Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Yard Residence
  Oferta archiwalna
  Yard Residence to najnowszy projekt deweloperski Grupy Horizon. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Stoczni Szczecińskiej i oddalona zaledwie 1500 metrów od Walów Chrobrego. Miejsce to jest doskonale skomunikowane, w bezpośrednim sąsiedztwie linii autobusowych oraz tramwajowych. W pobliżu znajdują się dwa dyskonty spożywcze wiodących marek. W budynku o sześciu kondygnacjach połączonych winda, znajdzie się 49 apartamentów o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 30 do 50 metrów kwadratowych. W przyziemiu budynku powstanie garaż dla samochodów osobowych. Ponadto w ofercie znajdą się również miejsca postojowe dla samochodów osobowych na terenie oraz komórki lokatorskie.

  Yard Residence

  od 8 600 zł/m2
  ul. Firlika / Nocznickiego , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(2.1 km od centrum)
  HORIZON
 • CentralPark
  Oferta archiwalna
  Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon, loggię lub taras, a mieszkania na parterze - przynależne ogrody. W budynkach zaprojektowano mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni 24 m2 do 4-pokojowych mieszkań o powierzchni 124 m2. Na ostatniej kondygnacji zostaną usytuowane większe mieszkania o powierzchni od 107 do 124 m2 z tarasami od 25 do 33 m2.Parter budynku od strony ulicy Emilii Plater przeznaczony zostanie na działalność usługową. Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnić będą funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostaną wydzielone boksy garażowe. Komunikację w każdym z budynków pełnić będą dwie klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.Cechami inwestycji są:Bardzo dobra lokalizacja – centrum miasta zapewnia bliskość szkół, przedszkoli, sklepów i galerii handlowych oraz doskonałą komunikację miejską;Do każdego mieszkania przynależne są bez dodatkowych opłat: loggia, balkon, taras lub ogród;Każde mieszkanie będzie posiadało indywidualną centralę ciepła – Logotermę;Możliwość łączenia mieszkań na etapie budowy;Duża ilość miejsc postojowych oraz osobne garaże w części podziemnej.

  CentralPark

  ul. Emilii Plater , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.3 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Dom Emilii
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy Państwu wspaniałe miejsce, by żyć, by mieszkać, by inwestować. Budowane dla Was mieszkania, choć położone są w centrum miasta, to jednak leżą w ciszy i zieleni, choć blisko drogi i lokalnych węzłów komunikacyjnych, to otulone koroną drzew dają wytchnienie od gwaru śródmiejskiego. To nie jedyne atuty tej lokalizacji, bo odległość 10 minut spacerem do Parku Żeromskiego, 15 min do Wałów Chrobrego i centrum Galaxy również wpływa na atrakcyjność naszego kameralnego budynku.Ciekawe rozwiązania architektoniczne i innowatorskie, płytki najwyższej jakości dopasowane w swych barwach do całości, zagospodarowanie terenu oraz końcowo elewacja wyróżniająca się na tle innych sprawią, że Dom Emilii będzie prestiżowym adresem Szczecina, swoistą enklawą zieleni, a Państwa wymarzonym miejscem.Standard wykończenia o podwyższonych parametrach, instalacje wewnątrzlokolalowe , przestrzeń i światło, komfort i zieleń znajdująca się w przydomowych ogródkach. Wspaniałe miejsce, by żyć pełną piersią, by być u siebie. Jest to inwestycja, która zawsze się zwróci.Cena za 1m2 w porównaniu z lokalizacjami w centrum miasta jest wyjątkowo atrakcyjna i zaczyna się już od 6.650zł do za 1m2. Oznacza to, że własne M-2 o metrażu ok. 28 m2 wraz z ogródkiem na własność można kupić w cenie już od ok. 186.200 zł. Miejsce postojowe w hali garażowej w cenie wyjątkowej, jak na tę lokalizację, już od 44. tyś zł/ brutto.Rozpoczęcie inwestycji - I kwartał 2019r., a jej zakończenie planowane w jest na II kw. roku 2021. Budynek jest budowany w technologii przyjaznej dla środowiska z najwyższej jakości materiałów budowlanych. 6 pięter, 8 kondygnacji, cichobieżna winda, najnowsze technologie, przestronne korytarze, komfortowo zaaranżowane i wykonane klatki sprawią, że to tu znajdziesz swój prawdziwy dom. Po prostu wybierz już dziś Dom Emilii. Jesteś u siebie.Zapraszamy zatem do zakupu, gdyż oferujemy powierzchnie najbardziej poszukiwane na rynku od 26,18 m2 do 65m2, mieszkania z dużymi ogródkami (62m2) i malutkimi (9m2), dające przestrzeń i wytchnienie. Swój własny kawałek ziemi. Ceny – jak na ten standard i lokalizację- bardzo atrakcyjne, już od 183.260zł możesz mieć swoje M.MTC Constructions spz oo jest częścią Grupy Soft Elektronik sp z oo

  Dom Emilii

  od 7 300 zł/m2
  ul. Emilii Plater 89 , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.7 km od centrum)
  Soft Elektronik Sp. z o.o.
 • Nautica IV
  Oferta archiwalna
  Nautica IV to kolejny projekt mieszkaniowy powstający w centrum Szczecina, przy ul. Raginisa. Czteropiętrowy budynek charakteryzuje najwyższa jakość użytych materiałów i detali. Bryła budynku idealnie wpisuje się w styl architektoniczny i uzupełnia strukturę istniejących budynków. W ofercie znajduje się 31 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 45 m2 do 144 m2 – każdy z przynależnym tarasem, balkonem lub loggią. Dla osób preferujących aktywny styl życia w mieście połączonym z komfortem i wygodą, Nautica IV będzie idealnym miejscem do zamieszkania.Projekt inwestycji opracowało szczecińskie biuro architektoniczne Mellon Architekci.Budynek został wkomponowany w istniejącą i projektowaną zieleń – wzajemnie dostosowując się pod względem estetycznym. Ustawny rozkład mieszkań gwarantować będzie komfort i możliwość adaptacji do własnych potrzeb. Wnętrza klatek zaprojektowane tak, by umożliwiały swobodny dostęp do wszystkich lokali a cichobieżne windy zapewnią wygodę i komfort użytkowania. W garażu podziemnym zaplanowano 26 miejsc postojowych oraz boksy rowerowe. Dodatkowe miejsca postojowe znajdować się będą przed wjazdem do garażu.

  Nautica IV

  od 5 250 zł/m2
  ul. Raginisa , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.4 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Nautica III
  Oferta archiwalna
  Trzeci etap osiedla Nautica to idealny wybór dla osób chcących zamieszkać w pobliżu tętniącego życiem miasta, a jednocześnie mieć możliwość szybkiego powrotu do domu w spokojnej i zielonej okolicy.Całe osiedle wyróżnia się modernistyczną architekturą, gdzie proste i jasne elewacje współgrają z otaczającą je zielenią. Dodatkowym atutem są duże odległości między budynkami, co pozwala mieszkańcom na zachowanie prywatności.Główne Atuty- Lokalizacja w centrum Szczecina- Doświadczony deweloper SGI SA- Bliskość Parku Żeromskiego i Wałów Chrobrego- Wysoki standard wykończenia,- Zieleń na terenie osiedla- Duze odległości miedzy budynkami- Dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna- Bogate zaplecze handlowo-usługowe- Projekt renomowanego biura architektonicznego MELLONDo dyspozycji mieszkańców pozostaje również podziemna hala garażowa, naziemne miejsca parkingowe na terenie osiedla, jak również komórki lokatorskie oraz plac zabaw. Każde mieszkanie posiada balkon, loggie lub taras.

  Nautica III

  od 5 300 zł/m2
  ul. Raginisa , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.3 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Nautica I
  Oferta archiwalna
  Nautica zlokalizowana jest w ustronnej i zielonej części Śródmieścia Szczecina, między ulicami E.Plater, Gontyny i Księżnej Salomei. Cechą charakterystyczną tego osiedla jest przestrzeń. Budynki okalają teren inwestycji w odległości od 50 do 100 m od siebie, tworząc w ten sposób rozległy wewnętrzny dziedziniec.Nautica wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta, ale jednocześnie pragnących uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujący się w pobliżu Park Żeromskiego oraz Wały Chrobrego, tworzą przyjazne otoczenie zachęcające do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.Pierwszy etap inwestycji stanowi jeden budynek, w którym zaplanowano 134 komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. Charakterystyczny układ schodkowy budynku świadczy o nowatorskim podejściu do architektury, co wpływa nie tylko na jego estetykę, ale i na funkcjonalność. Całości dopełnia stonowana kolorystyka elewacji i wszechobecna na terenie osiedla zieleń.Autorami projektu są architekci: Marek Sietnicki i Miłosz Raczyński.LokalizacjaGwarantując mieszkańcom dostęp do atrakcji centrum Szczecina, jak i urok zielonego zakątka w środku miasta, wybraliśmy dla osiedla Nautica teren między ulicami: Gontyny, Księżnej Salomei i Emilii Plater.Na południe od inwestycji rozciąga się drugi pod względem wielkości park w Szczecinie – Park Żeromskiego. Tuż za nim Wały Chrobrego i bulwary nad Odrą, będące centrum wielu kulturalnych i turystycznych wydarzeń. Zlokalizowane tam teatry: Współczesny i Polski oraz Muzeum Narodowe przyciągają miłośników sztuki, eleganckie restauracje sprzyjają spotkaniom towarzyskim, a odrestaurowane bulwary zachęcają do spacerów.W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty usługowe, restauracje, SPA, galeria handlowa a także szkoły, i przedszkola. Bliskość Placu Rodła, ważnego węzła komunikacyjnego Szczecina, ułatwia dostęp do wszystkich części miasta.Standard budynkówNasi projektanci zadbali o estetykę formy architektonicznej osiedla Nautica oraz wkomponowanie jej w naturalne ukształtowanie terenu i istniejącej zieleni. Cechą charakterystyczną budynku jest układ schodkowy. Jego najniższa część, zlokalizowana od strony północnej, posiada pięć pięter mieszkalnych. W dalszej części budynek rozrasta się do sześciu pięter i kończy wysokim segmentem od strony południowej. Z najwyższych kondygnacji rozciąga się widok na panoramę Szczecina.Cichy i spokojny charakter osiedla oddają jasne i stonowane barwy elewacji, a liczne detale podkreślają nowoczesność projektu. Kompozycję uzupełniają regularne, symetrycznie rozmieszczone balkony, a wieńczące budynek eleganckie tarasy z balustradami ze szkła hartowanego dodają mu lekkości.Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny ze 121 miejscami parkingowymi. Dodatkowe 14 miejsc postojowych zaplanowano na terenie osiedla.Wysokość budynku: konstrukcja schodkowa: 5, 6 i 10 pięter,cichobieżne windy od poziomu parkingu podziemnego,elewacja – tynk mineralny malowany farbą silikonową,oświetlenie zewnętrzne – lampy terenowe, oświetlenie przy wejściach do budynku,klatki schodowe i korytarze – posadzka z płytek gresowych, oświetlenie sterowane za pomocą czujników ruchu,system kamer monitorujący otoczenie.Standard mieszkańOferujemy 134 nowoczesne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 37-metrowych kawalerek po 100-metrowe apartamenty na najwyższych kondygnacjach. Znając upodobania naszych klientów i ceniąc ich indywidualność, zdecydowaliśmy się na przewagę mieszkań dwu- i trzypokojowych, różniących się jednak układem i metrażem, co daje większą możliwość aranżacji wnętrz według własnego pomysłu.Mieszkania zostaną wykończone starannie, materiałami wysokiej jakości. Wszystkie okna zostaną wykonane w systemie stolarki drewnianej.Do każdego mieszkania przynależy taras, balkon lub loggia. Ilość miejsc postojowych w garażu podziemnym i na terenie osiedla zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców.Drzwi wejściowe do mieszkań – fornirowane,balkony,tarasy: posadzki balkonów z płytek gresowych, posadzki tarasów z płytek gresowych i płyty betonowej, balustrady stalowe z wypełnieniem i pełne,instalacje teletechniczne (telefon, TV, Internet),boksy rowerowe.Tereny zieloneGłównym założeniem projektu Nautica było zachowanie malowniczego krajobrazu i podkreślenie naturalnego ukształtowania terenu. Zarówno forma budynku, jak i projektowana zieleń z elementami małej architektury wpisują się w otoczenie z jego nieregularnymi wzniesieniami. Sporą dozę prywatności gwarantuje mieszkańcom zachowanie znacznej odległości między budynkami. Powstały między nimi plac stanowi rozległy wewnętrzny dziedziniec.Starannie zaprojektowana przestrzeń stanowi zarówno miejsce zabaw dla najmłodszych, jak też spokoju i relaksu dla pozostałych mieszkańców. Plac zabaw wyposażony w urządzenia rekreacyjne dla dzieci został wkomponowany w istniejącą skarpę. Teren całego osiedla zapełniono zróżnicowaną roślinnością. Wraz z wykończonymi jasnym granitem alejkami, estetycznymi ławeczkami i kameralnym oświetleniem tworzy ona spójną i efektowną kompozycję.Nautica to zielona enklawa w środku miasta, która stanowi dopełnienie sąsiadującego z inwestycją Parku Żeromskiego, terenów na Wałach Chrobrego i nad samą Odrą. Tym samym daje swoim mieszkańcom jeszcze więcej przestrzeni do odpoczynku.Deweloper SGI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową na swojej stronie internetowej www.sgi.pl Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 661 § 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

  Nautica I

  ul. Gontyny/ Księżnej Salomei/ Emilii Plater , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.3 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Zespół Mieszkalno-Usługowy Przy Ul. Ściegiennego
  Oferta archiwalna
  Budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Ściegiennego 29. Dogodny dojazd, dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej zapewnia usługodawcom niezliczoną liczbę potencjalnych klientów, a co za tym idzie – stały rozwój firmy.Standard wykończenia• duże przeszklone witryny zapewniające możliwość ulokowania reklamy• możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni• możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb w przedziale od 160 m2 do 800m2• parking podziemny z miejscami postojowymi• wysokość pomieszczeń 3 m• osobne wejścia do każdego lokalu z ulicy• ściany żelbetowo-murowane• posadzki betonowe wylewane• doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne i grzewcze• profesjonalna pomoc w wykończeniu lokalu.Lokalizacja w tętniącym życiem śródmieściu, to niewątpliwy atut tej inwestycji – miejsca dla Twojego biznesu.

  Zespół Mieszkalno-Usługowy Przy Ul. Ściegiennego

  Ściegiennego 29 , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.2 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Nautica II
  Oferta archiwalna
  Cechą charakterystyczną osiedla „Nautica” jest duża ilość zieleni oraz przestrzeń. Budynki okalają teren inwestycji w odległości od 50 m do 100 m od siebie, tworząc w ten sposób rozległy, wewnętrzny dziedziniec.Osiedle „Nautica” wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi aktywnych, ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta, ale jednocześnie pragnących uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujący się w pobliżu Park Żeromskiego oraz Wały Chrobrego tworzą przyjazne otoczenie zachęcające do spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Drugi etap inwestycji stanowi jeden, 12 kondygnacyjny budynek, w którym zaplanowano 75 funkcjonalnych mieszkań. Projekt charakteryzuje się estetyką i nowatorskim podejściem do architektury otoczenia. Całość dopełnia jasna kolorystyka spójna z pierwszym etapem inwestycji.• Projekt renomowanego studia Mellon Architekci• Materiały budowlane najwyższej jakości• Garaż podziemny• Reprezentacyjny hall wejściowy• Atrakcyjne wykończenie korytarzy i klatek schodowychSTANDARD – MIESZKANIAW drugim etapie osiedla „Nautica” powstaje 75 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od funkcjonalnych kawalerek po przestronne apartamenty na najwyższych kondygnacjach z widokiem na panoramę Szczecina. Dodatkowym atutem budynku jest ciekawie zaprojektowany, łukowy narożnik na południowo-zachodniej stronie. Nadaje on budynkowi modernistycznego charakteru i pozwala na zastosowanie w mieszkaniach ciekawych rozwiązań.Główne atuty mieszkań to:• Funkcjonalne rozkłady• Loggie, balkony i tarasy• Instalacja multimedialna – internet oraz TV sat, telefon• Rolety zewnętrzne w oknach mieszkań znajdujących się na parterze oraz na ostatniej kondygnacji

  Nautica II

  ul. mjr Raginisa , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.2 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Kamienica Vossa
  Oferta archiwalna
  Kamienica Vossa to niepowtarzalne miejsce, w którym historia i tradycja łączą się z nowoczesnością. Na przełomie XIX i XX wieku na terenie nieruchomości przy ul. Swarożyca funkcjonowała bowiem rodzinna firma pn. C. Voss & Sohn, trudniąca się produkcją konnych wozów strażackich, a także ludwisarstwem - w tym w szczególności odlewaniem dzwonów. Obecnie w tej niepowtarzalnej lokalizacji - tuż przy Teatrze Polskim, w pobliżu Parku Żeromskiego oraz nadodrzańskich bulwarów - powstaje nowoczesny budynek oferujący wyjątkowe apartamenty o zróżnicowanych metrażach - od 28 m2 do 113 m2.Każdy znajdzie tu mieszkanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dla tych, którzy poszukują przestrzeni oraz oryginalnych rozwiązań architektonicznych przygotowaliśmy ponad 100-metrowe apartamenty z tarasami. W budynku znajdą się także mieszkania 2-pokojowe oraz wygodne kawalerki. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią apartamenty z dwoma łazienkami, dzięki czemu możliwe będzie oddzielenie strefy dzieci od strefy dorosłych. Takie rozwiązanie może okazać się wygodne także dla osób ceniących prywatność oraz tych, którzy pragną zapewnić większą wygodę swoim gościom.W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe. Zamontowane w nich cichobieżne, nowoczesne windy zapewnią wygodną komunikację z wszystkimi kondygnacjami budynku, a jedna z nich będzie dodatkowo obsługiwać garaż podziemny, w którym znajdzie się 20 miejsc postojowych oraz 13 komórek lokatorskich. Dodatkowym atutem będzie także estetyczny dziedziniec dostępny tylko i wyłącznie dla mieszkańców.W sierpniu 2013 r., podczas prac ziemnych związanych z budową Kamienicy Vossa, natrafiliśmy na metalowy przedmiot, który początkowo potraktowaliśmy jako pocisk artyleryjski. Przybyły na miejsce patrol saperski wykluczył jednak taką możliwość. Po oględzinach okazało się bowiem, że miedziana tuba to tzw. kapsuła czasu, umieszczona w tym miejscu pod koniec XIX wieku podczas budowy ówczesnych zabudowań.Po konsultacjach przewieziono znalezisko do Archiwum Państwowego przy ul. Św. Wojciecha w Szczecinie, gdzie pod czujnym okiem fachowców wydobyto zawartość tuby. W środku znajdowały się m.in. gazety datowane na 1 sierpnia 1883 roku, monety wybite w latach 1875-1876, dokumenty firmy C. Voss & Sohn - w tym m.in. instrukcje i zdjęcia wytwarzanych przez firmę konnych wozów strażackich i dzwonów, a także akt erekcyjny budynku, który znajdował się w tym miejscu w przeszłości. Warto odnotować, że produkowane przez firmę dzwony zachowały się do dzisiaj w wielu zachodniopomorskich kościołach. Jeden z dzwonów okrętowych znajduje się z kolei na Darze Młodzieży.Mając na uwadze ciekawą historię nieruchomości, na której realizujemy naszą inwestycję, postanowiliśmy zachować pamięć o pionierach przemysłu na Pomorzu Zachodnim nadając powstającemu budynkowi nazwę Kamienica Vossa, nawiązującą do wspomnianej rodziny Vossów. Od strony dziedzińca powstanie także element architektoniczny nawiązujący swoim wyglądem do wieży dzwonniczej. Zamierzamy także umieścić w budynku pamiątkową tablicę oraz wyeksponować materiały znalezione w kapsule czasu.

  Kamienica Vossa

  ul. Swarożyca 15A , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.2 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Jarzębinowe Osiedle
  Oferta archiwalna
  „Jarzębinowe Osiedle” położone jest na zadrzewionej działce przy ul. Dembowskiego 6. Oddalone od głównych ulic, zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki do zamieszkania, a dzięki swojej nowoczesnej i eleganckiej architekturze wyróżnia się na tle, nie tylko sąsiadującej zabudowy, ale również konkurencyjnych osiedli. Spora odległość pomiędzy budynkami jest dodatkowym atutem osiedla, a duży wybór mieszkań w różnych metrażach sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.„Jarzębinowe Osiedle” to nowoczesne monitorowane osiedle, które docelowo będzie się składać się z sześciu eleganckich budynków. Powstaną w nich mieszkania o powierzchni od 30 m kw. do 88 m kw. W pierwszym etapie zaplanowano dwa sześciopiętrowe budynki, które dostarczą łącznie około 100 słonecznych i ustawnych mieszkań.Wszystkie mieszkania będą wyposażone w tarasy lub balkony wyłożone deską kompozytową. Zastosowanie tak wytrzymałego na warunki atmosferyczne materiału, to nie tylko podkreślenie wysokiego standardu inwestycji, ale również zapewnienie mieszkańcom maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa.Na terenie osiedla zaprojektowano miejsca postojowe zarówno w podziemnej hali garażowej, jak również na parkingach zewnętrznych. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będą dwa place zabaw odpowiednio wyposażone i zabezpieczone, tak aby zabawa na nich była prawdziwą przyjemnością.- nowoczesna architektura-osiedle ogrodzone z systemem kontroli dostępu-monitoring terenu-portiernia przy wjeździe na osiedle-miejsca postojowe w hali garażowej i na terenie osiedla-2 place zabaw-liczne ławki z siedziskami oraz starannie zaprojektowane tereny zieloneI etap - zakończenie - sierpień 2017II etap - zakończenie - marzec 2018III etap - zakończenie - kwiecień 2019

  Jarzębinowe Osiedle

  od 4 300 zł/m2
  ul. Dembowskiego , Północ, Szczecin(2.2 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Firlika
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Teofila Firlika nr 29 i 31 zrealizowane zostało przedsięwzięcie deweloperskie pod nazwą „Budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi”. W sześciokondygnacyjnym budynku z windami powstały mieszkania o zróżnicowanym metrażu jedno-, dwu- i trzypokojowe oraz lokale usługowe na działalność biurową, handlową bądź usługową. W części piwnicznej znajdują się komórki lokatorskie. Mieszkania i lokale są gotowe do odbioru.W aktualnej ofercie są mieszkania;- 1 pokojowe o pow. 32 m2- 2 mieszkania 2-pokojowe o pow. 49 m2oraz w parterze dwa lokale użytkowe o pow. 82 m2 i 34 m2.Niewątpliwy atut tego projektu to lokalizacja - optymalna komunikacja z każdą częścią miasta, szkoły, centra handlowe oraz bliskość Wałów Chrobrego, a najszybciej zyskują na wartości atrakcyjne nieruchomości położone w dobrych lokalizacjach.

  Firlika

  ul. Teofila Firlika , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.8 km od centrum)
  Best Deweloper
 • Emilii Plater
  Oferta archiwalna
  Kamienica Emilii Plater 3 to nowoczesny i funkcjonalny budynek usytuowany w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic T. Firlika; E. Plater; S. Dubois.W pięciopiętrowym budynku mieszczą się dwie windy, zlokalizowanych zostało 67 mieszkań 1- i 2-pokojowych oraz trzy lokale o charakterze handlowo – usługowym na parterze. W hali podziemnej budynku mieszczą się komórki lokatorskie. Miejsca postojowe znajdują się na parkingu zewnętrznym.Ostatecznym atutem jest projekt kamienicy, jej nowoczesna elewacja wkomponowana w istniejącą zabudowę dodaje otoczeniu urody i ją wzbogaca na przyszłe pokolenia. Zadbano także o szereg detali architektonicznych, a ciepła piaskowa kolorystyka w połączeniu ze szklanymi elementami to imponujący i nowoczesny design.Budowa jest już zakończona. Mieszkania są przekazywane do odbioru, wykańczania we własnym zakresie i do zamieszkania.

  Emilii Plater

  ul. Emilii Plater , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.9 km od centrum)
  Best Deweloper
 • Central Park II
  Oferta archiwalna
  Wszystkie mieszkania posiadają balkon, loggię lub taras, a mieszkania na parterze - przynależne ogrody. W budynkach znajdują się mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni 24 m2 do 4-pokojowych mieszkań o powierzchni 124 m2. Na ostatniej kondygnacji zostały usytuowane większe mieszkania o powierzchni od 98 do 124 m2 z tarasami od 25 do 33 m2.Partery budynków od strony ulicy Emilii Plater przeznaczono na działalność usługową. Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnią funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostały wydzielone boksy garażowe. Komunikację w każdym z budynków pełnią dwie klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

  Central Park II

  od 4 950 zł/m2
  ul. Emilii Plater , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.3 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Informacje o Drzetowie-Grabowie

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: