Ziemowita 4a

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Paradox Investment

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ziemowita 4a dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M20
1
15,4 m²
Parter
189 000 zł12 273 zł/m²
M11
2
29 m²
2
329 000 zł

Opis Inwestycji

Kawalerki w kamienicy, blisko centrum Warszawy.Kamienica przy Ziemowita 4 powstała w latach 30 tych XX wieku.Budynek jest mieści się po praskiej stronie Wisły, w pobliżu otwieranej wkrótce stacji metra i jest świetnie skomunikowany z centrum Warszawy.Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o metrażach już od 14 do 40m2.Ta modernistyczna, ponadczasowa kamienica przeszła w 2019 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków.Mieszkania po remoncie stanowią bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.Zachowane zostały oryginalne elementy wystroju części wspólnych• wszystkie instalacje zostały wymienione• centralne ogrzewanie• Wysokość mieszkań ok. 2,80 m• głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe• prawdziwe cegły miejscami celowo odsłonięte dla nadania klimatu

Inwestycja Ziemowita 4a znajduje się na Targówku Fabrycznym, ul. Ziemowita 4 (5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Paradox Investment

Inwestycja Ziemowita 4a została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ziemowita 4a pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 15 do 29 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 15 m2 w cenie od 189 000 zł (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 29 m2 w cenie od 329 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 530 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wylewki, nowe tynki, nowe instalacje elektryczne, nowe instalacje wodne, nowe instalacje kanalizacyjne, nowe kaloryfery, nowe okna, nowe drzwi. Klatka schodowa po rewitalizacji, mozaiki na podłodze, schody z nową glazurą, odtworzona kuta balustrada, drewniane poręcze schodów, wysokiej jakości białe drzwi antywłamaniowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 15 do 29 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 189 000 do 329 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ziemowita 4a

Kamienica usytuowana po praskiej stronie Wisły, u zbiegu Trasy Świętokrzyskiej i Alei Solidarności, w punkcie znakomicie skomunikowanym z resztą miasta. Bardzo blisko jest stąd do centrum Warszawy. W najbliższej okolicy można znaleźć liczne sklepy, restauracje, apteki, szkoły i przedszkola. Położona na granicy Targówka i Pragi Kamienica w swej bezpośredniej bliskości ma zarówno przystanki, jak i piękny Park Michałowski. To lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w miejscu skąd bardzo szybko jest dojechać do centrum stolicy. Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - zaledwie 1,2km od Stacji metra Szwedzka, ok.3,5km od starego miasta. 4km od Centrum, przystanek 1min pieszo.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 100 metrów od inwestycji Ziemowita 4a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KSIĘCIA ZIEMOWITA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4a znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 11 w odległości 400m, Przedszkole nr 185 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 400m, Gimnazjum nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Bdieta, w odległości 500 m znajduje się Gabinet Indywidualnej Terapii Usprawniającej, w odległości 550 m znajduje się Gabinet Fizjoterapii Sabina Ryś.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, w odległości 450 m znajduje się Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, w odległości 700 m znajduje się Kościół Zmartwychwstania Pańskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Park Michałowski, w odległości 600 m znajduje się skwer Michała i Marii Radziwiłłów, w odległości 850 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 10.06.2019

Data aktualizacji: 06.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie