Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mirabelkowa Eko

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Podchorążych, oferowane bezpośrednio przez

Real Development Group

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 49

Ceny od: 9 300 zł/m2
Mirabelkowa EkoMirabelkowa Eko

11 zdjęć

Mirabelkowa Eko
Mirabelkowa Eko
Mirabelkowa Eko
Mirabelkowa Eko
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

55 - 70/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Żabieniec - 2631 m

Przystanek Tramwajowy - 2187 m

Przystanek Autobusowy - 97 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 5 placówek edukacyjnych, 4 kawiarnie i restauracje, 9 sklepów, 6 obiektów sportowych, 6 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 42 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 55 do 70 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 300 do 10 729 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mirabelkowa Eko to inwestycja zlokalizowana w otoczeniu zielonych terenów Łodzi – mieście, które wdraża zieloną strategię „Ekopakt dla Łodzi”, opartą na 5 założeniach: rozwój i ochrona terenów zieleni, poprawa jakości powietrza, racjonalizacja gospodarki wodnej, poprawa efektywności gospodarowania odpadami oraz kształtowanie nowych postaw, w tym także edukacja dzieci.

"Eko" ma znaczenie

Koncepcja osiedla opiera się na zastosowaniu proekologicznych rozwiązań dla mieszkańców. W projekcie zaplanowano pompy ciepła oraz instalację fotowoltaiczną dla części wspólnych osiedla, które zmniejszą miesięczne opłaty mieszkańców. Zadbano również o czyste powietrze w mieszkaniach, dzięki wykorzystaniu filtrów antysmogowych w nawiewnikach okiennych. Ponadto inwestycja przewiduje energooszczędne oświetlenie LED z czujnikami ruchu, w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej dla części wspólnych. Natomiast przy każdym miejscu parkingowym doprowadzone zostanie przyłącze do stacji ładowania samochodów elektrycznych. W ramach propagowania ekomobliności mieszkańcy będą mogli korzystać ze stojaków rowerowych oraz stacji naprawy rowerów.

Co oferuje Mirabelkowa Eko?

Trzykondygnacyjny, kameralny budynek przylegać będzie do kwietnej łąki i porośniętego roślinnością zbiornika wodnego. Wśród barwnej zieleni zaplanowane zostały pachnące, miododajne i antysmogowe rośliny. Powstaną tam także budki lęgowe dla ptaków i owadów, które razem stworzą niepowtarzalny ekosystem.

Projekt przewiduje 2,3,4 - pokojowe apartamenty z prywatnymi ogródkami lub tarasami; reprezentacyjny hol wejściowy oraz cichobieżne windy.

Inwestycja Mirabelkowa Eko znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 49 (6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Real Development Group.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mirabelkowa Eko w sprzedaży są 42 nowe mieszkania o powierzchni od 55 do 70 metrów kwadratowych , w cenie od 9 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mirabelkowa Eko?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mirabelkowa Eko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2631 metrów od inwestycji Mirabelkowa Eko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Żabieniec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mirabelkowa Eko znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelkowa Eko znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 178 m, przedszkole w odległości 191 m, szkoła w odległości 670 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mirabelkowa Eko jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 668 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 774 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 793 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mirabelkowa Eko składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 351 m znajduje się Delikatesy Chili, w odległości 692 m znajduje się Żabka, w odległości 740 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mirabelkowa Eko w odległości 526 m znajduje się basen, w odległości 679 m znajduje się boisko / kort, w odległości 751 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 29.09.2023
Data aktualizacji: 20.05.2024
Real Development Group logo

Real Development Group

Adres biura sprzedaży:

ul. Traktorowa 126, lok.501, 91-204 Łódź

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023