Emilii Plater 7

Mieszkania na sprzedaż ul. Emilii Plater, oferowane bezpośrednio przez Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Drzetowo-Grabowo, ul. Emilii Plater 7
Emilii Plater 7

5 zdjęć

Emilii Plater 7
Emilii Plater 7
Emilii Plater 7
Emilii Plater 7

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Emilii Plater 7 dostępnych jest 213 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Opis Inwestycji

Emilii Plater 7 logo

Inwestycja „Emilii Plater 7” położona jest w Śródmieściu, na terenie osiedla Drzetowo-Grabowo – jednego z administracyjnych osiedli Szczecina, obejmującego swym zasięgiem dawne tereny przy stoczniowe oraz zabudowę mieszkalną.

Projektowany budynek, nawiązuje do typu zabudowy kamienic XIX-wiecznych, a jednocześnie stanowi współczesną propozycję zabudowy wielorodzinnej inspirowanej formami obiektów modernistycznych. Założoną dynamikę budynku podkreślono dodatkowo długimi pasmami balkonów i podziałów między kondygnacyjnych.

Ukształtowany wewnątrz projektowanego budynku dziedziniec (płyta garażu podziemnego) stanowi teren rekreacyjny porośnięty zielenią niską zakomponowaną w geometryczne kształty, w obrębie którego zaprojektowano miejsce rekreacji w postaci ławeczek i ciągów spacerowych. Całość dopełniono zielenią wysoką zlokalizowaną w przestrzeni pomiędzy dwoma garażami podziemnymi.

Budynek Inwestycji „Emilii Plater 7” liczyć będzie od pięciu do dziesięciu pięter. Ostanie piętro zostało przeznaczone na mieszkania typu apartament. Podziemia skrywać mają miejsca garażowe, z których część będzie miała przynależną komórkę lokatorską. Budynki będą wyposażone w nowoczesne windy, dostarczone przez jednego ze światowych liderów w produkcji tych urządzeń.

Znakomita większość mieszkań została zaprojektowane jako lokale dwupokojowe - z przeznaczeniem dla ludzi starszych i młodych, w tym studentów. Nabywcy znajdą tu również mieszkania jedno-, trzy i czteropokojowe, a dla uzyskania większego metrażu, istnieje możliwość łączenia wybranych lokali.

Mieszkania w Inwestycji „Emilii Plater 7” są także doskonałym rozwiązaniem inwestycyjnym – po zakupie można je przeznaczyć pod wynajem. Mogą być też traktowane jako lokum na określony czas zamieszkiwania, z opcją zamiany w przyszłości na większe mieszkanie.

ATUTY INWESTYCJI EMILII PLATER 7

Nowoczesna modernistyczna architektura

Projekt autorstwa pracowni Mellon Architekci

424 mieszkania o wielkości od 27 m2 do 95 m2

Kaskadowa forma budynku od 5 do 10 pięter

Cichobieżne windy w każdej klatce schodowej

Miejsca parkingowe w podziemnych garażach

Indywidualne komórki lokatorskie w podziemnym garażu

Balkony, loggie i tarasy.

Tarasy na ostatnich kondygnacjach z widokiem na panoramę Szczecina

Funkcjonalny układ przestrzenny mieszkań

Inwestycja Emilii Plater 7 znajduje się w Drzetowie-Grabowie, ul. Emilii Plater 7 (1.8 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 424 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Emilii Plater 7 w sprzedaży jest 213 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 38 do 45 m2 (94 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 55 m2 (109 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 68 m2 (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Sowińskiego 72 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 424 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 213 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 68 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja jest bez wątpienia jednym z największym atutów „Emilii Plater 7”. Najbliższe otoczenie zapewnia mieszkańcom atmosferę wolną od ruchu ulicznego czy nadmiernego hałasu. Jednocześnie jednak położenie osiedla gwarantuje, że nawet bez posiadania własnego samochodu można pieszo, w przeciągu kilkunastu minut dotrzeć do ścisłego centrum usługowego Szczecina.

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Emilii Plater 7?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Emilii Plater 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Emilii Plater 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Emilii Plater.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Emilii Plater 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Emilii Plater 7 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ENTRENO w odległości 30 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w odległości 130 m, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 73 w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Emilii Plater 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Netto, w odległości 300 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Emilii Plater 7 w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.08.2020
Data aktualizacji: 06.04.2022
Emilii Plater 7 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Miedziana 2, 71-635 Szczecin

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: