Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowy Olechów - etap V

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Łokietkówny Elżbiety, oferowane bezpośrednio przez

Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k.

Łódź, Widzew, Olechów-Janów, ul. Łokietkówny Elżbiety 167/50

Ceny od: 9 480 zł/m2
Nowy Olechów - etap VNowy Olechów - etap V

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

72/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 9 480 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Łódź Olechów Zachód - 1520 m

Przystanek Tramwajowy - 297 m

Przystanek Autobusowy - 274 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 6 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 19 sklepów, 7 obiektów sportowych, 44 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

72 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się na poziomie 685 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 9 480 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NOWY OLECHÓW jest projektem deweloperskim charakteryzującym się unikalną architekturą budynków, funkcjonalnymi rozkładami mieszkań oraz starannie zaprojektowanymi terenami zewnętrznymi i częściami wspólnymi.

Osiedle wychodzi naprzeciw potrzebom osób ceniących sobie kontakt z naturą oraz aktywny tryb życia. Doskonała lokalizacja umożliwia korzystanie w pełni z pięknych terenów rekreacyjnych, tras rowerowych i ścieżek spacerowych, a znajdująca się w najbliższej okolicy nowo rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych umożliwia szybką i łatwą podróż do centrum miasta.

NOWY OLECHÓW jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym zaprojektowanym przez doświadczoną łódzką pracownię „Staszewscy Ziółkowscy Architekci”. Osiedle składa się z zespołu budynków mieszkalnych, jedno- lub dwuklatkowych wraz z miejscami postojowymi w garażach podziemnych i pomieszczeniami gospodarczymi zlokalizowanymi na każdej z kondygnacji.

Nowy standard życia mieszkańców definiują przemyślane układy mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 45 m2 do 137 m2, duże balkony lub tarasy oraz możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej. W większości mieszkań zaprojektowano pomieszczenia/aneksy gospodarcze, których przeznaczenie przyszli mieszkańcy mogą dostosować do indywidualnych potrzeb (pralnia, garderoba bądź spiżarnia).

Inwestycja Nowy Olechów - etap V znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Łokietkówny Elżbiety 167/50 (8.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Nowy Olechów - etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Olechów - etap V w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 72 metrów kwadratowych , w cenie od 9 480 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

NOWY OLECHÓW to nowe miejsce na łódzkiej mapie osiedli mieszkaniowych. Lokalizacja inwestycji jest wyjątkowym połączeniem z jednej strony cichej, zielonej okolicy na skraju miasta, z drugiej zaś strony bogatej infrastruktury handlowo-usługowej i rozbudowanej, nowoczesnej sieci komunikacyjnej (węzeł autostradowy oraz trasa tramwajowa W-Z).

Znajdująca się w najbliższej okolicy sieć połączeń komunikacyjnych umożliwia szybką i łatwą podróż do centrum miasta oddalonego zaledwie o 8 kilometrów. Dzięki zakończonym pracom modernizacyjnym na całej długości trasy tramwajowej W-Z mieszkańcy osiedla NOWY OLECHÓW mogą już korzystać z komfortowych połączeń w relacji wschód-zachód, szybko dotrzeć do centrum przesiadkowego Łódzkiego Tramwaju Regionalnego przy al. Mickiewicza oraz węzła autostradowego Łódź-Wschód.

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest również nowo wybudowane Centrum Handlowo-Usługowe przy ul. Opolczyka (a w nim m.in. takie sklepy jak: Rossmann, Pepco, Wędlinka) oraz sklep Biedronka, a także znajdujące się w najbliższym sąsiedztwie szkoły, przedszkola, apteki czy przychodnie lekarskie.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Olechów - etap V?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Olechów - etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 274 metrów od inwestycji Nowy Olechów - etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olechów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Olechów - etap V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Olechów - etap V znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kolorowe Kredki (filia) w odległości 409 m, English Corner szkoła Językowa w odległości 483 m, Przedszkole ABC w odległości 528 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Olechów - etap V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Staniszewski Dent w odległości 476 m, Usamed w odległości 484 m, Przychodnia Pediatryczna OLMED w odległości 529 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Olechów - etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 374 m znajduje się Rekin, w odległości 381 m znajduje się PAMSO, w odległości 426 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Olechów - etap V w odległości 514 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 570 m znajduje się boisko / kort, w odległości 602 m znajduje się Boisko do unihokeja.

Data publikacji: 03.10.2022
Data aktualizacji: 19.04.2024
Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k. logo

Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Łokietkówny Elżbiety, 92-418 Łódź

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023