Barska 69

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Barska, oferowane bezpośrednio przez Sento S.A.

Kraków, Dębniki, ul. Barska 69
Ceny od: 12 159 zł netto/m2
Barska 69

3 zdjęcia

Barska 69
Barska 69
Barska 69

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Barska 69 dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U.3
187,9 m²
Parter
2 287 815 zł
G.1
169,82 m²
Parter
2 064 854 zł

Opis Inwestycji

Barska 69 to prestiżowa inwestycja realizowana przez Grupę Sento.

Sąsiedztwo Zamku na Wawelu, bulwarów wiślanych oraz Centrum Kongresowego ICE sprawia, że jest to wyjątkowa lokalizacja na mapie miasta. Inwestycję Barska 69 w Krakowie wyróżnia nowoczesna architektura oraz liczne udogodnienia dla jej mieszkańców, takie jak lokale usługowe na parterze, czy ogólnodostępny zielony taras użytkowy, zlokalizowany na II kondygnacji.

Jest to idealna inwestycja propozycja zarówno dla klientów biznesowych zainteresowanych najmem krótkoterminowym i korporacyjnym jak i osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego naszym celem nadrzędnym jest zapewnienie temu miejscu właściwego, możliwie najwyższego, standardu przestrzennego.

Inwestycja Barska 69 znajduje się na Dębnikach, ul. Barska 69 (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Sento S.A.

Inwestycja Barska 69 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Barska 69 w sprzedaży 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 170 do 188 metrów kwadratowych, w cenie od 12 159 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Sento S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 302 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 170 do 188 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 2 064 854 do 2 287 815 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 159 do 12 176 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Barska 69?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barska 69 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Barska 69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Barska 69 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barska 69 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 127 w odległości 240 m, Samorządowe Przedszkole nr 71 w odległości 310 m, Prywatne Przedszkole "Podwawelskie Smyki" w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barska 69 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep mięsny Szubryt, w odległości 210 m znajduje się abc Po sąsiedzku!, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barska 69 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Forum Treningu, w odległości 330 m znajduje się Podwawelski Ośrodek Sportu, Kultury i Rekreacji.

Data publikacji: 31.05.2021
Data aktualizacji: 31.05.2021
Sento S.A. logo

Sento S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: