Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Działyńskich 6

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Działyńskich, oferowane bezpośrednio przez

Działyńskich Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Działyńskich 6

Działyńskich 6Działyńskich 6

9 zdjęć

Działyńskich 6
Działyńskich 6
Działyńskich 6
Działyńskich 6
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

28 - 364/m2

Przedział pokoi

1 - 16

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Garbary - 964 m

Przystanek Tramwajowy - 191 m

Przystanek Autobusowy - 238 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

13 placówek medycznych, 44 placówki edukacyjne, 377 kawiarni i restauracji, 81 sklepów, 63 obiekty sportowe, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 16 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 364 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5, 6, 16-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kamienica przy Działyńskich 6 powstała w 1895 roku.

Zaprojektowana została przez biuro architektoniczne Hugo Kindler&Gustav Kartmann w stylistyce neobarokowej – czyli nurcie architektonicznym bardzo popularnym w okresie powstawania budynku. Nawiązania do baroku widoczne są szczególnie w dekoracyjnej elewacji. W podobnym stylu, architekci Kindler i Kartmann, zaprojektowali również inne kamienice przy ul. Działyńskich – sąsiadujące z szóstką budynki pod numerami 2, 3, 7 i 8. Dzięki temu cała ulica Działyńskich prezentuje się harmonijnie.

Działyńskich 6 to budynek pięciokondygnacyjny, a w jego bryle zaakcentowane są 3 wykusze zwieńczone w linii dachowej lukarnami, nakrytymi hełmami dachowymi z iglicami. Istotną rolę, poza funkcją, pełnią przepiękne balkony, z ażurowymi balustradami. Naroże budynku zwieńczone zostało wieżą z lukarną nakrytą heksagonalnym dachem.

Inwestycja Działyńskich 6 znajduje się na Starym Mieście, ul. Działyńskich 6 (0.6 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Działyńskich Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Działyńskich 6 w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 364 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Działyńskich Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Działyńskich 6?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Działyńskich 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 964 metrów od inwestycji Działyńskich 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Garbary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Działyńskich 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Działyńskich 6 znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych nr 6 w odległości 21 m, Poznańskie Ogólnokształcące Szkoły Muzyczne I i II st. w odległości 144 m, POSM I i II st - budynek muzyczny w odległości 165 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Działyńskich 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 82 m, CenterMed w odległości 515 m, WIA-DENT w odległości 549 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Działyńskich 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 116 m znajduje się Żabka, w odległości 159 m znajduje się Delikatesy Unipoz, w odległości 167 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Działyńskich 6 w odległości 69 m znajduje się boisko / kort, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort, w odległości 259 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.08.2023
Data aktualizacji: 15.04.2024
Działyńskich Sp. z o.o. logo

Działyńskich Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Św. Marcin 11a/17 61-803 Poznań

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023