Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Gorzów Wielkopolski, jednopokojowe

-11 ofertw 2 inwestycjach
 • Osiedle Magnolia Park

  Inwestycja Osiedle Magnolia Park znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Walczaka 43 (3,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Magnolia Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 267 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 43 (3,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 4 200 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Magnolia Park
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 34
  • Powierzchnia: 26 - 84 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Kolorowe Osiedle III

  Inwestycja Kolorowe Osiedle III znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Grabskiego 6 (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Kolorowe Osiedle III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 26 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Kolorowe Osiedle III znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, ul. Grabskiego 6 (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
  Ceny od: 3 700 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Kolorowe Osiedle III
  • Gotowe do zamieszkania
  • Liczba mieszkań: 2
  • Powierzchnia: 26 - 68 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  SGI Spółka Akcyjna
  Mieszkania spełniające kryteria

Wiadomości na temat Gorzowa Wielkopolskiego

Więcej wiadomości
Małe mieszkania schodzą na pniu

Małe mieszkania schodzą na pniu

W Gorzowie Budnex nie zwalnia tempa

W Gorzowie Budnex nie zwalnia tempa

Jak z głową kupić duże mieszkanie?

Jak z głową kupić duże mieszkanie?

Kawalerki są jedną z najbardziej popularnych opcji w dużym mieście, jeśli chodzi o posiadanie własnego mieszkania dla singli. Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra i inne miejscowości pełne są rozmaitych możliwości w zakresie edukacji, rozrywki, czy przede wszystkim pracy. Co roku przyciągają coraz więcej młodych osób, zwłaszcza studentów i poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego. Ze względu na cenę, kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim cieszą się ogromnym popytem, zarówno te na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Coraz częściej jednak ludzie decydują się na kupno niż wynajem. Oczywiście częściowo dzieje się tak ze względu na dotację z programu Mieszkanie dla Młodych, ale to nie jedyny powód. Posiadanie własnego mieszkania dla singli w Gorzowie Wielkopolskim, zwłaszcza na nowych osiedlach, ma wiele zalet. Brak przynależności do spółdzielni mieszkaniowej, niskie budownictwo, zadbane tereny zielone wokół bloków to tylko jedne z walorów.

Mieszkania dla singli: Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski nazywany jest niekiedy polskim Rzymem ze względu na uwarunkowania naturalne, a dokładniej położenie na 7 wzgórzach. Podzielony niemalże na pół przez Wartę, szybko się rozwija, wykorzystując swoje możliwości. Liczne tereny co roku zostają oddawane pod rozmaite inwestycje, np. deweloperskie. Z tego względu mieszkania dla singli w Gorzowie Wielkopolskim powstają coraz liczniej. W dużej mierze są one położone na nowych zadbanych osiedlach. Miasto może się pochwalić licznymi certyfikatami oraz nagrodami, m. in. Gmina Fair Play-Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. To centrum przemysłowe co roku ściąga do siebie wiele młodych osób, a rynek nieruchomości jest tu znacznie bardziej dynamiczny niż np. w Zielonej Górze. Jeśli chodzi o kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim, to wybór ich jest spory, szczególnie na nowych osiedlach. Jednocześnie dość szybko znikają, wiele z nich jest wyprzedawanych jeszcze przed ogłoszeniem oferty przez dewelopera. Warto zwłaszcza zauważyć, że kupują je zazwyczaj osoby w okolicy 30 lat, których sytuacja ekonomiczna jest już ustabilizowana.

Kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim - design

Na osiedlach budowanych w latach 60. - 90. bardzo często można się spotkać z sytuacją, w której małe lokale są nierozkładowe, pozbawione balkonów, czy nawet komórek lokatorskich. Obecne trendy pokazują, że wygrywa ten deweloper, który zapewni przyszłemu właścicielowi mieszkania dla singli w Gorzowie Wielkopolskim jak najwięcej udogodnień. Stąd nie dziwią duże tarasy i balkony, większe łazienki, duża ilość okien. Każda kawalerka powinna być jasna i przestronna bez względu na powierzchnię. A ta jest bardzo różna. Można spotkać mieszkania o wielkości od 25 do nawet 45 mkw. Wyróżnia się dwa rodzaje tego typu lokali: mieszkania jednopokojowe, w których każde pomieszczenie jest oddzielone, a także takie z pokojem otwartym na kuchnię. Trendy pokazują, że ten drugi typ jest obecnie o wiele bardziej popularny. Nie tylko dlatego, że oszczędza się miejsce, bo nie trzeba wstawiać dodatkowej ściany, ale także pomieszczenia są jaśniejsze i przestronniejsze. Do dyspozycji lokatorów są także komórki lokatorskie, parkingi nad- i podziemne, przestrzenie otwarte między blokami. O pełne zieleni skwery oraz czystość w budynkach dba często prywatna firma administracyjna. Dodatkowo osiedla są chronione i monitorowane.

Ceny mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

Średnia cena za mkw wynosi tu ok. 3 100 zł. Jeśli chodzi o mieszkania dla singla, Gorzów Wielkopolski jest miastem dość tanim. Ceny za mkw na rynku pierwotnym wahają się od 3 000 do nawet 5 000 zł/mkw. Te różnice wynikają oczywiście ze standardu, położenia czy udogodnień dostępnych na osiedlu. Ponadto nadal jest to koszt bardzo atrakcyjny w przypadku nowego M w nowoczesnym budownictwie. Zważywszy na to, że do miasta coraz liczniej przybywają młodzi ludzie, którzy poszukują tu pracy w jednej z bardzo rozwiniętych dziedzin przemysłu, można spodziewać się, że ceny mieszkań w następnych latach znacznie wzrosną. Opłacalny staje się także wynajem zakupionego lokalu, czy to studentom, czy właśnie młodym pracownikom. Kupno mieszkania to oczywiście spora inwestycja, która jednak zazwyczaj się zwraca. Dlatego warto rozważyć taką opcję, zwłaszcza w przypadku zakupu niewielkiego metrażu.

Zobacz co możesz zrobić dalej

Zamknij