Osiedle Witaj etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Bielicowa, oferowane bezpośrednio przez

Osiedle Witaj

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Bielicowa 2

Osiedle Witaj etap IIOsiedle Witaj etap II

6 zdjęć

Osiedle Witaj etap II
Osiedle Witaj etap II
Osiedle Witaj etap II
Osiedle Witaj etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

28 - 79/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Karolin - 1939 m

Przystanek Tramwajowy - 892 m

Przystanek Autobusowy - 716 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 9 placówek edukacyjnych, 12 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 10 obiektów sportowych, 33 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 154 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 152 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 79 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Witaj etap II logo

Osiedle Witaj to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany z dala od zgiełku miasta, w zielonej części dzielnicy Naramowice w Poznaniu. Całość stanowić będzie nowoczesna zabudowa wraz z starannie zaprojektowaną strefą rekreacyjno-wypoczynkową.

Wizytówką osiedla będzie duże wewnętrzne Patio realizowane w kolejnych etapach. Będzie to miejsce sprzyjające relaksowi wśród misternie dobranych gatunków roślin ozdobnych oraz służyć przyjaznym relacjom sąsiedzkim. Niezależnie od tego czy lubisz odpoczywać w towarzystwie, czy samemu pochłonięty lekturą odnajdziesz tu spokój ,w ładnym przestronnym ogrodzie pełnym drzew, rozmaitych krzewów oraz części wypoczynkowych. Najmłodsi mieszkańcy też nie będą mieli czasu na nudę. Zaprojektowany plac zabaw sprawi dzieciom nieopisaną radość i umożliwi beztroską zabawę pod okiem rodziców.

II etap Osiedla Witaj w swojej ofercie posiada 154 mieszkania w większości dwu- trzy – oraz czteropokojowe o metrażach od 28 do 80 m². Dodatkową przestrzeń lokali na wyższych kondygnacjach stanowić będą przestronne balkony, a dla lokali na parterze ogródki. Wygodne parkowanie umożliwią miejsca postojowe w garażu naziemnym.

Obecnie realizowany etap inwestycji wyróżnia gustownie zaprojektowana elewacja wzbogacona różnorodnymi kompozycjami barw ziemi, które w sposób naturalny zostały przeniesione na dodatkowe elementy architektoniczne, w tym balustrady. Zastosowanie klinkieru na reprezentacyjnych częściach budynków nadadzą im nowoczesny wygląd. Na najwyższych kondygnacjach pojawią się lukarny, które urozmaicą bryłę i utworzą jej indywidualny styl. Ekspozycja budynków w części patio będzie zdominowana przez biel przełamaną antracytem stolarki okiennej

Inwestycja Osiedle Witaj etap II znajduje się na Naramowicach, ul. Bielicowa 2 (5.2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Osiedle Witaj.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 154 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Witaj etap II w sprzedaży są 152 nowe mieszkania o powierzchni od 28 do 79 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Witaj przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Witaj powstaje w spokojnej części Naramowic, na wielkiej polanie przy ul. Czarnucha. Dostępność okolicznych terenów zielonych oraz miejskiej infrastruktury sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Znajdujące się w niedalekiej odległości urokliwe Łąki Nadwarciańskie sprzyjają rekreacji i rodzinnym spacerom. Dzika plaża, Stawy Młyńskie, łowiska i Rezerwat Przyrody Żurawiniec to idealne miejsca na weekendowy odpoczynek. Nie brakuje tu również ciekawych tras biegowych i rowerowych dla zwolenników aktywnego stylu życia.

Okolica oferuje wszystko co potrzebne na co dzień - sklepy, usługi, restauracje, kawiarnie. Rodziny z dziećmi znajdą w pobliżu żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, placówki kulturowe.

Do centrum dojedziemy samochodem w 15 minut, a dzięki nowej trasie tramwajowej, której IV etap będzie przebiegał obok inwestycji, dojazd do innych części miasta będzie jeszcze łatwiejszy.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Witaj etap II?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Witaj etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1939 metrów od inwestycji Osiedle Witaj etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Karolin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Witaj etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Witaj etap II znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 465 m, Zespół Szkół im. Zamoyskich w Rokietnicy - Technikum w Poznaniu w odległości 474 m, Technikum w Poznaniu w odległości 514 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Witaj etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: COREclinic w odległości 429 m, Psychiatra w odległości 551 m, Centrum Medyczne Rubież 14 w odległości 556 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Witaj etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Groszek, w odległości 538 m znajduje się Żabka, w odległości 578 m znajduje się Wachowiak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Witaj etap II w odległości 432 m znajduje się Hangar, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort, w odległości 481 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 14.02.2024
Data aktualizacji: 11.04.2024
Osiedle Witaj etap II logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Bielicowa, Poznań

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: