Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Północ jednopokojowe

4 oferty w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Crocus Hill
  gotowe
  Crocus Hill to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Jerzego Janosika w Szczecinie. Osiedle zostało zaplanowane jako przyjazny i bezpieczny kompleks 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie będzie znajdować się 350 mieszkań. Mieszkania mieszczące się na parterze mają ogródki o powierzchni dochodzącej nawet do 120 mkw., a wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach mają przeszklone loggie. Pod budynkami zaprojektowano komórki lokatorskie oraz podziemne hale garażowe, gdzie mieszkańcy mogą bezpiecznie parkować swoje samochody.Prosta, szlachetna architektura osiedla Crocus Hill wpisuje się w dynamicznie zmieniające się ostatnio otoczenie Jasnych Błoni. To zawsze była spokojna, klimatyczna okolica, w której perły przedwojennej architektury łączyły się z pełnymi rozmachu realizacjami z czasów powojennych, jak dawny Wojewódzki Dom Sportu. Sam park Jasne Błonia powstał w 1927 roku jako część szczecińskiej Złotej Osi, która pozwala przejść parkami i terenami zielonymi od Placu Lotników aż do Lasu Arkońskiego. Dziś do tych śmiałych, historycznych założeń dołączają nowe budynki mieszkalne jak Crocus Hill, projektowane z uwzględnieniem unikalnego charakteru otoczenia.Wybierz wyjątkowe miejsce, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie idealne warunki do życia codziennego – zamieszkaj na osiedlu Crocus Hill przy Jasnych Błoniach. Cicha i bezpieczna okolica oraz pełna infrastruktura edukacyjno-rozrywkowo-sportowa stwarza ogromne możliwości rozwojowe dla całej Twojej rodziny. Duża ilość drzew, krzewów oraz kwiatów otaczająca budynki, tworzy zieloną oazę zachęcającą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bliskość Jasnych Błoni, Parku Kasprowicza wraz z jeziorem Rusałka zachęcają do aktywnego spędzania czasu wolnego na rowerze, rolkach, podczas biegania lub w trakcie zwykłego spaceru. Wszystko to pozwala zapomnieć, że mieszka się w dużym mieście.

  Crocus Hill

  od 11 200 zł/m2
  ul. Janosika Jerzego 2 , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.4 km od centrum)
  Master House Sp. z o.o. Sp. K.
 • Aloha Residence
  gotowe
  Aloha Residence to unikatowa inwestycja PREMIUM na mapie Szczecina.Wyjątkowo luksusowy i nowoczesny apartamentowiec stworzony dla najbardziej wymagających klientów. Najwyższy standard apartamentowca mieszkalnego w Szczecinie na miarę 5-gwiazdkowego hotelu.Inspiracją w projektowaniu tak prestiżowego obiektu był „amerykański, wielkomiejski” styl życia, który łączy energię tętniącego życiem miasta, współczesnego luksusu oraz uzdrawiającą energię płynącą z natury.Ekskluzywne penthousy z prywatną windą, tarasem na dachu i widokiem na panoramę miasta, usługa room service oraz strefa spa to tylko niektóre z udogodnień jakie oferuje ten wyjątkowy apartamentowiec.Strefa spa to gabinety leczenia holistycznego, gabinety masażu, gabinety krioterapii, sauna mokra, sauna sucha, sale do zajęć jogi, tańca.Aloha Residence to miejsce, które sprawi, że odkryjesz zupełnie nowy wymiar komfortu.

  Aloha Residence

  ul. Jerzego Janosika , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.4 km od centrum)
  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera

Informacje o Śródmieściu-Północ

W Śródmieściu-Północ dostępne są 123 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Śródmieściu-Północ mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 117 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (4 mieszkania).
 • 2-pokojowe (50 mieszkań).
 • 3-pokojowe (57 mieszkań).
 • 4-pokojowe (12 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Śródmieściu-Północ nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Śródmieściu-Północ kosztuje 544 688 zł.

W najbliższym czasie w 1 inwestycji mieszkaniowej odbędą się dni otwarte.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Śródmieściu-Północ

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: