Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nowe kawalerki na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

3 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 253 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Stargardzka
  2 kw. 2025
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowoczesnego osiedla mieszkań, położonego w pobliżu strefy ekonomicznej. Osiedle składa się z 6 budynków, każdy z nich ma 2 piętra. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie i wygodzie. Nasze mieszkania są wykonane w najwyższym standardzie, aby zapewnić Ci nie tylko komfort, ale także poczucie bezpieczeństwa. Na terenie
  ul. Stargardzka, Gorzów Wielkopolski(0.1 km od Gorzowa Wielkopolskiego)
  Rebud Sp. z o. o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Gorzów Wielkopolski

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Gorzowa Wielkopolskiego:

Kawalerka: Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski nazywany jest niekiedy polskim Rzymem ze względu na uwarunkowania naturalne, a dokładniej położenie na 7 wzgórzach. Podzielony niemalże na pół przez Wartę, szybko się rozwija, wykorzystując swoje możliwości. Liczne tereny co roku zostają oddawane pod rozmaite inwestycje, np. deweloperskie. Z tego względu kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim powstają coraz liczniej. W dużej mierze są one położone na nowych zadbanych osiedlach.

Miasto może się pochwalić licznymi certyfikatami oraz nagrodami, m. in. Gmina Fair Play-Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. To centrum przemysłowe co roku ściąga do siebie wiele młodych osób, a rynek nieruchomości jest tu znacznie bardziej dynamiczny niż np. w Zielonej Górze. Jeśli chodzi o kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim, to wybór ich jest spory, szczególnie na nowych osiedlach. Jednocześnie dość szybko znikają, wiele z nich jest wyprzedawanych jeszcze przed ogłoszeniem oferty przez dewelopera. Warto zwłaszcza zauważyć, że kupują je zazwyczaj osoby w okolicy 30 lat, których sytuacja ekonomiczna jest już ustabilizowana.

Każda kawalerka powinna być jasna i przestronna bez względu na powierzchnię. A ta jest bardzo różna. Można spotkać mieszkania o wielkości od 25 do nawet 45 mkw. Wyróżnia się dwa rodzaje tego typu lokali: mieszkania jednopokojowe, w których każde pomieszczenie jest oddzielone, a także takie z pokojem otwartym na kuchnię. Trendy pokazują, że ten drugi typ jest obecnie o wiele bardziej popularny. Nie tylko dlatego, że oszczędza się miejsce, bo nie trzeba wstawiać dodatkowej ściany, ale także pomieszczenia są jaśniejsze i przestronniejsze. Do dyspozycji lokatorów są także komórki lokatorskie, parkingi nad- i podziemne, przestrzenie otwarte między blokami. O pełne zieleni skwery oraz czystość w budynkach dba często prywatna firma administracyjna. Dodatkowo osiedla są chronione i monitorowane.

Ceny kawalerek w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski jest miastem dość tanim. Różnice w cenach wynikają oczywiście ze standardu, położenia czy udogodnień dostępnych na osiedlu. Zważywszy na to, że do miasta coraz liczniej przybywają młodzi ludzie, którzy poszukują tu pracy w jednej z bardzo rozwiniętych dziedzin przemysłu, można spodziewać się, że ceny mieszkań, również kawalerek w następnych latach znacznie wzrosną.

Nowe kawalerki na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

W Gorzowie Wielkopolskim dostępne są 3 oferty kawalerek znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Ile kosztują nowe kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim?

Najtańsza kawalerka w Gorzowie Wielkopolskim dostępna w sprzedaży kosztuje 224 886 zł. Aktualnie średnia cena za m2 kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim wynosi 7 400 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Gorzowie Wielkopolskim nie obowiązują oferty specjalne na kawalerki.

Gorzów Wielkopolski - kawalerka gotowa do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Gorzowie Wielkopolskim nie ma kawalerek oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji kawalerek do użytkowania to koniec II kwartału 2025.

Oferty kawalerek dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty kawalerek w Gorzowie Wielkopolskim, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • kawalerki na niskich piętrach - 3 lokale

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023