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Poznań Karolin - 2044 m

Przystanek Tramwajowy - 619 m

Przystanek Autobusowy - 521 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 14 placówek edukacyjnych, 13 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 10 obiektów sportowych, 39 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Sielawy, w dzielnicy Naramowice. Dojazd autem do centrum Poznania zajmuje tylko 15 minut. • Zaledwie 5 minut drogi rowerem i kwadrans spacerem znajdują się rozległe tereny zielone rezerwatu przyrody Żurawiniec z licznymi miejscami do wypoczynku na świeżym powietrzu. Taka lokalizacja sprzyja aktywności fizycznej i rodzinnym spacerom - z dala od zgiełku miasta. • W promieniu kilkuset metrów od osiedla działają sklepy i punkty handlowe (Żabka, Netto, Biedronka, Carrefour). Dojazd do centrum handlowego Plaza z kinem Cinema City zajmuje 10 minut. • Bliskość żłobków, szkół i przedszkoli jest atutem dla wielu osób planujących nabyć nowe mieszkanie. Naramowice to doskonałe miejsce dla rodzin, ponieważ osiedlając się tu, nie musisz martwić się o czasochłonne poranne odwożenie dzieci – wszystko jest na miejscu. • Lokalizacja w bliskości dużych węzłów komunikacyjnych i dogodny dojazd do śródmieścia sprawiają, że centrum Poznania znajduje się na wyciągnięcie ręki. • Codzienne podróżowanie ułatwi bliskość przystanków MPK. Kursują tu linie nr: 144, 146, 167, 169, 234, 248, 911.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Zielony Żurawiniec na Naramowicach, ul. Sielawy (4.9 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Murapol S.A.

Cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 623 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 111 ofert o powierzchni od 32 do 93 m².

W budynkach jest od 5 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Murapol Zielony Żurawiniec jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 2.A.2.05 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Murapol Zielony Żurawiniec to zaprojektowane w nowoczesnym wydaniu osiedle mieszkaniowe położone na bogatych przyrodniczo poznańskich Naramowicach przy ul. Sielawy. Inwestycja leży niemal w strefie północnego klina zieleni oraz doliny Warty, których urok i rozległe połacie terenów zielonych przyciąga spacerowiczów z całej okolicy. To znakomite miejsce zaspokajające na co dzień potrzeby rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu wśród mieszkańców. Na obszarze naramowickiego klina znajduje się nawet niewielkie jezioro, dawny staw młyński, oferujący wytchnienie przy szumie drzew i świergocie ptaków.

W ramach Murapol Zielonego Żurawińca przewidziano realizację sześciu 4-piętrowych i jednego 5 piętrowego budynków wraz z podziemnymi halami garażowymi, jak i licznymi miejscami postojowymi na zewnątrz. Ostatecznie w ręce nabywców zostanie oddanych ponad 600 komfortowych mieszkań charakteryzujących się przede wszystkim kompaktowymi układami pomieszczeń. Zróżnicowany metraż oraz wachlarz od 1- do nawet 4-pokojowych lokali zapewni wygodę zarówno singlom, rodzinom z dziećmi, jak i seniorom. Zaplanowana strefa rekreacji wraz z placem zabaw na osiedlu będzie sprzyjać dodatkowo budowaniu sąsiedzkich relacji.

Wybierz inteligentne i eco rozwiązana w Murapol Zielonym Żurawińcu

• Mieszkańcy mają możliwość korzystania z urządzeń typu smart home, dzięki wdrożeniu w budynkach Home Management System. Możliwe jest to zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i manualnego sterowania – temperaturą, elektrycznością czy zaworami wody.

• Filtry antysmogowe w nawiewnikach okiennych dają mieszkańcom ochronę przed zanieczyszczeniami, alergenami, pyłkami czy nawet owadami i zapewniają stały dopływ świeżego powietrza do mieszkania.

• Wykorzystano trwałe gresy o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym odcieniu oraz wysokojakościowy tynk mozaikowy, aby stworzyć harmonijną aranżację przestrzeni klatek schodowych i części wspólnych. Dodatkowo, w holach wejściowych zaprojektowano duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe, które podkreślają elegancję tego miejsca.

• Części wspólne są wyposażone w oświetlenie LED, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa poniesie niższe koszty utrzymania budynku.

• Wszystkie mieszkania na parterach mają dostęp do tarasów z ogródkami o powierzchni nawet 90 mkw.

• Mieszkania na piętrach oferują przestronne nawet dwa balkony przynależne do jednego lokalu.

• Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem ekologicznych środków transportu – przewidziano stojaki rowerowe oraz stację ładownia pojazdów elektrycznych.

• Osiedle będzie ogrodzone.

• Budynki będą podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

Planowane oddanie do użytkowania:

bud. 1, 3 i 4 oddane do użytku Q 2023

bud. 2 i 5 - II Q 2024

bud. 6 i 7 - I Q 2025

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 78 podobnych nowych mieszkań.

Murapol S.A. logo

W sprzedaży 4152 nieruchomości w 30 inwestycjach

23 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 79 inwestycjach

Data publikacji: 01.02.2021
Data aktualizacji: 16.04.2024
Architekci - oferta

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

zapytaj o ofertę wykończenia
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Sielawy 23/12, 61-619 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 12:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: