Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Królewicza Park

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kazimierza Królewicza, oferowane bezpośrednio przez

HORIZON

Szczecin, Śródmieście, Niebuszewo-Bolinko, ul. Kazimierza Królewicza

Królewicza ParkKrólewicza Park

9 zdjęć

Królewicza Park
Królewicza Park
Królewicza Park
Królewicza Park
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2026

Powierzchnie

25 - 92/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

12

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 759 m

Przystanek Tramwajowy - 767 m

Przystanek Autobusowy - 165 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

23 placówki medyczne, 42 placówki edukacyjne, 27 kawiarni i restauracji, 82 sklepy, 48 obiektów sportowych, 56 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 484 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 318 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (50): nieobowiązkowy zakup

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) : nieobowiązkowy zakup
 • miejsca postojowe podziemne (394 miejsca) : nieobowiązkowy zakup

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 396 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 92 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

płatność podzielona na 8 transzy

Warunki rezerwacji:

2 miesiące

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Królewicza Park logo

Królewicza Park, to prestiżowy projekt Grupy Horizon w Szczecinie, wyjątkowa lokalizacja, doskonały design oraz niesamowity widok z najwyższych pięter.

Nasze motto brzmi: "Tu wszystko się zgadza". Świetna lokalizacja, funkcjonalne układy lokali mieszkalnych, najczęściej poszukiwane metraże oraz najbardziej atrakcyjne ceny na szczecińskim rynku mieszkaniowym. W naszej ofercie znajdą się mieszkania 1, 2, 3 oraz 4 pokojowe, o metrażach od 25 do 92 metrów kwadratowych z tarasami widokowymi.

Dodatkowo naszym mieszkańcom dedykowane będą takie udogodnienia jak recepcja ze stałym dozorem i kontrolą dostępu, miejsca postojowe dla samochodów osobowych usytuowane w garażu podziemnym i na terenie inwestycji oraz komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców zostaną przeznaczone strefy wspólne, pomieszczenie coworkingu oraz urządzony plac zabaw dla maluchów i tereny zielone. Dla wygody mieszkańców przewidziano również 4 lokale usługowe w Budynku nr I dostępne bezpośrednio od strony ul. Kazimierza Królewicza przeznaczone na działalność gospodarczą np.: spożywczą, piekarnię, aptekę lub restaurację/kawiarnię.

Królewicza Park, to przede wszystkim topowa lokalizacja. Nasza oferta mieszkaniowa wpisuje się w koncepcję miasta 15-minutowego, w której wszyscy mieszkańcy naszego osiedla mają dostęp do podstawowych usług, miejsc pracy, rekreacji i innych udogodnień w odległości 15 minut pieszo lub za pomocą roweru czy transportu publicznego. W najbliższej okolicy znajdują się liczne placówki handlowe i edukacyjne.

Inwestycja Królewicza Park znajduje się na Niebuszewie-Bolinku, ul. Kazimierza Królewicza (1.8 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez HORIZON.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 484 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Królewicza Park w sprzedaży jest 396 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 92 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców HORIZON przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (394 miejsca)

W inwestycji znajduje się 50 komórek lokatorskich nieobowiązkowy zakup.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z atutów naszej inwestycji jest doskonała lokalizacja. Zespół „Kazimierza Królewicza” znajdować się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie wielu udogodnień. W zasięgu krótkiego spaceru dostępny będzie Aquapark „Fabryka Wody”, Żłobek, Przedszkole, Szkoła podstawowa, Filia miejskiej biblioteki publicznej oraz Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Dodatkowo, w pobliżu osiedla znajdują się sklepy, takie jak „Żabka” i „Stokrotka”, stacja paliw, pizzeria i wiele innych usług, które ułatwiają codzienne życie mieszkańcom.

Śródmieście to dzielnica Szczecina, która liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działają tu kina i teatry, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Królewicza Park?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Królewicza Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 759 metrów od inwestycji Królewicza Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Królewicza Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Królewicza Park znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa ZUT w Szczecinie w odległości 48 m, Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Leonida Teligi w odległości 65 m, Żłobek nr 5 Biedronka w odległości 74 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Królewicza Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 110 m, Dental office - Maciej Górski w odległości 505 m, Lekarze specjaliści w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Królewicza Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 116 m znajduje się Żabka, w odległości 165 m znajduje się Mili, w odległości 166 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Królewicza Park w odległości 142 m znajduje się boisko / kort, w odległości 154 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.02.2024
Data aktualizacji: 29.05.2024
Królewicza Park logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Przepiórki 1/LU4 71-779 Szczecin

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023