Montownia

28 zdjęć

Montownia

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

44,89 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

418 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

A.127

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Udogodnienia

klimatyzacja, recepcja, usługi w budynku, winda

Przyroda

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 410 m

Przystanek Autobusowy - 180 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

16 obiektów sportowych, 6 placów zabaw, 20 placówek edukacyjnych, 8 kawiarni i restauracji, 1 sklep

Wyjątkowa lokalizacja wyróżnia MONTOWNIĘ w skali całego kraju. Budynek znajduje się na historycznych terenach postoczniowych w Gdańsku i w pobliżu basenów portowych. W okolicy znajdują się ważne trasy turystyczne, takie jak deptak pomiędzy Muzeum II Wojny Światowej i Europejskim Centrum Solidarności biegnący wzdłuż MONTOWNI oraz Droga do Wolności między ECS i Salą BHP. Krótki spacer wystarczy, by znaleźć się na Starym Mieście czy przy fontannie Neptuna. MONTOWNIA to świetne rozwiązanie dla gości biznesowych, jak i dla osób planujących pobyt wypoczynkowy. Wystarczy kilkanaście minut pieszo, by skorzystać z licznych atrakcji w śródmieściu Gdańska. W ciągu 10 minut można zaś dotrzeć na dworzec PKP Gdańsk Główny i ruszyć w dalszą podróż. W pobliżu znajduje się też przystanek SKM Gdańsk Stocznia. Inwestycja w historyczny budynek ma też dodatkową korzyść. Inwestor nabywa dobro rzadkie, czyli ograniczony zasób, co stanowi gwarancję unikalności.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy 1-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 44,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Montownia w Śródmieściu, ul. Lisia Grobla 7 (1 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 114 nowych apartamentów.

Na sprzedaż pozostaje 45 ofert o powierzchni od 36 do 50 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Montownia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Nowy apartament o oznaczeniu A.127 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 418 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

12 parków w okolicy

W MONTOWNI będzie się mieściło 114 komfortowych loftów serwisowanych o powierzchniach 37, 45 i 51 m² z przestronną częścią dzienną, antresolami sypialnianymi, aneksem kuchennym i łazienką. Połączą one hotelowy standard z domową wygodą i niezależnością. Ich wysokość sięga nawet 5 metrów, a duże industrialne okna zapewnią odpowiednie doświetlenie. Wnętrza zaprojektowano w dwóch stylach inspirowanych stoczniową architekturą. W jednym lofcie komfortowo wypocznie nawet 6 osób jednocześnie.

MONTOWNIA wyróżnia się kompleksową ofertą, która stanowi połączenie funkcji hotelowej, gastronomicznej i biznesowej. Na wyższych kondygnacjach znajdą się lofty serwisowane, do których będzie prowadzić piękne, klimatyczne lobby z całodobową recepcją. Na parterze będzie się mieścił największy w Gdańsku food hall. W MONTOWNI znajdzie się też centrum konferencyjne oraz strefa relaksu z czytelnią i salą zabaw dla dzieci.

MONTOWNIA powstaje w duchu filozofii „circular economy”. Przy rewitalizacji obiektu zastosowano taki dobór materiałów, który umożliwi powtórne ich wykorzystanie. Prócz wymiaru ekologicznego, materiały te mają swój wyjątkowy charakter. Innym elementem MONTOWNI, który zaprojektowany został z myślą o środowisku, jest zielony dach porośnięty ekstensywną roślinnością. Każdy loft będzie wyposażony w system optymalizujący zarządzanie zużyciem energii.

Apartament znajduje się w inwestycji Montownia, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 44 podobne nowe apartamenty.

Euro Styl S.A. logo

W sprzedaży 605 nieruchomości w 12 inwestycjach

8 nagród i wyróżnień

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 46 inwestycjach

Data publikacji: 04.05.2022
Data aktualizacji: 20.12.2022

Inwestycje w pobliżu w Śródmieściu

Oferty w Śródmieściu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: