Osiedle Plewianka etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Mokra, oferowane bezpośrednio przez

Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

poznański, Plewiska, ul. Mokra

Ceny od: 7 100 zł/m2
Osiedle Plewianka etap II

1 zdjęcie

Termin oddania

3 kw. 2023

Powierzchnie

39 - 69/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Deweloperski

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 69 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 334 900 do 493 024 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 100 do 8 500 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Plewianka to nowa, kameralna inwestycja będąca kontynuacją obecnej zabudowy. Zgodnie z opracowaną koncepcją zagospodarowania terenu, wybudowanych zostanie łącznie 7 budynków mieszkalnych. W I etapie rozpoczęła się budowa 3 budynków, składających się z 62 lokali mieszkalnych. W II etapie osiedla powstaną 2 kolejne budynki z 65 mieszkaniami i 3 lokalami usługowymi. Realizacja I etapu przypada na I kw. 2023 r. Realizacja II etapu przypada na II kw. 2024 r. Dysponujemy szeroką ofertą lokali 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchniach od 25 do 67m2. Na gruncie bezpośrednio przylegającym istnieje już osiedle mieszkaniowe składające się z kilkunastu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z pełną infrastrukturą, tj. punktami usługowo – handlowymi, szkołą i przedszkolem. Zagospodarowanie osiedla, zieleń, dostępna infrastruktura i bliskość Poznania czynią Osiedle Plewianka idealną lokalizacją dla rodzin marzących o własnym M!

Inwestycja Osiedle Plewianka etap II znajduje się w Plewiskach, ul. Mokra (0.1 km od Poznania), jest realizowana przez Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Plewianka etap II w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 69 metrów kwadratowych , w cenie od 7 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

„Osiedle Plewianka” realizowane jest w podpoznańskich Plewiskach, w odległości 5 minut od granicy Poznania. Inwestycja jest nowocześniejszą kontynuacją obecnej zabudowy. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna gwarantuje szybki i łatwy dojazd, zarówno do centrum Poznania, jak i do węzła autostradowego A2 – Komorniki. Obecnie dzięki rozbudowa węzła Grunwaldzka (planowane zakończenie prac 2023 r.), dostęp do Poznania będzie jeszcze łatwiejszy.

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Plewianka etap II?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Plewianka etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Plewianka etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Niebieski balonik w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi "Szkółka Małego Dziecka" w odległości 510 m, Żabulinki w odległości 560 m.

Data publikacji: 08.08.2022
Data aktualizacji: 06.04.2023
Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o. logo

Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Brzozowa 12/20, 62-064 Plewiska
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: