Osiedle Lawendowe II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Spółka Akcyjna

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 206 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Lawendowe II

Osiedle Lawendowe I

Inwestycja Osiedle Lawendowe I znajduje się w Rokiciu, ul. Zamojska (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Osiedle Lawendowe I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale . Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Rokicie, ul. Zamojska (4 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Osiedle Lawendowe I
 • Gotowe do zamieszkania
SGI Spółka Akcyjna
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Melia Apartamenty (298 m dalej)

Inwestycja Melia Apartamenty znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Opałowa 19 (4,1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera VRD DEVELOPMENT. Inwestycja Melia Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 24 lokale mieszkalne o powierzchni 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Ruda, ul. Opałowa 19 (4,1 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 614 zł/m2

Inwestycja polecana

Melia Apartamenty
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 77 m2
 • Liczba pokoi: 4
VRD DEVELOPMENT
Mieszkania spełniające kryteria

Ogrody nad Jasieniem (1,4 km dalej)

Inwestycja Ogrody nad Jasieniem znajduje się w Rokiciu, ul. Św. Franciszka z Asyżu (4,3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Golden Lion Development. Inwestycja Ogrody nad Jasieniem jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 34 lokale mieszkalne o powierzchniach od 51 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Rokicie, ul. Św. Franciszka z Asyżu (4,3 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 190 zł/m2

Inwestycja polecana

Ogrody nad Jasieniem
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 34
 • Powierzchnia: 51 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Golden Lion Development
Mieszkania spełniające kryteria

Finansowa 100 (1,5 km dalej)

Inwestycja Finansowa 100 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Finansowa 100 (5,2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.. Inwestycja Finansowa 100 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 59 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 120 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Ruda, ul. Finansowa 100 (5,2 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Finansowa 100
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 48
 • Powierzchnia: 40 - 120 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.
Mieszkania spełniające kryteria

Lawendowe Osiedle tworzy 5 kameralnych budynków otoczonych starannie zaprojektowaną zielenią. Wszystkie budynki zostały tak zaprojektowane, by maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, dzięki czemu mieszkania będą jasne oraz słoneczne. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano na terenie osiedla szereg miejsc parkingowych, a cały teren zostanie ogrodzony.

Na Lawendowym Osiedlu dostępne się mieszkania w pełnej gamie metraży. Najmniejsze zaczynają się już od 30 m kw., a największe mają ok. 90 m kw. Każdy lokal posiada wygodny balkon lub przestronny taras, który zachęca do spędzania na nim wolnego czasu.

Inwestycja Osiedle Lawendowe II znajduje się w Rokiciu, ul. Zamojska (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Inwestycja Osiedle Lawendowe II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawendowe II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 85 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 277 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lawendowe II

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Lawendowe II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Zamojska - Prądzyńskiego (0493).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawendowe II znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: E-Maluch w odległości 200 m, Przedszkole Miejskie Nr 21 w Łodzi w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi w odległości 750 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Alba. Apteka. Andrzejczak K., mgr farm., w odległości 550 m Medax-Trans s.c. NZOZ, w odległości 700 m Alba. Apteka leków gotowych i recepturowych. Andrzejczak K..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Grappa w odległości 450 m, Bankomaty Euronet w odległości 650 m, Restauracja Alebris w odległości 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boks-Tur. Uczniowski klub sportowy w odległości 1 150 m, Inter-Sport s.c. Zawistowski M., Florczak R. w odległości 1 150 m, Margaret SPA Wellness w odległości 1 250 m.

Data publikacji: 06 grudnia 2017 10:10

Data aktualizacji: 01 lutego 2019 09:35

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z SGI Spółka Akcyjna

Nowe mieszkania dla Warszawy

Nowe mieszkania dla Warszawy

Szczecin sprzedaje się świetnie

Szczecin sprzedaje się świetnie

Dobiegają końca inwestycje SGI w Warszawie i Szczecinie

Dobiegają końca inwestycje SGI w Warszawie i Szczecinie