Świetlików

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. Człuchowska/Świetlików

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 181 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Świetlików

11 zdjęć

Świetlików
Świetlików
Świetlików
Świetlików

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 28000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Warszawa-Bemowo-ul. Świetlików 8, róg Człuchowskiej

Inwestycja Wawel Service na Bemowie przy ulicy Świetlików 8 to budynek o nowoczesnej i eleganckiej formie architektonicznej. Obiekt ten to przenikające się bryły o zróżnicowanej wysokości od VII do XI pięter. W budynku znajduje się 200 mieszkań, wszystkie wyposażone w balkony lub loggie. W podziemiu są miejsca garażowe na 3 poziomach.  W kształcie budynek przypomina literę U – co umożliwiło zaprojektowanie dziedzińca wewnętrznego z placem zabaw, zielenią ozdobną oraz ogródkami dostępnymi z mieszkań zlokalizowanych na najniższej kondygnacji.

Inwestycja Świetlików znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska/Świetlików null (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Wawel Service Sp. z o.o.

Inwestycja Świetlików została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Świetlików nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wawel Service Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Świetlików?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Świetlików mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Świetlików znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Raginisa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Świetlików znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Świetlików znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole 320 w odległości 260 m, Zespól Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w odległości 330 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 345 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Świetlików składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Świetlików w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jelonkach Południowych

Oferty na Jelonkach Południowych

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: