Wieruszowska 2

2 zdjęcia

Wieruszowska 2

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

59,42 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód, południe, zachód

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

267 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

A.D114

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne : Zakup nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe podziemne : Zakup nie jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne: Zakup nie jest obowiązkowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 180 m

Przystanek Autobusowy - 160 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka edukacyjna, 1 sklep, 1 kawiarnia lub restauracja

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wieruszowska 2 na Junikowie, ul. Wieruszowska 2 (6.3 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Jakon Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 129 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 54 oferty o powierzchni od 32 do 69 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Wieruszowska 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.D114 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 267 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe, zachód.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Jakon Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Inwestycja znajduje się przy ul. Wieruszowskiej 2, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką. Lokalizacja jest atrakcyjna dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i bliskość terenów zielonych. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej - pętli Junikowo sprawia, że jest to również propozycja dla osób, które nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie daje centrum miasta. W pobliżu inwestycji znajdują się rozległe tereny spacerowe w Lasku Marcelińskim.

Na inwestycji Wieruszowska 2, zaprojektowano podziemną halę garażową wraz z platformami parkingowymi. Dodatkowo na dwóch miejscach postojowych na terenie osiedla zaplanowano stację do ładowania pojazdów elektrycznych.

Budynek został wyposażony w rolety na każdej kondygnacji, cichobieżne windy, oraz starannie zaprojektowaną zieleń na dziedzińcu wraz z placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wieruszowska 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 31 podobnych nowych mieszkań.

Jakon Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 450 nieruchomości w 7 inwestycjach

2 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 22 inwestycjach

Data publikacji: 23.11.2021
Data aktualizacji: 30.01.2023

Inwestycje w pobliżu na Junikowie

Oferty na Junikowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: