Wiadomości mieszkaniowe

Monday Development S.A

Regionalne

27 czerwca 2019

Oddaj swój głos!

Zielony Sołacz Tarasy z pozwoleniem na użytkowanie

Poznańska inwestycja Monday Development - Zielony Sołacz Tarasy – została zakończona w terminie i uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Sprawdź!

Zielony Sołacz Tarasy z pozwoleniem na użytkowanie

Inwestycja realizowana była dwuetapowo. W pierwszej kolejności powstały Apartamenty Zielony Sołacz z 61 lokalami i widokiem na sąsiadujący bezpośrednio z inwestycją Park Wodziczki. Obecnie do użytku oddany został II etap inwestycji - Zielony Sołacz Tarasy, gdzie w trzech kameralnych budynkach znalazły się 74 mieszkania.

Nieprzypadkowo wybraliśmy Sołacz na lokalizację naszych dwóch inwestycji. To jedna z najbardziej urokliwych i pożądanych lokalizacji mieszkaniowych w śródmieściu Poznania.– mówi Iwona Chmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. – Okolica ulicy Drzymały była jednak dotąd nieco zapomniana. Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się wśród pionierów swoistej rewitalizacji tej części dzielnicy – dodaje.

Warto zaznaczyć, że deweloper sprzedał wszystkie mieszkania jeszcze przed zakończeniem budowy w obu etapach inwestycji.

Autorem projektu architektonicznego Zielony Sołącz Tarasy jest Studio Lisiak z Poznania, a generalnym wykonawcą była firma Unibep S.A.

Elementem wyróżniającym całą inwestycję są znajdujące się na ostatnich piętrach budynków, kaskadowo ułożone tarasy z ekspozycją na południe i widokiem na pobliski park. Największy z tarasów ma aż 150 mkw powierzchni do wypoczynku. Do mieszkań na niższych piętrach przynależą przestronne balkony lub ogródki. W zrealizowanej inwestycji powstało wiele udogodnień, w tym podziemna hala garażowa, schowki na rowery, czy samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Cały zespół budynków jest ogrodzony i monitorowany.

Ogromnym atutem obydwu etapów zlokalizowanej na Sołaczu inwestycji jest jej położenie. Z budynku Apartamentów Zielony Sołacz można wyjść bezpośrednio do graniczącego z inwestycją parku. Zielony Sołacz Tarasy od urokliwego Parku Wodziczki dzieli zaledwie 150 metrów. Nieco dalej położony jest Park Sołacki – popularne wśród poznaniaków miejsce wypoczynku. Dodatkowo okolica obfituje w liczne restauracje, kawiarnie oraz obiekty sportowe.

Monday Development to deweloper starannie dobierający lokalizacje swoich inwestycji. Obecnie realizuje osiedle Nowych Kosmonautów na popularnych Winogradach. Wysokie budynki o typowo miejskim charakterze oferują doskonałe połączenie komunikacyjne ze śródmieściem, bogatą infrastrukturę handlowo- usługową oraz widok na panoramę Poznania, szczególnie atrakcyjny z okien mieszkań ulokowanych na wyższych kondygnacjach budynków.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy