Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Jarzębinowe OsiedleSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Spółka Akcyjna

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 165 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Central Park II (849 m dalej)

Inwestycja Central Park II znajduje się w Śródmieście-Północnym, ul. Emilii Plater (1,3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.. Inwestycja Central Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 91 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 58 do 64 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Północ, ul. Emilii Plater (1,3 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 4 950 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 58 - 64 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Nautica IV (863 m dalej)

Inwestycja Nautica IV znajduje się w Śródmieście-Północnym, ul. Raginisa (1,4 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Nautica IV jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 31 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 63 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Północ, ul. Raginisa (1,4 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 5 250 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 19
 • Powierzchnia: 63 - 105 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
SGI Spółka Akcyjna Mieszkania spełniające kryteria

Nautica III (919 m dalej)

Inwestycja Nautica III znajduje się w Śródmieście-Północnym, Ul. Raginisa (1,3 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Nautica III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 78 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 73 do 103 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Śródmieście, Śródmieście-Północ, Ul. Raginisa (1,3 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 4 650 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 16
 • Powierzchnia: 73 - 103 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
SGI Spółka Akcyjna Mieszkania spełniające kryteria

Wyróżnienie w kategorii najlepszy stosunek ceny do standardu w Szczecinie 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

„Jarzębinowe Osiedle” położone jest na zadrzewionej działce przy ul. Dembowskiego 6. Oddalone od głównych ulic, zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki do zamieszkania, a dzięki swojej nowoczesnej i eleganckiej architekturze wyróżnia się na tle, nie tylko sąsiadującej zabudowy, ale również konkurencyjnych osiedli. Spora odległość pomiędzy budynkami jest dodatkowym atutem osiedla, a duży wybór mieszkań w różnych metrażach sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

„Jarzębinowe Osiedle” to nowoczesne monitorowane osiedle, które docelowo będzie się składać się z sześciu eleganckich budynków. Powstaną w nich mieszkania o powierzchni od 30 m kw. do 88 m kw. W pierwszym etapie zaplanowano dwa sześciopiętrowe budynki, które dostarczą łącznie około 100 słonecznych i ustawnych mieszkań.

Wszystkie mieszkania będą wyposażone w tarasy lub balkony wyłożone deską kompozytową. Zastosowanie tak wytrzymałego na warunki atmosferyczne materiału, to nie tylko podkreślenie wysokiego standardu inwestycji, ale również zapewnienie mieszkańcom maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa.

Na terenie osiedla zaprojektowano miejsca postojowe zarówno w podziemnej hali garażowej, jak również na parkingach zewnętrznych. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będą dwa place zabaw odpowiednio wyposażone i zabezpieczone, tak aby zabawa na nich była prawdziwą przyjemnością.
- nowoczesna architektura
-osiedle ogrodzone z systemem kontroli dostępu
-monitoring terenu
-portiernia przy wjeździe na osiedle
-miejsca postojowe w hali garażowej i na terenie osiedla
-2 place zabaw
-liczne ławki z siedziskami oraz starannie zaprojektowane tereny zielone

I etap - zakończenie - sierpień 2017
II etap - zakończenie - marzec 2018
III etap - zakończenie - kwiecień 2019

Inwestycja Jarzębinowe Osiedle znajduje się w Szczecinie Północnym, ul. Dembowskiego (2,2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Inwestycja Jarzębinowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 330 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Jarzębinowe Osiedle pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 4 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 330 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jarzębinowe Osiedle

Jarzębinowe Osiedle dzieli zaledwie 15 minut od centrum miasta. W najbliżej okolicy znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli w zasięgu ręki liczne sklepy, a także przedszkola oraz szkoły. Bliskość parków oraz skwerów, na pewno ucieszy osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa. W odległości 200 metrów od inwestycji Jarzębinowe Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wilcza Wiadukt.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowe Osiedle znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 10 w odległości 300 m, Przedszkole Publiczne nr 67 w odległości 350 m, Biedronka. Żłobek nr 5 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Avena Sativa Sp. z o.o., w odległości 650 m Przychodnia Medycyny Rodzinnej, w odległości 700 m Medicament. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: EURONET w odległości 500 m, Bar Mleczny Zacisze w odległości 600 m, Pizzeria Swojska w odległości 700 m.

Data publikacji: 28 sierpnia 2015 14:27

Data aktualizacji: 22 czerwca 2017 16:20

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z SGI Spółka Akcyjna

Znajdziemy dla Ciebie