Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k. logo

Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k.

Łódź, ul. Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego nr 141
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Budomal Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa została powołana w celu realizacji własnego przedsięwzięcia deweloperskiego - zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych pn. „Nowy Olechów”, zlokalizowanych przy ul. Łokietkówny w Łodzi. W obecnej postaci przedsiębiorstwo istnieje na rynku od dwóch lat i zatrudnia zgrany zespół ludzi, posiadających bogate doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich.

Zdobyta wiedza oraz współpraca z rzetelnymi wykonawcami, a także solidne podstawy finansowe firmy Budomal Development, pozwalają zapewnić jej Klientom sprawną realizację marzeń o własnym „M”, przy zachowaniu wysokiego standardu wykonania. Środki finansowe przekazane przez Klientów, do czasu zakończenia realizacji inwestycji, przechowywane są na zamkniętych powierniczych rachunkach bankowych, wobec czego ryzyko inwestycyjne kupujących jest znikome.

Celem firmy jest sprostanie zmieniającym się oczekiwaniom nabywców. Wyróżnia nas umiejętne połączenie tradycyjnych technologii z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nadrzędną wartością jest dla nas zadowolenie Klientów, które stanowi impuls do dalszej pracy i rozwoju.

Posiadamy w sprzedaży 5 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Nowy Olechów - etap V
  1 kw. 2024
  NOWY OLECHÓW jest projektem deweloperskim charakteryzującym się unikalną architekturą budynków, funkcjonalnymi rozkładami mieszkań oraz starannie zaprojektowanymi terenami zewnętrznymi i częściami wspólnymi. Osiedle wychodzi naprzeciw potrzebom osób ceniących sobie kontakt z naturą oraz aktywny tryb życia. Doskonała lokalizacja umożliwia korzystanie w pełni z pięknych terenów rekreacyjnych, tras

  Nowy Olechów - etap V

  od 9 325 /m2
  ul. Łokietkówny Elżbiety 167/50 , Olechów-Janów, Widzew, Łódź(8.5 km od centrum)
  Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k. logo
Budomal Development Sp. z o.o. Sp.k.
Łódź, ul. Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego nr 141
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: