MOKOsfera

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Ceny od: 9 200 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji MOKOsfera dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
9
3
75,17 m²
2
161
3
56,37 m²
5
196
3
71,12 m²
3
193
4
70,97 m²
2
204
4
73,21 m²
5
225
4
73,2 m²
6

Opis Inwestycji

W dwóch budynkach tworzących MOKOsferę powstaną lokale mieszkaniowe, o metrażu od 28 do 101 m². Wszystkie mieszkania, począwszy od ustawnych lokali typu studio, aż do czteropokojowych apartamentów, posiadają duże balkony, a także przeszklenia zapewniające odpowiednie nasłonecznienie wnętrz. Funkcjonalny rozkład mieszkań zapewnia znaczną swobodę w aranżacji wnętrz.MOKOsfera to przede wszystkim doskonała lokalizacja, jaką docenią nawet najbardziej wymagające osoby. Inwestycja położna w samym sercu Mokotowa zapewnia wygodny dostęp do wszelkiego typu komunikacji miejskiej, w tym stacji metra Wierzbno, przystanków autobusowych i tramwajowych, a także Portu Lotniczego im. Chopina. Świetna lokalizacja to również dogodny dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych, kin, teatrów, szkół i przedszkoli, uczelni wyższych, obiektów ochrony zdrowia, terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych.

Inwestycja MOKOsfera znajduje się na Służewcu, ul. Konstruktorska 8 (5.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja MOKOsfera jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 267 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji MOKOsfera pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 56 do 75 metrów kwadratowych w cenie od 9 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 75 m2 (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 73 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 267 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 75 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 200 do 12 400 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji MOKOsfera

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji MOKOsfera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji MOKOsfera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Racjonalizacji 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji MOKOsfera znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Anglojęzyczne Przedszkole "READY STEADY GO" w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji MOKOsfera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Domaniewska w odległości 350 m, Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji MOKOsfera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Putka, w odległości 120 m znajduje się Gorąco polecam Nowakowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji MOKOsfera w odległości 160 m znajduje się Zdrofit Konstruktorska.

Data publikacji: 21.05.2018

Data aktualizacji: 19.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie