Eolian Park (budynek Stromboli)

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Xender

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 192 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Warszawa etap II(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Salomea, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 828/m2
  Osiedle Warszawa etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 68 - 93 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ATAL S.A.
 • Osiedle Warszawa(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Salomea, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 700/m2
  Osiedle Warszawa
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 65 - 114 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ATAL S.A.
 • Osiedle Warszawa etap III(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Salomea, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 800/m2
  Osiedle Warszawa etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 66 - 106 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Eolian Park to inwestycja obejmująca pięć budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości liczącej od czterech do sześciu kondygnacji, przy czym budynki sześcio-piętrowe zostaną wykończone kaskadowo.Otoczenie budynków jak i same obiekty będą zbudowane w stylu śródziemnomorskim. Inspiracją nazwy osiedla były Wyspy Eolskie położone na północy od Sycylii.Nazwy budynków pochodzą od nazw poszczególnych wysp wchodzących w skład archipelagu: Stromboli,Salina, Lipari,Vulcano i Panarea.W ramach pierwszego etapu został zrealizowany i oddany do użytkowania budynek STROMBOLI . Jest prowadzona sprzedaż mieszkań o powierzchni od 67m2 do 97m2.W pozostałych budynkach będą mieszkania jedno, dwu, trzy i cztero- pokojowe o powierzchni od 34 m2 do 82,5 m2 .Na parterze budynku, przy ulicy Ryżowej przewidziano też lokale usługowe.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany dużą ilością cieszącą oko zielenią, a także placami zabaw dla dzieci. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom osiedle objęte zostanie monitoringiem i ochroną. Ponadto w budynkach znajdą się parkingi podziemne oraz miejsca parkingowe na terenie. Inwestycja z pewnością przypadnie do gustu młodym małżeństwom, którzy posiadają, lub mają w planach posiadać dzieci.

Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się na Skoroszach, ul. Przy Forcie 10 (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Xender.

Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 134 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 73 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Xender przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (112 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 134 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (112 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli)

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 200 metrów od inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zapustna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Małe Przedszkole w odległości 50m, HIPOPO Niepubliczne przedszkole w odległości 300m, Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Sensima. Psycholog, w odległości 300 m znajduje się Maciejowska Ewa M., lek. med. Usługi lekarskie w miejscu wezwania, w odległości 300 m znajduje się Integrale.terapia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Skorosze, w odległości 400 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Rodziny, w odległości 1150 m znajduje się Tai chi, chi kung, Ursus, Ośrodek Kultury ARSUS.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się park Achera, w odległości 800 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 800 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 13.07.2012

Data aktualizacji: 02.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie