Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 99,3 m² - numer F.2

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Żołnierska 12AInwestycja: Apartamenty Żołnierska 12ADeweloper: QTRZY Investment Group

Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Apartamenty Żołnierska 12A

5 zdjęć

Apartamenty Żołnierska 12A

Najbliższe inwestycje

Cena:
644 457 zł
Termin oddania:
4 kw. 2021
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
99,3 m²
Piętro:
1 piętro
Strona świata:
północ, południe
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc): 2 miejsca parkingowe zewnętrzne przypisane do apartamentu, zakup obowiązkowy
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Udogodnienia
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własne ujęcie wody, videodomofon, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się las
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
rezerwacja do 7 dni
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Żołnierska 12A

Transport

Rąbieńska - Szwadronowa - 110 m

Edukacja

Szkoła Podstawowa Nr 71 - 560 m

Dzielnica Złotno to zachodnia część miasta, która znajduje się w strefie korytarza wiatrów wentylacyjnych Łodzi. Jest to najczystsza i najbardziej zielona część Łodzi dzięki wiatrom, które w 95% roku wieją w tym miejscu z kierunku zachodniego. Ulica Żołnierska znajduje się 100 m od ulicy Rąbieńskiej, co zapewnia dogodny dojazd do centrum, a ilość terenów zielonych w okolicy stwarza wspaniałe warunki do rekreacji i wypoczynku. Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę – szkoły, drogi, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej, baseny i wiele innych.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 99,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Żołnierska 12A na Złotnie, ul. Żołnierska 12A (6.6 km od centrum Łodzi).

Inwestycja jest realizowana przez QTRZY Investment Group.

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 20 nowych mieszkań.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynkach są 2 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Apartamenty Żołnierska 12A jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu F.2 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 300 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców QTRZY Investment Group przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 644 457 zł (6 490 zł/m²).

Opis Inwestycji

Apartamenty Żołnierska to nowa inwestycja w zielonej części Łodzi, na Złotnie. W zabudowie szeregowej powstaje 20 przestronnych apartamentów – na parterze z ogródkiem, a na piętrze z tarasem. Materiały wysokiej jakości, prosta bryła i nowoczesny design to idealny początek realizacji marzeń o własnym własnym mieszkaniu w cichej i przyjaznej okolicy.

Nieruchomość składa się z 20 apartamentów o powierzchni od 66,1 m2 do 108,3 m2. Znajdują się tu 2- i 3-pokojowe mieszkania z przeszklonymi tarasami i południową wystawą okien, co zapewnia jasne i doświetlone wnętrze o każdej porze roku. Do każdego z apartamentów należą dwa miejsca postojowe.

Apartamenty zostały zaprojektowane z materiałów najwyższej jakości, które tworzą idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających Klientów. W standardzie naszej inwestycji są między innymi niskoemisyjne otwierane i przesuwne okna tzw. HS, ogrzewanie podłogowe, okablowanie pod instalację systemu alarmowego czy sieć domofonowa ze sterowaniem furtki i bramy wjazdowej na osiedle.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Żołnierska 12A.

Data publikacji: 30.07.2021
Data aktualizacji: 30.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: