Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Poznań, Jeżyce, Sołacz

19 ofert w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Drzymały
  gotowe
  Nietuzinkowa lokalizacja na końcu kameralnej uliczki i spokojna okolica – to cechy, które wyróżniają inwestycję Drzymały 27 spośród wszystkich innych na poznańskim rynku.Tuż przy parku Adama Wodziczki i nieopodal parku Sołackiego, w nowoczesnym sześciokondygnacyjnym apartamentowcu oferujemy Państwu 15 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 47 do 120 m2. Przynależne do nich przeszklone tarasy tworzą niebanalną strukturę budynku, zapewniając widok na okoliczną zieleń.Każdy apartament to funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń mieszkalna z wygodną strefą dzienną. Dla podwyższenia komfortu użytkowania, w standardzie oferujemy elektryczne rolety zewnętrzne, a w łazience ogrzewanie podłogowe.Wygodne parkowanie zapewni podziemna hala garażowa, a zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa z pewnością będzie sprzyjał monitoring oraz zamontowane w mieszkaniach wideodomofony.Bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji i placówek oświatowych sprawia, że jest to wygodne miejsce do życia zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.Jeśli cenisz sobie harmonię i spokój, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z łatwego dojazdu do centrum – to miejsce jest idealne dla Ciebie.

  Drzymały

  od 11 900 zł/m2
  ul. Drzymały 27 , Sołacz, Jeżyce, Poznań(1.8 km od centrum)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • Goplana budynek B
  gotowe
  W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki.Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.

  Goplana budynek B

  od 13 500 zł/m2
  ul. św. Wawrzyńca , Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań(1.8 km od centrum)
  Colian Developer
 • Goplana budynek E
  4 kw. 2023
  W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki. Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.Inwestycja Goplana budynek E znajduje się na Jeżycach, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Colian Developer. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 pięter oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Goplana budynek E

  od 7 900 zł/m2
  ul. Św. Wawrzyńca , Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań(1.9 km od centrum)
  Colian Developer
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Goplana
  Oferta archiwalna
  W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki.Pierwsza część inwestycji to nowoczesny budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak kamień, ceramika czy elementy metalowe.Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.

  Goplana

  od 7 450 zł/m2
  ul. św. Wawrzyńca , Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań(1.8 km od centrum)
  Colian Developer
 • Nasze Jeżyce - Etap II
  Oferta archiwalna
  Mieszkaj tak jak chcesz! Dopasuj liczbę pokoi do nowych życiowych planów. Z łatwością zamienisz dwa pokoje w trzy a trzy w cztery. Ciesz się mieszkaniem z dala od zgiełku, blisko parku Sołackiego i ulicy Kościelnej.Twój work life balansDobry klimat zapewni zielona, pełna roślinności przestrzeń wspólna. Nasadzone wjazdy do garażu, piękne kwitnące trejaże, pnącza trawy i dużo drzew tworzy razem unikalną enklawę zieleni.Komfortu dopełni ogrodzony teren osiedla oraz wygodny dojazd do każdego miejsca w Poznaniu.W pobliżu inwestycji znajduje się paczkomat. Dodatkowo przewidziane zostały boxy na jednoślady oraz stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki aplikacji Blue Bolt mamy możliwość zdalnego otwierania bramy oraz przywoływania windy.

  Nasze Jeżyce - Etap II

  od 7 561 zł/m2
  ul. Szczepanowskiego , Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań(2.3 km od centrum)
  Echo Investment S.A.
 • Wille Wodziczki
  Oferta archiwalna
  Poznaj wille na SołaczuNowe mieszkania w Willach przy Parku Wodziczki powstaną przy ul. Drzymały 26 w Poznaniu. Dwa niskie, kameralne budynki wpiszą się idealnie w klimat starego Sołacza. Zabudowania pod apartamenty zajmą tylko 30% powierzchni działki, zgodnie z zasadą wyznaczoną dla tego obszaru już w 1905 roku.Zieleń odegra w naszej inwestycji ważną rolę. Zespoi wille z parkiem i otoczy budynki naturalnym parawanem. Spacery po Parku Wodziczki będą jeszcze przyjemniejsze, ponieważ jest to miejsce poddawane obecnie procesowi rewitalizacji. Zamieszkaj na Sołaczu w zielonym centrum Poznania.Luksusowe apartamenty w Poznaniu są już w sprzedaży!

  Wille Wodziczki

  od 9 500 zł/m2
  ul. Drzymały 26 , Sołacz, Jeżyce, Poznań(1.8 km od centrum)
  Nickel Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Botaniczna
  Oferta archiwalna
  Zamieszkaj na Osiedlu Botaniczna!Oferujemy mieszkania deweloperskie na sprzedaż w atrakcyjnych cenach, które znajdują się na Ogrodach, m.in.:• dwupokojowe z aneksem kuchennym,• trzypokojowe z oddzielną kuchnią,• czteropokojowe, przygotowanych z myślą o większych rodzinach.Ciesz się najlepszą lokalizacjąWolisz, aby okna Twojej sypialni były skierowane na Ogród Botaniczny czy panoramę miasta? Z nami zawsze masz możliwość wyboru. Dodatkowym atutem naszej inwestycji są najlepsze rozwiązania w zakresie układu mieszkań. Przyszłym Mieszkańcom Osiedla Botaniczna w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oferujemy mieszkania w standardzie pod klucz. Koszt wykończenia mieszkania zależy od metrażu oraz materiałów.W ramach II etapu Osiedla Botaniczna powstaje Dom Apartamentowy Plus – obiekt klasy premium. Budynek jest wysunięty na zachód i nieco oddalony od pozostałych zabudowań, tuż przy cichej, kameralnej uliczce, za którą rozciąga się poznański Ogród Botaniczny. Mieszkańcy tej części osiedla będą mogli delektować się widokiem słońca zachodzącego za stare drzewa i krzewy ogrodu.

  Osiedle Botaniczna

  od 6 560 zł/m2
  ul. Świętego Wawrzyńca , Ogrody, Jeżyce, Poznań(2.9 km od centrum)
  Nickel Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Zielony Sołacz
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Zielony Sołacz znajdują się w kameralnym budynku wielorodzinnym położonym przy ulicy Michała Drzymały w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wodziczki. Na trzech kondygnacjach rozlokowano 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich znajdują się zarówno przestronne 4-pokojowe apartamenty jak i mniejsze, lecz także komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia i balkony, w części mieszkań wychodzące wprost na park. Dla wygody mieszkańców w budynku zaprojektowano podziemną halę garażową z miejscami postojowymi, na każdym z pięter rozlokowano komórki lokatorskie, budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy. Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system kontroli dostępu, monitoring oraz wideodomofony.Teren wokół budynku wypełni zieleń, stanowiąca idealne uzupełnienie roślinności otaczającego go Parku Wodziczki. Sam budynek stanowić będzie jedynie nieco ponad 30% terenu inwestycji. Na spacer do parku będzie można wyjść przez furtkę bezpośrednio z posesji.Apartamenty Zielony Sołacz to propozycja dla poszukujących komfortu i wypoczynku, jednocześnie nie rezygnujących z korzyści tętniącego życiem miasta.

  Apartamenty Zielony Sołacz

  ul. Michała Drzymały , Sołacz, Jeżyce, Poznań(1.9 km od centrum)
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Zielony Sołacz Tarasy
  Oferta archiwalna
  Zielony Sołacz Tarasy to drugi etap cieszącej się dużą popularnością inwestycji zlokalizowanej w sąsiedztwie Parku Wodziczki. Położony w Poznaniu u zbiegu spokojnych ulic Drzymały i Urbanowskiej zespół trzech kameralnych budynków oferuje łącznie 74 mieszkania o powierzchni od 25 do 114 m2.Cechą charakterystyczną inwestycji będą przestronne, prywatne tarasy na ostatnich kondygnacjach budynków. Ich kaskadowy charakter otworzy przed mieszkańcami najwyższych pięter widok na oddalony o 150 metrów Park Wodziczki.Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadać będą wygodne balkony, zaś większość mieszkań zlokalizowanych na parterze ogródki. Na terenie nowej inwestycji powstanie plac zabaw, stojaki na rowery oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.Do mieszkania zakupić można powierzchnię dodatkową w postaci schowka na rower lub miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej.

  Zielony Sołacz Tarasy

  ul. Michała Drzymały 17 , Sołacz, Jeżyce, Poznań(1.9 km od centrum)
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Nowy Sołacz Mak Dom
  Oferta archiwalna
  Realizacja inwestycji Nowy Sołacz Mak Dom przy ul. Drzymały rozpoczęła się w IV kwartale 2019 roku i zakończy się w IV kwartale 2021 roku. Kameralny budynek składa się z trzech kondygnacji na których rozlokowaliśmy 60 lokali o powierzchni od 42 m2 do 67 m2. Inwestycja wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, funkcjonalnymi układami mieszkań.Do wszystkich lokali w inwestycji Nowy Sołacz Mak Dom przynależą balkony. Pod budynkiem znajduje się hala z miejscami postojowymi i stojakami na rowery. W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe oraz windy, które będą się poruszać na poziomach od -1 do 2. Bezpieczeństwo na terenie Nowego Sołacza Mak Domu zapewnia solidne ogrodzenie, oddzielające wyznaczony zamknięty teren, wraz z nowoczesnym systemem kontroli dostępu.

  Nowy Sołacz Mak Dom

  ul. Drzymały , Sołacz, Jeżyce, Poznań(1.8 km od centrum)
  Mak Dom Holding S.A.
 • Winiarska 40
  Oferta archiwalna
  Winiarska 40 łączy w sobie zalety mieszkania w doskonale skomunikowanym centrum miasta z pełną zieleni, spokojną okolicą dzielnicy Winiary.Dodatkowym atutem jest potencjał najbardziej zielonej dzielnicyPoznania, jaką jest sąsiedzki Sołacz.Atutem inwestycji jest jej dogodne położenie. Doskonałą komunikację z centrum zapewniają 2 pobliskie linie tramwajowe - a w nieco dalszej odległości - poznańska„Pestka” i autobusy. Dostępna jest też szeroka infrastruktura usługowa, jaką zapewnia dobra dzielnica o utrwalonych tradycjach – w tym przychodnie lekarskie, punkty rzemieślnicze, szkoły, przedszkola i żłobki, a także nowoczesne place zabawdla dzieci. Po sąsiedzku, przy Uniwersytecie Przyrodniczym, znajduje się też stacja roweru miejskiego.Przy tworzeniu Winiarskiej 40 najbardziej zależało nam na takich wartościach, jak komfort mieszkańców oraz trwałość i bezwzględna jakość inwestycji. To jest dobrywybór na życie nie tylko ze względu na atuty lokalizacji, ale także z uwagi na estetyczną przyjemność i wygodę codziennego funkcjonowania.

  Winiarska 40

  ul. Winiarska 40 , Winiary, Jeżyce, Poznań(2.8 km od centrum)
  Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.
 • Jeżycka 39
  Oferta archiwalna
  Jeżycka 39 to butikowa kolekcja 57 apartamentów na granicy Jeżyc i Starego Miasta w Poznaniu. Każdy centymetr apartamentów został dokładnie przemyślany! Wszystko po to, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom najlepszą przestrzeń do życia. Kameralna zabudowa butikowej kolekcji 57 apartamentów łączy wygodę mieszkania z jednoczesnym korzystaniem z walorów dzielnicy. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i Jeżyc sprawia, iż mieszkanie pod adresem Jeżycka 39 nabiera zupełnie innego wymiaru. Bliskość restauracji, parków, komunikacji miejskiej i całej infrastruktury pozwala aktywnie korzystać z przywilejów, jakie daje miasto i najmodniejsze dzielnice Poznania.Lokalizacja to nasza wartość dodana! Spokój przyszłych mieszkańców gwarantuje kameralność inwestycji oraz izolacyjna zieleń zarówno od strony wejścia do LOBBY, jak i zieleń od strony PATIO.

  Jeżycka 39

  ul. Jeżycka 39 , Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań(1.3 km od centrum)
  Jeżycka 39 Sp. z o.o.
 • Casa Fonte
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Casa Fonte zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, przy spokojnej, poznańskiej ulicy Źródlanej. Jest to kameralny, czteropiętrowy budynek położony na zamkniętym i ogrodzonym terenie. W budynku znajduje się tylko 14 mieszkań. Przestronne, dwupokojowe lub trzypokojowe mieszkania umożliwiające dowolną aranżację oraz dwa czteropokojowe, dwupoziomowe apartamenty.W skład inwestycji wchodzą dwa dwustanowiskowe, niezależne garaże, pięć dwustanowiskowych miejsc postojowych, trzy jednostanowiskowe miejsca w podziemnej hali garażowej oraz lokal użytkowy w części parterowej budynku. Inwestycja Casa Fonte zapewnia nie tylko wygodne mieszkania, ale również komfortowy styl życia w bezpiecznej i doskonale zurbanizowanej okolicy.

  Casa Fonte

  od 6 500 zł/m2
  ul. Źródlana 17 , Winiary, Jeżyce, Poznań(2.4 km od centrum)
  Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
 • Poznańskie Ogrody
  Oferta archiwalna
  W sąsiedztwie ogrodu botanicznego i parków, 500 metrów od jeziora Rusałka, doskonała komunikacja z centrum miasta, funkcjonalne mieszkania z balkonami i tarasami, obszerny parking – sprawdź Murapol Poznańskie OgrodyMurapol Poznańskie Ogrody to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w północno-zachodniej części miasta - blisko centrum Poznania, a jednocześnie w sąsiedztwie ogrodów, parków i jeziora.Pierwszy realizowany tu budynek liczy 8 naziemnych kondygnacji. Zaprojektowano w nim 259 funkcjonalnych mieszkań – od kawalerek do czteropokojowych. Metraże kształtują się od 25 do 84 mkw. Mieszkania na parterze posiadają tarasy, natomiast na piętrach - duże balkony. W podziemnej kondygnacji budynku zaprojektowano obszerny garaż. Miejsca postojowe znajdują się także na zewnętrznym parkingu, z wygodnym dostępem dla mieszkańców. Poruszanie się między piętrami ułatwią cichobieżne windy.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano plac zabaw.

  Poznańskie Ogrody

  ul. Kajki/ św. Wawrzyńca , Ogrody, Jeżyce, Poznań(2.8 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Villa Wawrzyńca
  Oferta archiwalna
  VILLA WAWRZYŃCA – Nowe Oblicze JeżycNowoczesny budynek mieszkalny znajdować się będzie zaledwie 300m od ul. Kościelnej, w bliskość Parku Sołackiego, Rynku Jeżyckiego oraz nowo projektowanego parku rekreacyjnego. W ofercie znajdą się funkcjonalne mieszkania jednopokojowe (28-31m2), dwupokojowe (40-43m2) i trzypokojowe (45-60m2) z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej oraz indywidualnymi garażami na parterze. Rozpoczęcie sprzedaży już niebawem.GŁÓWNE ATUTY INWESTYCJI:• Doskonała lokalizacja, w tętniącej życiem, modnej dzielnicy Jeżyce• Nowoczesna architektura• Funkcjonalne rozkłady mieszkań• Unikatowy design, łączący minimalizm z elegancją• Monitoring• Duże balkony• Rowerownia• Przestronna, cichobieżna winda renomowanej, szwajcarskiej firmy• Znakomite materiały budowlane zapewniające komfort akustyczny i termiczny• Okładzina elewacyjna na parterze ze szlachetnego kamienia• Teren ogrodzony z automatyczną bramą na pilota• Duże przeszklenia zbudowane na najwyższej klasy, 3-szybowej stolarce okiennej• Antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań włoskiego wzornictwa• Szczególna dbałość i aranżacja architektury ogrodowejO INWESTORZE:VILLA Sp. z o.o. Sp. k. jest rodzinną firmą inwestycyjną, utworzoną w celu realizacji średniej wielkości przedsięwzięć z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Specjalizujemy się we wznoszeniu budynków mieszkalnych o wyższym standardzie wykończenia, stosując materiały tradycyjne w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. Specyficzny klimat architektoniczny budowanych przez nas budynków, duże nasycenie zieleni wokół, wysoka jakość i rzetelność w działaniu wyróżniają naszą firmę spośród wielu działających na rynku poznańskim firm deweloperskich.Jako inwestor i jednocześnie generalny wykonawca dajemy naszym klientom gwarancję wysokiej jakości wykończenia, terminowość, możliwość realizacji indywidualnych życzeń. Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest zadowolenie i uznanie naszych klientów.Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art..66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie. Przedstawione rzuty mieszkań, kondygnacji, wizualizacje oraz zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy, mogą ulec zmianie, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Nowoczesny budynek mieszkalny znajdować się będzie zaledwie 300m od ul. Kościelnej, w bliskość Parku Sołackiego, Rynku Jeżyckiego oraz nowo projektowanego parku rekreacyjnego. W ofercie znajdą się funkcjonalne mieszkania jednopokojowe (28-31m2), dwupokojowe (40-43m2) i trzypokojowe (45-60m2) z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Rozpoczęcie sprzedaży już niebawem.

  Villa Wawrzyńca

  ul. Św. Wawrzyńca 17 , Osiedle Jeżyce, Jeżyce, Poznań(2.1 km od centrum)
  Villa sp. z o.o. sp. k.
 • Sokoła 1
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Sokoła 1 to 92 mieszkania ulokowane pomiędzy ulicą Sokoła a ulicą gen. Maczka, zaprojektowane tak, by dostarczać jak najwięcej słońca dzięki dużym oknom i efektownym tarasom.Budynek dopełni kwartał urbanistyczny i wypełni narożnikową lukę pomiędzy ulicą Sokoła oraz ulicą gen. Maczka. Będzie posiadał 6 kondygnacji nadziemnych i 2 podziemne oraz 2 wejścia do budynku, w tym jedno prowadzące także na dziedziniec z dużą ilością zieleni.W budynku zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach - od 20 do 104m2, które pozwalają zarówno uwić tu rodzinne gniazdo, jak i potraktować to miejsce jak naprawdę dobrą inwestycję kapitału i zabezpieczenia przyszłości.Inwestycja Sokoła 1 gwarantuje relaks w jednej z najpiękniejszych w mieście stref zieleni - Parku Sołackim. Ścisłe centrum Poznania jest również w zasięgu ręki – samochodem, komunikacją miejską, rowerem, a nawet pieszo.Nowa inwestycja Masterm w doskonałej lokalizacji to wyjątkowa okazja żeby stać się posiadaczem mieszkania z perspektywą na wygodne dziś i spokojne jutro!

  Sokoła 1

  od 6 731 zł/m2
  ul. Sokola 1 , Winiary, Jeżyce, Poznań(2.2 km od centrum)
  Masterm Investment
 • Reduta Nowe Podolany Budynek nr 1
  Oferta archiwalna
  W tym roku rozpoczęliśmy nową inwestycję przy ul. Jasielskiej – Reduta Nowe Podolany.Klientom poszukującym funkcjonalnych i przestronnych mieszkań możemy zaproponować powierzchnie od 34 do 87m2  w cenie 5320 zł brutto za m2. Na ostatniej kondygnacji usytuowane są mieszkania z niepowtarzalnymi  tarasami 40 lub 50 m2. Budynki w niskiej zabudowie charakteryzują się nowoczesną architekturą z przepięknie zaprojektowanymi częściami wspólnymi. Wyposażone są również w windy, pomieszczenia gospodarcze oraz rozległą, podziemną halę garażową. Atrakcyjna lokalizacja naszej inwestycji umożliwia zarówno dogodny dojazd do Centrum, jak i korzystanie z pobliskich terenów spacerowych wokół zabytkowego fortu.

  Reduta Nowe Podolany Budynek nr 1

  ul. Jasielska , Podolany, Jeżyce, Poznań(4.4 km od centrum)
  EBF Development
 • Na Sołaczu
  Oferta archiwalna
  Na Sołaczu to wyróżniająca się inwestycja powstająca w pięknej, prestiżowej części miasta Poznań, w dzielnicy Sołacz przy ulicy Wojska Polskiego.Trzypiętrowy budynek wielorodzinny wyróżnia się prostą, nowoczesną formą zabudowy oraz niebanalną, przemyślaną architekturą wpisującą się w klimat otoczenia. Znajdzie się w nim 20 mieszkań (od dwu- do pięciopokojowych, dwa mieszkania dwupoziomowe, pięć mieszkań z przydomowymi ogródkami) oraz podziemna hala garażowa z 30-stoma miejscami postojowymi. Budynek wyposażony będzie w windę. Dla bezpieczeństwa mieszkańców teren zostanie ogrodzony.Inwestycja wznoszona jest metodą tradycyjną z wykorzystaniem wysokiej jakości sprawdzonych materiałów i komponentów budowlanych.Zakończenie budowy planowane jest na styczeń 2017 roku.O pięknie i unikalności miejsca świadczy mnogość terenów rekreacyjnych: Parku Sołackiego, jezior Rusałka i Strzeszyn oraz pól i lasów z licznymi trasami rowerowymi i spacerowymi.Niepowtarzalne sąsiedztwo natury oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że jest to idealna lokalizacja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób intensywnie korzystających z energii miasta.Komfortowe miejsce do życia i obcowania z przyrodą...

  Na Sołaczu

  ul. Wojska Polskiego , Sołacz, Jeżyce, Poznań(2.5 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Mieszkania na Sokoła
  Oferta archiwalna
  Zaprojektowany budynek wielorodzinny wraz z garażem podziemnym powstanie przy ul. Sokoła w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Sołacz, w niedalekim sąsiedztwie parku Sołackiego oraz jeziora Rusałka. Bardzo dobrą komunikację z obiektem zapewnia dobrze rozwinięta infrastruktura miejska.Inwestycja obejmuje zbudowanie czteropiętrowego budynku mieszkalnego, w którym będzie 35 mieszkań (od kawalerek po dwupoziomowe mieszkania 4 pokojowe), lokale użytkowe oraz podziemna hala garażowa. Dla komfortu komunikacji mieszkańców budynek zostanie wyposażony w dwie windy. W budynku wyodrębniono trzy skrzydła wokół wewnętrznego dziedzińca, odizolowanego od zgiełku. Układ urbanistyczny ukształtowano tak, aby stanowił barierę akustyczną oraz zapewniał dobre nasłonecznienie.Kameralny budynek mieszkalny doskonale wpisuje się w charakter zabudowy okolicy, wyróżniając się jednocześnie ciekawą formą architektoniczną i dbałością o detale. Budynek frontowy ma bardzo elegancką bryłę. Oryginalny efekt osiągnięto poprzez cofnięcie z linii zabudowy dwóch ostatnich kondygnacji oraz wyodrębnienie parteru jako części cokołowej. Długą reprezentacyjną elewację harmonijnie dzieli wprowadzony w jej środkowej części wykusz.Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest szklany łącznik pomiędzy dwoma częściami budynku, dzięki któremu światło przenika także do wewnętrznego dziedzińca na posesji.Wszyskie mieszkania posiadają obszerne balkony, a na najwyższej kondygnacji znajdują się apartamenty z wyjściem na duży zielony taras na dachu. Mieszkania zlokalizowane na parterze od strony wschodniej mają własne przydomowe ogródki. Oryginalnie zaaranżowana zieleń zostanie wprowadzona również na terenie wewnętrznego dziedzińca.Rozpoczęcie budowy zaplanowano na czwarty kwartał 2011 roku, a zakończenie na czwarty kwartał 2012 roku.

  Mieszkania na Sokoła

  ul. Sokoła , Winiary, Jeżyce, Poznań(2.3 km od centrum)
  Monday Development Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Sołacza:

Pełne zieleni, wydarzeń kulturalnych i willi - takie jest właśnie osiedle Sołacz w Poznaniu. Graniczy ono z Krzyżownikami, Starymi Winogradami, Strzeszynem, Winiarami, Starym Miastem. Lokalizacja, a także piękny Park Sołacki znacząco przyczyniają się do popularności osiedla. Jest ono uznawane za luksusowe dzięki części willowej stworzonej przez projektanta Josepha Stubbena. Z drugiej strony na Sołaczu odbywa się wiele imprez, pikników, koncertów. Swoją siedzibę ma tu Uniwersytet Przyrodniczy, ale i Rozbrat - najdłużej działający skłot w Poznaniu. Mimo wielu kontrowersji związanych z bliskością Jeżyc czy skłotem właśnie, na Sołaczu mieszkania sprzedają się bardzo szybko. To osiedle idealne dla rodzin, ale też studentów, pracujących. Zachwyca krajobrazem, pięknym Parkiem Sołackim, ale i ciągłym rozwojem. Mieszkanie na Sołaczu wiąże się z bliskością do centrum, a jednocześnie uniknięciem typowego miejskiego zgiełku, hałasu i betonowej okolicy. Co jeszcze można napisać o tym osiedlu?

Sołacz - najpiękniejsze osiedle Poznania

Wielokrotnie bywało tak nazywane przez mieszkańców i przyjezdnych. Te zadbane tereny zachwyciły niejedną osobę - odbywają się tam nawet profesjonalne sesje fotograficzne ślubne i inne. W rankingu najlepszych miejsc do życia w Poznaniu zawsze zajmuje bardzo wysoką pozycję. Mieszkanie na Sołaczu wiąże się bowiem z nieuprzemysłowionymi, zielonymi terenami, które pomimo bliskości centrum omijają industrializacja i miejski hałas. Dlatego właśnie tak wiele osób uważa, że to najlepsze osiedle do życia. Wśród ciekawostek na temat Sołacza można znaleźć informacje o wielu bardzo rzadkich gatunkach roślin, jakie znaleziono właśnie na tym osiedlu. Klimat i podmokłe tereny wokół Bogdanki oraz Stawów Sołackich sprzyjają bowiem pojawianiu się nietypowych odmian roślin.

Dla mieszkańców osiedle to jest przede wszystkim oazą ciszy i spokoju. W Parku Wodziczki czy Sołackim można spotkać pełno rodzin z dziećmi, osób czytających książki, dzieci, osoby z psami. Kupując mieszkanie na Sołaczu można zauważyć, że kwitnie tu życie społeczne, w którym mieszkańcy biorą czynny udział. Dzięki nim oraz staraniom władzy odbywają się tu liczne wydarzenia kulturalne, jak np. cotygodniowe koncerty czy wystawy sztuki. Z pewnością jest to miejsce dla osób, które po pracy chcą wypocząć i uciec od zgiełku miasta.

Sołacz - mieszkania nowoczesne i wygodne

Na tym osiedlu powstają raczej luksusowe inwestycje. Ekskluzywność terenów i dzielnicy willowej przesądza o wyższej cenie gruntów, w związku z czym i nieruchomości będą droższe. Jednak apartamenty te wyróżniają się niezwykle wysokim standardem. Przede wszystkim są one dość duże. Odpowiednia przestrzeń jest dodatkowo doświetlona przez wysokie okna, z których można podziwiać również okoliczny krajobraz Sołacza. Mieszkania są powiększone o tarasy, balkony, ogródki o znaczącej powierzchni. Dzięki temu można je wykorzystać na wiele sposobów - jako miejsce wypoczynku, rozrywki, a nawet przechowalni.

Nowe inwestycje są ciekawie zaprojektowane. Nisko kondygnacyjne budynki kryją w sobie podziemne parkingi, rowerownie, a niektóre nawet wózkownie czy stacje naprawcze dla rowerów. Części wspólne składają się z placów zabaw i miejsc wypoczynku. Całość jest monitorowana i ogrodzona. Mieszkania na Sołaczu deweloperzy zazwyczaj oferują jeszcze zanim ukończą budowanie inwestycji. Oznacza to, że przyszły właściciel może mieć wpływ na wygląd swojego apartamentu, np. inne ustawienie ścian działowych.

Cena mieszkania na Sołaczu

Nieruchomości na tym osiedlu nie są najtańsze. Wynika to oczywiście z dużego popytu, drogich terenów pod inwestycje, elitarnego charakteru miejsca. Szacuje się, że średnia cena mieszkania na Sołaczu to ok. 8 000 zł/mkw. Apartamenty są jednak o wiele droższe i mogą kosztować nawet ok. 12 000 zł/mkw. Nawet mieszkania na Sołaczu, na rynku wtórnym do tanich nie należą. Dlatego właśnie osiedle to jest jednym z najdroższych w Poznaniu. Zakup nieruchomości w tym rejonie jest mimo wszystko dobrym pomysłem chociażby z tego względu, że w przyszłości nie będzie problemów z jej sprzedaniem.

W porównaniu do innych dzielnic Poznania można zauważyć, że ceny mieszkania na Sołaczu są zdecydowanie droższe niż na innych osiedlach. Przykładowo, nieruchomości na Jeżycach kosztują średnio ok. 6 500 zł/mkw., na Krzyżownikach pk. 6 000 zł/mkw., na Strzeszynie ok. 5 200 zł/mkw., na Winiarach ok. 6 000 zł/mkw., na Starym Mieście ok. 7 000 zł/mkw., podobnie na Winogradach. Na tym tle Sołacz stanowi niezwykle drogie miejsce, zwłaszcza że wiele inwestycji o podobnym standardzie można znaleźć w innych rejonach miasta. Jednak wygrywa tu pięknymi krajobrazami, świetnie zagospodarowaną przestrzenią oraz bliskością do centrum.

Mieszkania na Sołaczu to dobra inwestycja

Inwestowanie w nieruchomości stało się ostatnio niezwykle modne. Inwestorów bowiem nie satysfakcjonują bardzo nisko oprocentowane lokaty oferowane przez banki. Alternatywą stało się właśnie zakupienie mieszkania na Sołaczu w celu wynajmu lub odsprzedaży. Jaki zysk można tu osiągnąć? To oczywiście zależy od wielu czynników, jak choćby standard. Inny zysk osiągnie się również przy długoterminowym wynajmie, wynajmie wakacyjnym lub biznesowym, a także szybkiej odsprzedaży nieruchomości. Warto rozpatrzyć każdą alternatywę, zanim zdecyduje się, w którą stronę pójść.

Wynajem to świetna opcja dla tych, którzy chcą osiągnąć zysk w perspektywie długofalowej. Wolą dostać mniej, ale regularnie. Tu istotny jest podział na długoterminowy i krótkoterminowy. W przypadku tego pierwszego można osiągnąć zysk na poziomie ok. 4-6%, w przypadku drugiego znacznie więcej, bo już ok. 8-10% rocznej wartości mieszkania. Jednak wynajem wakacyjny nie jest tak stabilny i może okazać się, że pojawią się okresy bez żadnego zarobku. Wyżej wymienione wartości dotyczą sytuacji, w której przez cały rok nastąpi pełne obłożenie. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę swój czas, pranie i sprzątanie, bo wynajem turystyczny to namiastka hotelu.

Szybka odsprzedaż mieszkania na Sołaczu od dewelopera może przynieść jednorazowo zysk na poziomie nawet 12% wartości nieruchomości. Wiele zależy od tego, czy sprzedaje się tylko wykończone M, czy też w pełni wyposażone. Drugie jest oczywiście droższe, można na nim też więcej zarobić. W tym przypadku trzeba jednak dość długo czekać na potencjalnego kupca. Ryzyko polega również na konieczności obniżenia ceny, aby w ogóle to mieszkanie sprzedać. Na Sołaczu raczej nie powinno być problemu ze sprzedażą M, jednak warto wcześniej wykonać stosowne badania rynkowe.

Z Sołacza do centrum w 15 minut

Osiedle to jest świetnie skomunikowane z każdą częścią Poznania. Samochodem do ścisłego centrum można dojechać w 15 minut, pieszo - 40 min. Wiele osób wybiera jazdę rowerem, co powoduje, że omijają korki w godzinach szczytu. Sołacz znajduje się w niezwykle istotnym miejscu komunikacyjnym w Poznaniu. Przez środek przebiega Aleja Wielkopolska, a przy granicach znajdują się Pułaskiego, Księcia Mieszka I, Urbanowska, a także droga wojewódzka nr 433. Ważną drogą jest także Wojska Polskiego. Dlatego w godzinach szczytu często powyższe arterie są zakorkowane.

Na komunikację miejską składają się linie autobusowe oraz tramwajowe, w tym dzienne i nocne. Ponadto na Sołaczu znajduje się wiele stacji wypożyczalni rowerów miejskich - za niewielką opłatą można wypożyczyć rower. Dzięki temu nie trzeba posiadać własnego samochodu, aby dotrzeć niemal w każdy zakątek Poznania. Sołacz jest świetnie skomunikowany również dlatego, że w wiele miejsc można bez problemu dotrzeć pieszo, np. na Jeżyce czy do centrum.

Sołacz - osiedle idealne!

Większą część tych terenów zajmują dwa ogromne parki - Sołacki ze stawami i Bogdanką, a także Adama Wodziczki. Zaczynając od pierwszego, jest on jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Polsce. wyróżnia się różnorodną roślinnością, obecnością małych zwierząt i oczywiście specyficznymi rzadkimi roślinami. To tu w większości odpoczywają poznaniacy, studenci, ale również turyści. Piękne krajobrazy przyciągają wiele osób. Z kolei w Parku Wodziczki znajduje się ogromny plac zabaw dla dzieci. Warto zapoznać się również z ogrodem farmakognostycznym, w którym uprawiane są rozmaite rośliny o właściwościach leczniczych, regularnie badanych przez naukowców. Należy on do Uniwersytetu Medycznego. Innymi ciekawymi miejscami są Ogród Dendrologiczny i Ogród Dydaktyczny Uniwersytetu Przyrodniczego.

Za warstwę kulturową na osiedlu odpowiada Ośrodek Kulturalny Sołek, a także skłot Rozbrat. Na Sołaczu mieści się część Uniwersytetu Przyrodniczego. Można się zapoznać również z dawną architekturą w stylu Stubbena czy hitlerowskim. Znajdują się tu liczne rzeźby i zabytkowa poczekalnia tramwajowa.

Informacje o Sołaczu

Na Sołaczu dostępnych jest 25 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Sołaczu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 139 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (9 mieszkań).
 • 3-pokojowe (5 mieszkań).
 • 4-pokojowe (4 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Sołaczu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Sołaczu kosztuje 370 920 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Sołaczu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: