Budowa Jagiełły 6 na ostatniej prostej

PR Expert

Data publikacji: 20.03.2019, Data aktualizacji: 23.03.2020

Budowa Jagiełły 6 na ostatniej prostej
W połowie roku gotowa będzie inwestycja Jagiełły 6, w której znajdzie się 69 apartamentów, taras wypoczynkowy na dachu oraz eleganckie lobby w stylu art déco.

Prestiżowa inwestycja mieszkaniowa na Kępie Mieszczańskiej – Jagiełly 6 - jest na ostatniej prostej. Ekipa budowlana generalnego wykonawcy skończyła stan surowy zamknięty.
Powiesiliśmy wiechę. Wykańczamy wnętrze budynku i prowadzimy prace przy elewacji. Na podstawie archiwalnych planów odtworzymy detale fasad i przywrócimy dawną świetność zachowanej ścianie kamienicy z początku XX wieku – mówi Szymon Smółkowski, manager techniczny dewelopera Bouygues Immobilier, która realizuje inwestycję o podwyższonym standardzie.

 

Piękne widoki dla mieszkańców

Po wjeździe na dach piątego piętra podziwiać można widok na Kępę Mieszczańską, Odrę i centrum Wrocławia. Z ogólnodostępnego tarasu o powierzchni 60 mkw. będą mogli skorzystać wszyscy przyszli mieszkańcy. To właśnie tutaj będą mogli się spotykać i spędzać wolny czas. – Ta przestrzeń zapewni mieszkańcom prawdziwe poczucie wspólnoty, a równocześnie prestiżu. Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej zawsze było marzeniem wielu wrocławian. Teraz staje się to możliwe, ta część miasta przeżywa właśnie swój renesans – mówi Maciej Faltus, senior project manager Bouygues Immobilier Polska. Jest to jeden z największych atutów Jagiełły 6.

Kolejną dużą zaletą inwestycji jest połączenie walorów zabytkowej kamienicy z atutami nowoczesnej architektury. O wszystko zadbała pracownia architektoniczna Zbigniewa Maćkowa. Założeniem architektów było, aby styl budynku nawiązywał do kamienic z początku XX wieku, a zachowana fasada kamienicy z 1905 roku zachwycała tak jak kiedyś bogatymi detalami. Szczegóły zostaną odtworzone na podstawie archiwalnych planów i zdjęć. Niepowtarzalnego charakteru inwestycji nada również lobby zaprojektowane w stylu art. déco. Styl wyróżnia się dbałością o szczegóły i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. W lobby dominować będą, charakterystyczne dla nowoczesnego art déco, geometryczne wzory i eleganckie odcienie czerni, bieli i szarości.

Apartamenty są już w sprzedaży

W Jagiełły 6 znajdzie się 69 apartamentów o różnych wielkościach. Najmniejszy będzie miał 23 mkw., natomiast największy – 137 mkw. Duża część mieszkań będzie miała przestronny balkon lub taras. Udogodnieniami dla mieszkańców będą wewnętrzny dziedziniec pełen zieleni oraz podziemna hala garażowa. Na parterze inwestycji przewidziano trzy lokale usługowe. Co ważne, inwestor planuje także przebudowę dróg i chodników wokół budynku.

Zdecydowana większość mieszkań ma już właścicieli. Mniejsze cieszyły się zainteresowaniem inwestorów, do większych wprowadzą się młode rodziny. Zostało ostatnich 10 apartamentów o różnej wielkości (od 2 do 4 pokoi). Ceny zaczynają się od 8,8 tys. zł brutto za mkw.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: