Maestria Park - etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Rąbieńska, oferowane bezpośrednio przez

GT FACTORY

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 80

Ceny od: 7 701 zł/m2
Maestria Park - etap II

1 zdjęcie

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

32 - 61/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

16

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Autobusowy - 190 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placów zabaw, 2 kawiarnie i restauracje, 2 placówki edukacyjne, 3 obiekty sportowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 294 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 61 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 358 000 do 469 000 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 701 do 11 019 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Maestria Park – inni będą Ci zazdrościli miejsca w którym mieszkasz.

Maestria Park to doskonałe miejsce do zamieszkania, ponieważ znajduje się w komfortowej, nowoczesnej przestrzeni, pełnej zieleni i atrakcji. Lekka architektura osiedla położonego na Złotnie, tworzy swoistą enklawę, złożoną z trzynastu budynków wybudowanych w pierwszym etapie i szesnastu w drugim, zlokalizowanych nad rzeką Jasieniec i rozległych terenach zielonych. Pośród dostępnych apartamentów każdy znajdzie coś dla siebie na powierzchni od 37 do 90 m2 z własnym ogródkiem, przestronnym tarasem lub klimatycznym poddaszem. Do użytku mieszkańców oddane zostaną liczne elementy małej architektury, miejsca do wypoczynku, spacerowania i załatwiania wielu spraw życia codziennego.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU MAESTRIA PARK

Założeniem projektu zagospodarowania terenu było ukształtowanie otoczenia budynków w sposób umożliwiający spędzanie czasu poza domem, w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca zamieszkania. Wprowadziliśmy maksymalnie dużo obszarów do spotkań, by możliwe było budowanie przyjaznej społeczności lokalnej zarówno wśród dorosłych mieszkańców osiedla,jak i najmłodszych. Poszczególne elementy kształtowano nawiązując do charakteru małego miasteczka. Pojawią się więc nastrojowe alejki, place, deptak, 5000 m2 klimatycznego parku tuż za mostkiem nad rzeką Jasieniec oraz trzy place zabaw.

Ze względu na lokalizację i naturalny charakter działki założeniem jest utrzymanie krajobrazowego charakteru inwestycji Maestria Park. Dlatego też budynki ułożone zostały w taki sposób, aby idealnie wkomponować się w otoczenie. Nie są też nadmiernie wysokie, dzięki czemu cały projekt mógł swobodnie odnosić się do stylu życia na przedmieściach, przy jednoczesnym zachowaniu zalet mieszkania w Łodzi.

DLACZEGO MAESTRIA PARK?

Maestria Park jest najlepszym miejscem do życia, ponieważ zapewnia:

- Komfort i wygodę – czyli dużo miejsca do odpoczywania, rekreacji i uprawiania sportu na świeżym powietrzu, zadaszone wiaty na rowery, miejsca parkingowe w halach garażowych czy eleganckie, wygodne windy.

- Bezpieczeństwo – osiedle jest zamknięte, monitorowane i doskonale oświetlone, a plan zagospodarowania przestrzennego ułatwia poruszanie się na terenie inwestycji. Nie ma mowy o ścisku ani nadmiernym ruchu.

- Prywatność – budynki są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić zachowanie maksimum prywatności wszystkim mieszkańcom osiedla przy jednoczesnym dużym dostępie do naturalnego światła.

- Wysoki standard życia – czyli zastosowanie doskonałej jakości materiałów i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, a także ogromna różnorodność w zakresie spędzania wolnego czasu na pobliskich terenach.

Przestronne mieszkania w Maestria Park będą zatem doskonałym miejscem do zamieszkania niezależnie od wieku. Swoje miejsce znajdą tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. Również Klienci, którzy chcą zakupić mieszkanie w celu jego wynajmu, z pewnością skorzystają z sytuacji, gdyż inwestycja w lokal zapewne zwróci się w ciągu kilku lat użytkowania.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi szczegółami na temat inwestycji Maestria Park, a także do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji dotyczących komfortowych mieszkań w Łodzi.

Inwestycja Maestria Park - etap II znajduje się na Złotnie, ul. Rąbieńska 80 (6.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GT FACTORY.

Inwestycja Maestria Park - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Maestria Park - etap II w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 61 metrów kwadratowych , w cenie od 7 701 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców GT FACTORY nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Maestria Park - etap II?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Maestria Park - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Maestria Park - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rąbieńska - Rąbieńska 76.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Maestria Park - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Maestria Park - etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Malucha Przedszkole Niepubliczne w odległości 350 m, Restan Łukasz Stańczyk w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Maestria Park - etap II w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.01.2023
Data aktualizacji: 19.09.2023
GT FACTORY logo

GT FACTORY

Adres biura sprzedaży:

ul. Piwna 3 lok. 8, III piętro, 91-003 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: