Emilii Plater 7

Mieszkania na sprzedaż ul. Emilii Plater, oferowane bezpośrednio przez

Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Drzetowo-Grabowo, ul. Emilii Plater 7

Emilii Plater 7

5 zdjęć

Emilii Plater 7
Emilii Plater 7
Emilii Plater 7
Emilii Plater 7

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

38 - 77/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

6 - 11

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 1110 m

Przystanek Tramwajowy - 210 m

Przystanek Autobusowy - 90 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 20 placówek edukacyjnych, 23 kawiarnie i restauracje, 37 sklepów, 18 obiektów sportowych, 24 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 424 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 295 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Emilii Plater 7 logo

Inwestycja „Emilii Plater 7” położona jest w Śródmieściu, na terenie osiedla Drzetowo-Grabowo – jednego z administracyjnych osiedli Szczecina, obejmującego swym zasięgiem dawne tereny przy stoczniowe oraz zabudowę mieszkalną.

Projektowany budynek, nawiązuje do typu zabudowy kamienic XIX-wiecznych, a jednocześnie stanowi współczesną propozycję zabudowy wielorodzinnej inspirowanej formami obiektów modernistycznych. Założoną dynamikę budynku podkreślono dodatkowo długimi pasmami balkonów i podziałów między kondygnacyjnych.

Ukształtowany wewnątrz projektowanego budynku dziedziniec (płyta garażu podziemnego) stanowi teren rekreacyjny porośnięty zielenią niską zakomponowaną w geometryczne kształty, w obrębie którego zaprojektowano miejsce rekreacji w postaci ławeczek i ciągów spacerowych. Całość dopełniono zielenią wysoką zlokalizowaną w przestrzeni pomiędzy dwoma garażami podziemnymi.

Budynek Inwestycji „Emilii Plater 7” liczyć będzie od pięciu do dziesięciu pięter. Ostanie piętro zostało przeznaczone na mieszkania typu apartament. Podziemia skrywać mają miejsca garażowe, z których część będzie miała przynależną komórkę lokatorską. Budynki będą wyposażone w nowoczesne windy, dostarczone przez jednego ze światowych liderów w produkcji tych urządzeń.

Znakomita większość mieszkań została zaprojektowane jako lokale dwupokojowe - z przeznaczeniem dla ludzi starszych i młodych, w tym studentów. Nabywcy znajdą tu również mieszkania jedno-, trzy i czteropokojowe, a dla uzyskania większego metrażu, istnieje możliwość łączenia wybranych lokali.

Mieszkania w Inwestycji „Emilii Plater 7” są także doskonałym rozwiązaniem inwestycyjnym – po zakupie można je przeznaczyć pod wynajem. Mogą być też traktowane jako lokum na określony czas zamieszkiwania, z opcją zamiany w przyszłości na większe mieszkanie.

ATUTY INWESTYCJI EMILII PLATER 7

Nowoczesna modernistyczna architektura

Projekt autorstwa pracowni Mellon Architekci

424 mieszkania o wielkości od 27 m2 do 95 m2

Kaskadowa forma budynku od 5 do 10 pięter

Cichobieżne windy w każdej klatce schodowej

Miejsca parkingowe w podziemnych garażach

Indywidualne komórki lokatorskie w podziemnym garażu

Balkony, loggie i tarasy.

Tarasy na ostatnich kondygnacjach z widokiem na panoramę Szczecina

Funkcjonalny układ przestrzenny mieszkań

Inwestycja Emilii Plater 7 znajduje się w Drzetowie-Grabowie, ul. Emilii Plater 7 (1.8 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 424 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Emilii Plater 7 w sprzedaży jest 295 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 77 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Sowińskiego 72 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja jest bez wątpienia jednym z największym atutów „Emilii Plater 7”. Najbliższe otoczenie zapewnia mieszkańcom atmosferę wolną od ruchu ulicznego czy nadmiernego hałasu. Jednocześnie jednak położenie osiedla gwarantuje, że nawet bez posiadania własnego samochodu można pieszo, w przeciągu kilkunastu minut dotrzeć do ścisłego centrum usługowego Szczecina.

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Emilii Plater 7?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Emilii Plater 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1110 metrów od inwestycji Emilii Plater 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Emilii Plater 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Emilii Plater 7 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF w odległości 100 m, przedszkole w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa Nr 11 im. UNICEF-u w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Emilii Plater 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Unident w odległości 120 m, Reumatologia w odległości 170 m, Leczenie naturalne w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Emilii Plater 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Waldek, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Mega Dolce.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Emilii Plater 7 w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.08.2020
Data aktualizacji: 19.09.2023
Emilii Plater 7 logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Miedziana 2, 71-635 Szczecin

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: